agoda indirim kodu
Mağazayı Oyla

165 kullanıcı oyu ile 4.1 / 5 ortalama

Agoda İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Agoda indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 11 indirim kuponu

En son gelen 11 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Agoda İndirim Kodları 2024

1990 yılında kurulan Agoda, Tayland’ın Phuket şehrinde kuruluyor. İlk başta PlanetHoliday.com adıyla kurulan şirket, 2003’te PrecisionReservations.com ile birleşiyor. 2005 yılına gelindiğinde ise birleşen şirketler, Agoda adıyla yollarına devam ediyorlar. Şirketin merkezi Singapur’da olsa da Hong Kong, Tokyo, Budapeşte, Sidney, Kuala Lumpur ve Bangkok gibi diğer Asya ülkelerinde de yönetim merkezleri bulunuyor. Bir online seyahat sitesi olarak tanımlayabileceğimiz şirket tüm dünyada hizmet verdiğinden pek çok kıtada da ofisleri yer alıyor. Bu ofislerde ise 1200’den fazla kişiye istihdam sağlıyor. İngilizce’den Almanca’ya, Çince’den Rusça’ya, Korece’den Japonca’ya 38 dilde de hizmet veriyor. Düşük fiyat garantisi veren online rezervasyon ve seyahat sitesinden çok daha uygun fiyata hizmet almak için Agoda indirim kodu ve kuponlarını kullanabilirsiniz.

Konaklama, uçak bileti ve havaalanı transferi için online rezervasyon yapmanızı sağlayan Agoda, tatilinizi uygun fiyatlarla ve önceden planlamanıza olanak tanıyor. Seyahatiniz öncesi ziyaret edeceğiniz bölgeyi, seyahat etmeyi düşündüğünüz tarihleri ve kişi sayısını belirterek kriterlerinize en uygun otel, pansiyon, hostel ve diğer konaklama seçeneklerini listeleyebilirsiniz. Uçak bileti için de aynı şekilde gidiş – dönüş destinasyonlarını, tarihlerini ve kişi sayısını girmeniz yeterli oluyor. Bunun ardından Agoda sizin için belirttiğiniz tarihlerde ya da bu tarihlere en yakın olan zaman dilimlerinde geçerli olan uygun fiyatlı uçak biletlerini görüntüleyebilirsiniz. Kalacağınız otele karar verdiniz, uçuş tarihleriniz de belli. Eğer otomobil kiralamayacaksanız ve havalimanı kalacağınız otele çok yakın değilse havaalanı transferi işlemlerinizi de online olarak Agoda üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu hizmetleri gösterilen fiyatlar üzerinden ekstra indirimli olarak satın almak için Agoda indirim kodu ve kuponlarından yararlanabilirsiniz.

Online seyahat planlayıcısı, web sitesinin dışında hem Android hem de iOs işletim sistemlerine sahip mobil cihazlar için geliştirdiği uygulama üzerinden de kullanılabiliyor. Oldukça yüksek bir ziyaretçi sayısı olan web sitesinde farklı oteller için 5 milyondan fazla kullanıcı değerlendirmesi bulunuyor. Bu değerlendirmeleri dikkate alarak kalacağınız otel hakkında ekstra fikir edinebilir, gerçek deneyimlerden faydalanabilirsiniz. Herhangi bir işlem için sorun yaşadığınızda ya da aklınıza takılan bir soru olduğunda 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

En uygun fiyatları sunan hatta daha uygun fiyata satış yapan bir yer gösterdiğinizde fiyatını düşüren online seyahat sitesi, hazırladığı kuponlarla da müşterilerinin bütçelerine katkıda bulunuyor. Agoda indirim kuponu ile daha ekonomik bir seyahat planlamak için sayfamızı takip edebilir, markanın tüm kuponlarını buradan görüntüleyebilirsiniz.

Aktif Agoda Kuponları

Güncel Agoda kuponları ve kampanyaları