bun-design indirim kodu
Mağazayı Oyla

66 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Bun Design İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Haziran 2024

En güncel Bun Design indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Bun Design İndirim Kodları 2024

Öyle bir hediye arıyorum ki hem benden başka kimsede olmasın, hem orijinal ve yaratıcı bir şey olsun, hem de gönderdiğim kişi çok beğensin diyorsanız sizin için çok iyi bir önerimiz var. Bun Design!

Tabii eskiden hediye seçmek çok kolaydı. Normal bir çiçeğin yanına sevimli bir ayıcık koyuyorsun, pakete de üç beş tane çikolata ekleyince herkes çok mutlu oluyordu. Ama şimdi bunlar çok klişe, üzerine düşünülmemiş, basit hediyeler olarak görülüyor. Neyse ki kurtulduk o kıpkırmızı, sığ günlerden.

Şimdi insanlar sevdiğinin ismini Boğaz Köprüsü’ne yazdırıyor. Ya da bir uçak kiralayarak arkasına pankart asıp ‘Seni Seviyorum Hülya’ diyor. Biz de el sallıyoruz o uçaklara. Bir de yeni nesil ajanslara çıktı. Özel günlerde minik klipler çekiyorlar. Ne var ya bunu ben de çekerim telefonumla demeyin. Drone’lar geliyor, dekoratif bir platform hazırlanıyor, o güne özel misafirlere minik hediyeler dağıtılıyor. Daha neler var neler…

Açık açık söyleyelim şimdiden Bun Design’da böyle atraksiyonlu olaylar yok. Klasik hediye alıp verme şekli var. Ama hediye alıp verme şekli klasik sadece. Yoksa hediyelerin hepsi çok orijinal ve yaratıcı şeyler. Bu yüzden Bun Design ile benzersiz hediye seçeneklerine hazır olun diyoruz ve hemen markayı size tanıtmaya başlıyoruz.

Sınırların ötesinde bir hediye anlayışı ile karşımıza çıkan Bun Design’da antika gibi görünen avize lambalar, zamanın derinliklerinden çıkıp gelmiş çerçeveler, kavanoz kutu şeklinde kumbaralar, evde bambaşka bir atmosfer yaratacak özel dekoratif ürünler, retro tarzda mobilya ürünleri, tasarımsal biblolar, oyuncaklar, kırtasiye ürünleri ve daha pek çok çeşit var. Ürünleri tek tek anlatamıyoruz zaten anlatsak da pek bir faydası yok. Onları görmeniz gerekiyor. Donut şekline kupa, kuru kafa Viking biblosu, Athena büstü, astronot kalemlik kar küresi, Disney Mickey Mouse bluetoothlu hoparlör, Van Gogh sürpriz kutusu gibi hediyeleri biz size nasıl açıklayabiliriz ki? Siteye tıkladığınız zaman ne demek istediğimiz daha iyi anlayacaksınız.

Bun Design’dan hediye seçmek de çok kolay. Kategoriler sizi en doğru şekilde tam 12’den vurduracak hediyeye götürüyor. Anneye, babaya, sevgiliye, öğretmene, enişteye, kayınçoya şaka şaka enişte ve kayınço yok. Yılbaşına, doğum gününe özel listelerden birini seçerek en doğru hediyeyi bulacağınıza eminiz.

İsterseniz kendi hediyenizi kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Bun Design’da kişiye özel hediyeler sekmesine tıkladığınız zaman çeşitli seçenekler bulunuyor. İsim ya da küçük bir not yazdırabileceğiniz eğlenceli hediye çeşitleri ile yaratıcılığınızı konuşturmak tamamen sizin elinizde.

Bir de komik hediyeler kısmı var ki almasanız bile ne olursunuz bu sayfaya bir tıklayın. Espri seven, karşı tarafı gülümsetmek isteyen bir yanınız varsa eğer bu bölüm sizin çok işinize yarayacak. Mesela tuvalette çok vakit geçiren birine sudoku desenli tuvalet kağıdı hediye edebilirsiniz. Parayı seven birine dolar desenli cüzdan alabilirsiniz. Harika olmaz mı?

1998 yılında sadece 2 mağaza ile hayatımıza giren Bun Design’ın şu anda farklı şehirlerde 33 tane mağazası var. Biz sizi seviyoruz diyor Bun Design’ın kurucuları. Bu yüzden samimi, esprili, dostça hediyeler tasarlıyoruz diye de ekliyorlar. Yahu biz de sizi seviyoruz. Siz böyle konuşursanız, bu kadar güzel hediyeler üretirseniz biz de sizi sevmez miyiz? Bayılıyoruz Bun Design’a.

2016 yılından bu yana internet ortamına da hızlı bir giriş yapan Bun Design, web sitesi ile artık herkese kolayca ulaşabiliyor. Bize de sadece onun güzelliklerinden faydalanmak kalıyor. İyi ki varsın Bun Design!

Aktif Bun Design Kuponları

Güncel Bun Design kuponları ve kampanyaları