samsonite indirim kodu
Mağazayı Oyla

72 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Samsonite İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Haziran 2024

En güncel Samsonite indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 4 indirim kuponu

En son gelen 4 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Samsonite İndirim Kodları 2024

Samsonite 100 yılı aşkın süredir hizmet veren, ilklerle dolu bir markanın öyküsü. 1910 yılında kurulan ünlü valiz markası tarihinde pek çok yeniliğe imza atmış hatta bavul ve çanta sektöründe dünyayı değiştiren tasarımlara öncülük etmiş.

Kurucusu Jesse Shwayder zamanında seyahat etmek çok büyük bir lükstü. Çok az kişi dünyayı gezmek ve görmek şansına sahip oluyordu. Bu yüzden o zamanlarda bavul ve valizler bugünkü gibi asla bir ihtiyaç değildi. Fakat Shwayder oldukça vizyon sahibi ve ileri görüşlü bir kişilikti.

Samsonite çeşitli valiz ve bavul üretiminden sonra 1963 yılında büyük bir ilke imza atarak Attache çantalarını piyasaya sürdü. Bir klasik olan bu tarz çantalar bugün bile pek çok iş insanının kullandığı sembolik evrak ve dosya çantasına dönüştü.

Asıl devrimi ise 1994 yılında Ziplite modeli ile yaptı. Hem tekerlekli hem de bir aparat yardımı ile valizi çeken buluşu sayesinde valiz ve seyahat dünyasını sonsuza dek değiştirdi. Bundan böyle seyahatler bir işkenceye dönüşmeyecek ve kimse ağır yükleri taşımak zorunda kalmayacaktı.

2018 yılında ise Samsonite ekolojik çevreye büyük bir destek verdi. %100 geri dönüştürülmüş plastik pet şişelerden ürettikleri malzemeyi valizlerde kullanmaya başladı.

2020 yılında 110. yaşına özel çıkardığı koleksiyon ile inovasyon dünyasına bir selam verdi. Samsonite en kaliteli ve en modern valiz seçenekleri ile yeri sarsılmaz bir şekilde yolunda ilerlemeye devam ediyor.

Samsonite ürünlerini dünyanın hemen hemen her yerinden satın alabilirsiniz ama çok uzaklara gitmeye gerek yok. Gelişen dünya ile birlikte Samsonite ürünleri online satış sitesinde hali hazırda sizleri bekliyor.

Seyahate ya da malzemesine göre valiz çeşitleri, sırt çantaları ve seyahat aksesuarları bulunuyor sitede. Günümüzde herkesin ihtiyacı olan tablet ve laptop çantalarını da yine Samsonite’te bulabilirsiniz.

Çocukları da unutmayan marka onların ilgisini çekebilmek için Disney karakterli çantalar üretiyor. Donald Duck, Mickey ve Minnie Mouse, Frozen, Star Wars ve Marvel gibi popüler çizgi film yıldızlarını Samsonite çantalarının üzerinde sempatik tasarımlarla bulabilirsiniz.

Samsonite online alışveriş sitesinden sipariş verirken hiçbir zorluk yaşamazsınız. Güvenli ödeme sistemi bulunan sitede ürününüzden memnun kalmadığınız takdirde iade imkanı bulunuyor.

Hızlı ve ücretsiz bir teslimatı benimsemiş olan Samsonite aldığınız ürünü en geç 5 iş günü içerisinde adresinize teslim ediyor.

Siz de uzun ömürlü bir valiz ya da bavul satın almak istiyorsanız tercihinizi mutlaka Samsonite’ten yana kullanın.

Aktif Samsonite Kuponları

Güncel Samsonite kuponları ve kampanyaları