koton indirim kodu
Mağazayı Oyla

278 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Koton İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Haziran 2024

En güncel Koton indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 6 indirim kuponu

En son gelen 6 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Koton İndirim Kodları 2024

1988 yılında İstanbul’da ilk mağazasını açarak moda sektörüne adım atan Koton, Gülden Yılmaz ve Yılmaz Yılmaz çifti tarafından kuruluyor. Marka, kuruluşundan 8 sene sonra yurt dışına açılıyor ve Almanya’nın Münih şehrinde de bir mağaza sahibi oluyor. Koton markasının bugünkü halini almasının ve moda sektöründe emin adımlarla ilerlemeye başlamasının tarihi ise 2001 yılı oluyor.

Gücüne güç katan ve hızla büyüyen marka, bir yıl sonra da hem Orta Doğu hem Balkanlar hem de Rusya’da yeni mağazalar açıyor. 2005’te mağaza sayısını yurt içinde 100, yurt dışında ise 39’a çıkaran Koton, 2014 yılında Türk Süper Markalar listesine girmesiyle birlikte başarısını bir kez daha kanıtlıyor. En son moda kıyafetleri en özel tasarımlarla bulacağınız markanın giyim ürünlerini Koton indirim kodu ve kuponları ile avantajlı fiyatlara satın alabilirsiniz.

Koton Hakkında

Koton bugün, yurt içi ve yurt dışındaki toplam 504 mağazası ile modaseverlerin en sık ziyaret ettikleri mağazalar arasında. Dünya üzerinde bulunan farklı mağaza ve alışveriş merkezlerinde ise 800’den fazla satış noktasında ürünlerini pazarlamaya devam ediyor. 10 binin üzerinde çalışanı bulunan markanın tasarım ekibi 220 kişi. Bu genç ve başarılı tasarım ekibi her yıl 50’den fazla koleksiyon hazırlıyor. Koleksiyonlarda bulunan ürün modellerinin sayısı ise 30 bini aşıyor.

2015 yılında online alışveriş siteleri Koton.com’u kuran marka, tüm ürünlerinin satışlarını mağazalar dışında bu platform üzerinden de yapmaya başlıyor. 3 milyondan fazla ziyaretçi sayısıyla hızla büyüyen Koton.com, marka tarafından “en büyük mağazaları” olarak nitelendiriliyor. Online alışveriş sitesinde 20 binden fazla ürün moda tutkunlarını bekliyor.

Marka kurulduğu günden bu yana aldığı ödüllerle başarısını kanıtlıyor. Koton, Türkiye’nin en büyük dergilerinden Capital’in Türkiye’nin En Değerli Markalar’ı listesine girmeyi başarıyor. 2009 yılında hazırlanan listede sadece iki moda markasından biri oluyor ve 26. sıradaki yerini alıyor. BrandSpark’ın Türk Alışverişçiler adlı araştırmasında ise En Güvenilir Kadın Giyim Markası ödülü (2015) Koton’un oluyor. AVM Yatırımcıları Derneği de Koton’u dört kez üst üste “En beğenilen ve en çok tercih edilen kadın giyim markası” seçiyor. Siz de başarılı markanın ürünlerine uygun fiyata sahip olmak için Koton indirim kuponu ve kodlarını kullanabilirsiniz.

Koton Ürünleri

Kadın, erkek ve çocuk giyim ürünleri, aksesuarları tasarlayan Koton’un onlarca kategoride yüzlerce ürünü bulunuyor. Gençler ve bebekler için de ayrıca koleksiyonlar hazırlayan marka, her yaşa ve her bedene özel kıyafetleri müşterilerinin beğenisine sunmayı başarıyor.

Elbiselerden pantolonlara, eteklerden kabanlara, eşofmandan iç giyime, çantadan mayoya kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip markanın, her tarza özel modelleri, kombinlerinizi en şık şekilde tamamlamanıza olanak tanıyor.

Koton yıl tasarladığı yeni koleksiyonların yanında ünlü isimler ve markalarla da koleksiyonlar hazırlıyor. Arzu Sabancı for Koton, #Kotonasoral (Bensu Soral iş birliği), Ebru Şallı Loves Koton, #tambenimtarzım (Melisa Şenolsun iş birliği) gibi ünlülerle birlikte hazırladığı koleksiyonlar markanın hayran kitlesini de genişletiyor.

Koton Promosyon Kodu ve Kampanyaları

Yılın belirli dönemlerinden hem mağazalarında hem de web sitesinde indirim yapan Koton, indirim kuponları ile de müşterilerine çeşitli avantajlar sunuyor. Koton promosyon kodu ve kuponları, markanın web sitesinden yapacağınız alışverişlerde geçerli oluyor. Sayfamızda yer alan indirim kuponlarının detaylarını inceleyerek hangi tarihlerde ve koşullarda geçerli olduklarını öğrenebilir, alışverişlerinizde bu kodları kullanabilirsiniz. İndirim kodunu ödeme alanındaki indirim kodu alanına girmeniz yeterli oluyor. En güncel Koton indirim kodu ve kuponlarından haberdar olmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Aktif Koton Kuponları

Güncel Koton kuponları ve kampanyaları