isimtescil indirim kodu
Mağazayı Oyla

101 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

İsimtescil İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel İsimtescil indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 2 indirim kuponu

En son gelen 2 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

İsimtescil İndirim Kodları 2024

İnternet ve bilgisayar dünyası ile ilgileniyorsanız ‘domain’ kelimesini mutlaka duymuşsunuzdur. Duymadıysanız bile emin olun her gün yüzlerce domain ile karşılaşıyorsunuz ve bunun farkında değilsiniz.

Domain kısaca alan adı demektir. Yani internet dünyasında var olan web sitelerin fiziksel görünümü, adı ve adresi oluyor. Her web sitesi de kendine ait bir isimle birlikte bir uzantıya sahip. Bu uzantılar genellikle com ve net şeklinde oluyor ama emin olun onlarca uzantı var.

Domain nedir, ne değildir biraz daha yakından tanımak için bununla ilgili size birkaç ilginç bilgiden bahsetmek istiyoruz. Dünyada ilk kaydedilen domain 1985 yılında kaydedildi ve ismi de symbolics.com. Bu web adresi şu an hala çalışıyor. Google şirketini hepimiz biliyoruz. O olmazsa dünya dönmeyebilir. Google aslında googol.com olmalıydı fakat alan adını alacak personel yanlışlıkla googol yerine google yazdı.

1995 yılına kadar domain bedavaya alınıyordu. Herhangi bir para ödemek zorunda değildiniz. Şu an tabii ki herhangi bir alan adı satın almak paralı. O zaman dünyanın en pahalı alan adını da söyleyelim hemen. 2007 yılında vacationrentals.com isimli web adresi 35 milyon dolara satıldı.

Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de elbette alan adı satın alabileceğiniz ya da tescilleyebileceğiniz birçok yerli şirket var. Bunlardan en eskisi ve en güvenilir olanlardan biri İsimtescil! 1998 yılında kurulan İsimtescil, ünlü ICAAN şirketine bağlı olarak çalışıyor. Bu şirketin ise günümüzde 600 bine yakın domain satışı gerçekleşmiş.

İsimtescil sadece alan adı alınabilen bir marka değil. Buradan web sitenizle ilgili pek çok şeyi yapabilirsiniz. Hosting, e-mail, sunucu, SSL, web kılavuzu ve marka tescili gibi işlemleriniz için de yine İsimtescil’den hizmet alabilirsiniz.

Türkiye’de domain konusunda bir lider olan marka, sosyal medyada en çok beğenilen şirketlerden biri ve müşteri memnuniyet oranı %94,7. Akıllı yönetim panelleri ve 7 gün 24 saat hizmet veren destek hattı ile başarısını kanıtlıyor.

Sadece kalitesiyle değil fiyat politikası ile de müşterilerini kendine bağlayan İsimtescil’de her bütçeye ve her web sitesine uygun fiyat paketi var. Bu uygun fiyatları an be an takip edin ve siz de sitenizi kurmayı ucuza getirin.

Daha kolay bir site kullanımı ve daha çok hizmet için siz de İsimtescil’e hemen tıklayın. Hatta bu siteye tıklamakla kalmayın bir an evvel üye olmaya bakın. Çünkü bu siteden öğreneceğimiz çok şey var.

Aktif İsimtescil Kuponları

Güncel İsimtescil kuponları ve kampanyaları