desa indirim kodu
Mağazayı Oyla

166 kullanıcı oyu ile 4.1 / 5 ortalama

Desa İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Nisan 2024

En güncel Desa indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 5 indirim kuponu

En son gelen 5 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Desa İndirim Kodları 2024

1970 yılında eczacılık öğrencisi Melih Çelet’in girişimci ruhu ile bir gecede istedikleri kadar deri çantayı bularak ABD’li bir firmayı etkilemesi sonrası 1972 yılında kurulan DESA, kurulduğu ilk yıllarda sadece kadın çantaları satarak faaliyete başlıyor. İlk mağazasını 1973 yılında İstanbul Erenköy’de açan marka, aynı yıl Türk müşterilerini omuzdan askılı kadın çantasıyla tanıştırıyor. 80’li yıllara geldiğimizde ise dünyanın en büyük firmaları için önemli bir tedarikçi konumuna gelen DESA, globalleşme yolunda da büyük adımlar atmış oluyor. 1986 yılında New York’ta açtıkları ofis ile birlikte ABD, Avrupa ülkeleri ve İngiltere’de tanınmış bir ihracat markası haline geliyor. Başarılarla dolu geçmişi ve bu başarıların getirdiği tecrübe ile DESA, müşterilerine kaliteli ürünler sunmaya devam ediyor. Siz de DESA ürünlerine ulaşmak için DESA indirim kodu kullanabilirsiniz.

DESA Başarısı

DESA, 40 yılı aşkın deneyiminin yanı sıra bu yıllarda elde ettiği başarılarla da sektörde adından söz ettirmeyi başarıyor. 80’li yılların başında yurt dışında açtığı ofisler ile birlikte bu yolda ilk adımlarını atan marka, 1983 yılında dünyaca ünlü valiz markası Samsonite’ın Türkiye distribütörlüğünü alarak kendini gösteriyor. Bugün hala kullandıkları Sefaköy’deki modern üretim tesislerine 1990 yılında taşınan DESA, 1991 yılına geldiğimizde Çorlu’da bulunan 28.000 metrekarelik bir deri tabaklama merkezinde de üretim yapmaya başlıyor. Bu sayede DESA, ham derinin işlenmesinden ortaya bir ürün çıkmasına ve bu ürünün müşterilere ulaştırılmasına kadar tüm üretim zincirini gerçekleştiren bir yapıya dönüşüyor. DESA ürünlerine sahip olup bu üretim zincirinin bir parçası olmak için DESA indirim kuponu kullanabilirsiniz.

Dünyanın en çok okunan iş dergilerinden Fortune’un hazırladığı Fortune 500 sıralamasında 449. Sıradan 443. Sıraya yükselen marka, 2000 yılında da Londra ofisini açarak başarılarını katlamaya devam ediyor. DESA, 2004 yılında halka açıldıktan sonra bugün 12 bine yakın yatırımcı ortağıyla hem Türkiye hem de yurt dışı deri sektörünün önde gelen isimlerinden olduğunu gösteriyor. Yatırımcılarına karşı üst düzey sorumluluk bilincine sahip olan marka, 2004 yılında online satışı başlatıp 2006 yılında ise 20.050 metrekarelik Düzce fabrikasını da açarak büyümeye devam ediyor.

Tüm bunların yanı sıra 2006 yılında “10 yılda 10 dünya markası yaratma” vizyonuyla yola çıkan Turquality programına dahil olan DESA, bu program dahilinde amacını gerçekleştirmek için logodan kurumsal kimliğe, mağaza konseptlerinden koleksiyonlara kadar her alanda yenilikler yapmaya başlıyor. Bu çalışmaları sonucu 2007 yılında 7 adet DESA mağazası Samsonite’a devrediliyor ve daha sonra yurt dışındaki DESA mağazaları çoğalmaya devam ediyor. 2014 yılı itibariyle Türkiye’de 100 ve İngiltere’de 2 mağazası bulunan marka, artık bir dünya markası olarak sayılıyor. DESA’nın tüm ürünlerine daha avantajlı bir şekilde sahip olmak için DESA indirim kodu kullanabilirsiniz.

Deride DESA İmzası

DESA, tasarımlarıyla müşterilerin nerede olursa olsunlar kendi tarzlarından ödün vermeden hep şık olmaları misyonuyla yoluna devam ediyor. Kadın, erkek, seyahat, aksesuar kategorilerinin yanı sıra dönem dönem yaptığı kampanyalarını sunduğu garage kategorisiyle de hizmet veren markanın birbirinden şık ürünlerine DESA indirim kodu ile daha avantajlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Derinin aklınıza gelebilecek her hali, DESA’da sizleri bekliyor. Gittiğiniz her yerde bakışları sizin üzerinize çekecek deri ceket modelleri, kombinlerinizi duruşlarıyla tamamlayacak deri çantalar, hem rahat hem şık deri ayakkabılar ve dahasına size özel fırsatlarla sahip olabilirsiniz. Bu sayfadan alabileceğiniz DESA indirim kodu ya da kuponlarını ödeme aşamasında kullanabilir, üzerinizde taşıdığınız deri moda parçasındaki DESA imzasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Aktif Desa Kuponları

Güncel Desa kuponları ve kampanyaları