sanal-cadir indirim kodu
Mağazayı Oyla

80 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Sanal Çadır İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Sanal Çadır indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 5 indirim kuponu

En son gelen 5 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Sanal Çadır İndirim Kodları 2024

Semt pazarlarının müptelası olanlar bilir; kocaman bir lunapark gibidir. Hem çok ucuz hem de çok çeşitli olması bir yana, bir süre sonra pazar esnafını tanımanın da ayrı bir hazzı vardır. İki dakika önce domates seçiyorken, birden kendinizi yüzlerce çorap çeşidinin olduğu bir tezgâhta bulursunuz. Ürünlerini vaaaallahi de billahi de gümrükten getirmiş olan pazarcının 40 TL’ye sattığı Gucci’nin orijinal olduğunu anlatma çabasını izlersiniz. Herhalde bu tutku hiç bitmiyor ki, hala 2020’de semt pazarları ve Salı Pazarı, Cuma Pazarı, Beşiktaş Pazarı gibi büyük pazarlar da kurulmaya devam ediyor.

Bu alışkanlıklar büyük marketlerle birlikte biraz kırıldı. Çünkü pazarların kurulduğu günlerde süpermarketlerde devasa indirimler yapılıyor. Toptancılardan daha iyi fiyatla satın aldıkları için de, pazarcıların gücünü kırabiliyorlar. Yine de pazar arabalarıyla fiti fiti gezen bir kitle var, peynirini bile buradan alıyor. Ama pazarın büyüklüğünü belirleyen en büyük şey tekstil ürünleri. Şimdi size Eren Tekstil’in dahice fikrini anlatalım da, neden bu kadar pazarlardan bahsettiğimizi anlayın. Eren Tekstil, içinde Burberry, Lacoste, Gant, Superga gibi büyük markaların ve çoğuklukla lüks sayılabilecek ürünlerin distribütörlüğünü yapıyor. Mağazalar, online satış derken de pazarda epey hakim bir durumda. Kategorisinde en önemli oyunculardan biri olsa da, orta kesime ulaşması zor olabiliyor. Onlar dâhice bir yol bulmuşlar.

Burberry, Lacoste, Nautica, Converse, Gant,  Superstep Armani, Hugo Boss, Bluemint, Napapijri, Isaora gibi markalardan bahsettiğimiz için, işin kuralları da değişiyor. Birçok kişi bu kadar para harcıyorken yeni bir yılda yepyeni bir kreasyon istiyor. Hatta seneden seneye dolabındaki geçmiş yılların ürünlerini eşe dosta dağıtanlar var. Çünkü lüks segmentte bu ürünler tanınıyor ve enteresan bir şekilde sadece 1 yıllık bile olsa artık demode görülüyor. Dolayısıyla da bu markalar bir sonraki sezona ürün bırakmak istemiyor. Hatta duymuşsunuzdur, Louis Vuitton gibi markaların, modası geçmiş kreasyonlarını imha ettiği bile söylenir. Ne israf, ne saçma!
Eren Tekstil de ‘Seri Sonu Günleri’ diye bir şey icat etmiş. Her sene Eylül ve Mart aylarında 15 gün boyunca en iyi markalarının ürünlerini outlet olarak sunuyorlar. Yüzlerce liralık bir şeyi yüz liranın altında alabileceğiniz bir çılgınlık bu! Mahmutbey şubelerinde yaptıkları bu günlere her sene binlerce insan katılıyor. Ve çok enteresan ama bir süre sonra burası bir pazar yeri oluyorJ Koooooskoca Burberry’nin aksesuarlarını pazardan çorap seçer gibi kapış kapış seçip alıyor müşteriler. Harika değil mi?

Son yıllarda bu işi biraz daha öteye taşımak ve ürünleri tamamen eritmek için size de tavsiye edeceğimiz bir formül daha ürettiler. Bu modern pazarlar kalktıktan birkaç gün sonra, kalan ürünler Sanal Çadır isimli sitelerinde yayınlanıyor. Sanalcadir.com sitesinde dünyaca ünlü markalar var. Aslında 365 gün boyunca aktif, yani sürekli olarak büyük markaları orada bulabilir ve satın alabilirsiniz. Ama esasen Seri Sonu Günleri’nin bitişini takip eden haftada çılgınlık oluyor.

Bu sene sanal çadır Black Friday indirimleriyle adeta çıldırdılar. Bu markaların diğer e-ticaret sitelerindeki satışlarını da zorlamış olmalılar, çünkü harika indirimlerle sundular. Özellikle devamlı yakalayabildiğiniz ve sizi alışveriş yapma konusunda teşvik eden sanal çadır indirim kodu ve kampanyaları, iyice rahatlayıp gönlünüzce alışveriş yapabilmenize yarıyor. İstediğimiz kadar modernleşelim, en lüks markaları getirelim, yine de geleneksel yapıdan bir türlü kopamıyoruz. Biz bu durumdan çok mutluyuz, Seri Sonu Günleri’ni de, sanal çadır indirim kodu ile alışveriş yapabileceğimiz özel günlerini de gıptayla takip ediyoruz.

