setur indirim kodu
Mağazayı Oyla

100 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Setur İndirim Kodu ve İndirim Kuponu Mayıs 2022

En güncel Setur indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

Son gelen 14 indirim kodu

Son gelen 14 indirim kodu

Güncel Setur Kupon Kodu ve Kampanyaları

En güncel Setur indirim kodları

Geçmiş Kuponlar

Bunları da deneyebilirsiniz. Hala geçerli olabilir!

Setur İndirim Kuponu 2022

Koç Holding bünyesinde yer alan Setur, 1964 yılında kuruluyor. Başlangıçta sadece duty free ürünlerin satışını yapmak için kurulan marka, halen bu hizmeti verse de zaman geçtikçe hizmet alanlarını genişletiyor. 1970’li yıllarda Diners Fugazy Travel’ın ülkemizdeki temsilciliğini alarak turizm alanında da faaliyet göstermeye başlıyor. 1971 yılında ise Setur World Travel adını alan firma, 70’lerin sonunda adını Türkçe hale getirmeyi tercih ederek Setur Seyahat Acentesi olarak hizmet vermeye devam ediyor. Firmanın hem sanal hem de fiziki satış noktalarının sayısı 200’ü aşıyor. Acenteleri ve duty free mağazaları sayesinde 1500’den fazla kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de katkı sağlıyor. Günümüzde online web sitesi üzerinden; otel, tur, gemi seyahati rezervasyonları ile vize ve özel çözümler sunuyor. Setur indirim kuponları sayesinde online rezervasyonlarınızı çok daha ekonomik şekilde tamamlayabilirsiniz.

Türkiye’nin öncü turizm – seyahat firmalarından olan Setur, dünya çapında tanınıyor. Hem yurt içi hem de yurt dışı turlar düzenleyen, özel etkinlik ve organizasyonlar yapan, uçak bileti satışı hizmeti veren ve kurumlara özel çözümler sunan marka, müşterilerine en iyi seyahat olanaklarını sunmak için çalışıyor. Setur, e-ticaret faaliyetlerine 2001 yılında başlıyor ve seturbiz.com’u yayına alıyor. Bundan bir yıl sonra da ISO 9000 – 2001 standartlarına uygunluk belgesini almaya hak kazanıyor.

Setur, taleplerinize en uygun otelleri bulmanıza yardımcı oluyor. Firmanın; temalarına, bölgelerine, şehirlerine göre ayırdıkları otelleri, kategoriler altında inceleyebilir, filtreleme seçeneklerini de kullanarak seyahatiniz için en doğru oteli bulabilirsiniz.

Hayallerinizi gerçekleştireceğiniz, birbirinden özel rotaları keşfedeceğimiz yurt içi ve yurt dışı tur paketlerini de Setur aracılığıyla satın alabilirsiniz. Özel günler için düzenlenen tatil tur paketlerini seçerek yılbaşı, bayram ya da sömestr’da dilediğiniz bölgelere seyahat edebilirsiniz. Tur paketleri içerisinde yer alan gemi turları, seyahatseverleri bambaşka bir yolculuğa davet ediyor. Deniz yoluyla şehirler, ülkeler aşmak için cruise turlarına göz atabilirsiniz.

Seyahat planlarını kendi yapmayı tercih eden, özgürlüğüne düşkün tatil tutkunlarındansanız sadece uçak biletinizi alıp dilediğiniz yere uçabilirsiniz. Vize işlemlerinizde de yanınızda olan Setur, bu işlemleri yaparken işinizi kolaylaştırmak için her adımda yanınızda oluyor. Turizm şirketinin buna benzer tüm online rezervasyon ve özel hizmet işlemlerinde indirim kazanmak için Setur indirim kuponları ve kodlarını kullanabilirsiniz.

En güncel Setur indirim kodu ve kuponlarından haberdar olmak için sayfamızı takip edebilirsiniz. Sayfamızda tüm Setur indirim kuponları ve kodlarını bularak seyahatlerinizi çok daha ekonomik hale getirebilir, aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.