bluehost indirim kodu
Mağazayı Oyla

72 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Bluehost İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Haziran 2024

En güncel Bluehost indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Bluehost İndirim Kodları 2024

Eğer bir web siteniz varsa ve siz onu WordPress alttabanlı olarak açtıysanız güvenlik, koruma, depolama ve geliştirme gibi tüm işlemlerinizi yapabilmek için size şiddetle Bluehost’u tavsiye ediyoruz. Çünkü Bluehost WordPress alt yapılı siteler için kurulmuş harika bir hosting şirketi.

Bildiğiniz üzere WordPress 2001 yılında kuruldu. Şirketin kurucusu ve yaratıcısı ise Matt Mullenwegg’tir. Amerika çıkışlı bu ünlü site ilk başlarda sadece blog amaçlı içerikler için yaratılmıştı. Yani kişisel yazılar yazmak ve birkaç fotoğraf yüklemek gibi basit işler yapılıyordu. Teknoloji ilerledikçe WordPress kendini öyle bir geliştirdi ki bugün e-ticaret, haber sitesi, sosyal medya, kurumsal siteler ve forum gibi platformlar da WordPress tabanlı olmaya başladı.

Basit kullanımı, her beğeniye hitap edebilecek özel temaları ile herkesin çok sevdiği bir platforma dönüşen WordPress herkesin tercihi olmaya başladı. Öyle sanılıyor ki şu anda internette bulunan tüm web sitelerin %64,4’ü WordPress tabanlıdır.

İşte Bluehost hızlı yükselişi fark etmiş olacak ki tüm WordPress tabanlı web siteleri korumak için yola çıkmış. Yeni bir site açmak istiyorsanız, bu siteye bir isim bulmak istiyorsanız, sitenizi geliştirmek ve daha güçlü bir hale getirmek istiyorsanız Bluehost ile iş birliği yapmanız yeterli. Çünkü Bluehost, sizin için tüm bu işlemleri yerine getiriyor. Size de sadece işinize odaklanmak kalıyor.

İlk kez bir site açacaksanız eğer burada işlemler çok basit! Basit düzeyde bilgisayar kullanabilmeniz yeterlidir. Şimdi öncelikle siz bir hayal kurun ve paylaşmak istediklerinizi belirleyin. Çünkü içerik konusu tamamen size kalmış.
Sitenize yaratıcı bir isim seçin. Sonra bunu Bluehost’a danışın. Bu isim daha önce kullanılmış mı ya da telifi alınmış mı bunu kontrol edecek. Daha sonra bir inşaata başlar gibi sitenizi inşa etmeye başlayın.

Önce kendinize uygun bir tema seçin. Bu temalar markanıza ya da kişisel blogunuza yakışır şeyler olsun. Buradaki temaların tasarımlarına görünce aşık olacaksınız diyebiliriz.

Sonra başlayın sitenize içerik yüklemeye. Eğer kafanıza takılan bir yer olursa Bluehost’tan destek alabilirsiniz. Sıkıştığınız anda Bluehost yanınızda. Alanında uzman kişiler sizin için en doğru önerileri sunacaktır.

İçerikler bittiyse geriye güvenlik ve gelişim süreci kalıyor. Güvenlik konusunda bilgileriniz için tam bir koruma sağlayan Bluehost, 7 gün 24 saat de her türlü problem için destek veriyor. Bu konuyu da hallettiysek geriye size sadece işinizin başına geçmek kalıyor. Hadi şimdiden kolay gelsin!

Aktif Bluehost Kuponları

Güncel Bluehost kuponları ve kampanyaları