Siz de bilir misiniz, eskiden yılın belli zamanları çeşitli yerlerde çadırlar kurulurdu. Bu çadırlarda indirimli kıyafetler ve çeşitli eşyalar satılırdı. Tabii o zamanlar bu kadar çok marka ya da giyim firması yoktu. Bayram alışverişleri için, özel günler için ya da günlük ihtiyaçlar için insanlar akın ederdi bu indirimli çadırlara. Hatta yalan olmasın şu anda İstanbul Kartal’da hala yılın belli günleri kurulan bir çadır var diye biliyoruz. Tam eski günleri anmalık, biraz da nostaljiyi hissetmelik bir yer.

İşte Eren Perakende, bu eski tarzda indirim çadırlarından esinlenmiş ve bu işi dijitale taşımış. Eskinin fikri yeninin teknolojisi ile birleşip Sanal Çadır internet mağazası ortaya çıkmış. Her ne kadar dijital de olsa mantık aynı. 2014 yılından bu yana Sanal Çadır yılda 2 kez 15 günlüğüne açılıyor. Daha doğrusu aktive oluyor. Üstelik dünyaca ünlü markaların en trend ürünlerini çok uygun fiyatlara satışa çıkarıyor. O kadar seviliyor ki Sanal Çadır herkes bu çadır açılsa da en sevdiğimiz markaları ucuza alabilsek diye gün sayıyor. Hatta istedikleri ürünler bitmesin diye VIP üye bile oluyorlar. Ne demek bu VIP üye hemen anlatalım.

Normalde Sanal Çadır günleri başlamamışsa eğer siteye girdiğiniz zaman sadece aktive olmasına kaç gün kaldığını gösteren bir geri sayım kronometresi ile karşılaşıyorsunuz. Yani hiçbir ürünü göremiyorsunuz. Fakat VIP üye iseniz Sanal Çadır sizin için 2 gün erken açılıyor ve herkesten önce bu indirimlerden yararlanıyorsunuz. VIP üye olmak için daha önceki Sanal Çadır alışverişlerinizde en az 2500 TL’lik ürün almanız gerekiyor.
İnsanların bu kadar koşturmasının ve Sanal Çadır için büyük bir çaba göstermesinin arkasında muhteşem markalar var. Minik timsahımız Lacoste, herkesin bir gün kolunda olmasını istediği Swatch, bir dünya devi olan Burberry, lacivertin en güzel renklerini taşıyan Nautica, sokağın vazgeçilmez modası Converse, herkesin evinde en az 1 tane ürünü bulunan Adidas, dünyanın en rahat ayakkabılarına sahip Skechers, şıklık konusunda herkesi geride bırakan Guess Sanal Çadır’da. Bitmedi doğa tutkunlarına özel The North Face, bugün hiçbir gencin asla hayır diyemeyeceği New Balance ve hepimizin çocukluğundan beri peşinde koştuğu Nike da Sanal Çadır’da bizleri bekliyor.
Bu markalar çok özel ve herkesin tercih ettiği markalar. Kaliteli ve yabancı markalar olduğundan dolayı da fiyat olarak biraz yüksek olabiliyor. Sanal Çadır indirim kodu kullanıcıları için başka bir zaman hiçbir yerde bulamayacağınız %70’e varan indirimler oluyor. Düşünebiliyor musunuz normalde 1 ürün fiyatına 3 ya da 4 tane ürün alabiliyorsunuz. Yılın bu özel outlet günleri asla kaçmaz.

Yazlık ve kışlık kıyafetler, her zaman kullanabileceğiniz ayakkabı çeşitleri ve birbirinden farklı pek çok aksesuar sanal çadır indirim kuponu ile sizlerle buluşuyor.

Sanal Çadır’ı ilk kez duyuyorsanız güvenilir mi acaba diye düşünebilirsiniz. Biz de size hem de nasıl diye cevap vermek isteriz. Unutmayın ki Sanal Çadır Eren Holding’e ait bir sitedir.

1990 yılından bu yana hayatımızda olan Eren Holding, Fransız Devanley ile ortaklık yaparak bir atölye kurdu. Daha sonra lisanslı ürünleri üretmeye başladı. İlerleyen yıllarda da bünyesine çeşitli markaları kattı ve büyümeye devam etti. Tüketicilerin Eren Holding’i sevmesinin en büyük nedeni, dünyaca ünlü markaları aynı çatı altında toplayarak bir arada sunabilmesi idi. Bugün 14 ülkede 300’e yakın mağazası bulunuyor. Ayrıca dünya üzerinde 550’den de fazla satış noktası var. Yani gözlerinizi kapatın ve kendinizi Sanal Çadır’ın içine bırakın diyebiliriz.

Aktif Sanal Çadır Kuponları

Güncel Sanal Çadır kuponları ve kampanyaları