udemy indirim kodu
Mağazayı Oyla

135 kullanıcı oyu ile 4.1 / 5 ortalama

Udemy İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Haziran 2024

En güncel Udemy indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 9 indirim kuponu

En son gelen 9 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Udemy İndirim Kodları 2024

Tüm stratejisini “hayat boyu öğrenme” üzerine kuran Udemy.com, zengin içeriğiyle dünyaca ünlü bir online eğitim platformu. Profesyonelleri ve öğrencileri hedefleyen platform aracılığıyla uzmanlar tarafından verilen 130 bini aşkın online kursa, oldukça makul fiyatlarla ulaşmak mümkün. Üstelik udemy kupon kodu sayesinde kurs fiyatları daha da avantajlı hale geliyor.

Udemy’nin kuruluş hikayesi oldukça ilham verici. Udemy’nin 1984 doğumlu kurucusu Eren Bali, üniversiteye kadar Malatya’nın bir köyünde büyümüş. Harvard ve MIT gibi prestijli üniversitelerden kabul almasına rağmen ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği ve Matematik bölümlerini bir arada okumuş. Üniversiteden mezun olduktan sonra Udemy fikri üzerine 2007 yılından itibaren durmaksızın çalışan Bali, ortaokul arkadaşı Oktay Çağlar ile 2008’de Silikon Vadisi’nde yerleşmiş. İlk yıllarda projesini sunduğu yatırımcılardan 50’nin üzerinde red almış. Sonunda Dave McClure öncülüğündeki 11 melek yatırımcı 1 milyon dolar fon sağlayınca Udemy hayali gerçek olmuş. Udemy, art arda aldığı yatırımlarla ve başarılı operasyonlarıyla dünyanın en büyük online eğitim platformlarından birine dönüşmüş durumda. Merkezi San Francisco’da olan Udemy’nin Türkiye, İrlanda, Brezilya ve Hindistan’da da ofisleri bulunuyor.

Kariyerinizi Destekleyen Udemy Eğitimleri

Udemy’de kurs veren uzmanların her biri kendi alanlarında profesyonel ve başarılı kariyere sahip. Platform kapsamında çok sayıda farklı branşa hitap eden kurslar mevcut. Yazılım geliştirmeden finans ve muhasebeye, tasarımdan pazarlamaya pek çok branşta online kurslarla profesyonel gelişiminize katkıda bulunabilirsiniz. Python, Java gibi popüler programlama dillerini yazılım profesyonelleri tarafından verilen detaylı eğitimlerle öğrenebilirsiniz. Uygulamalı web geliştirme eğitimleriyle kendi projelerinizi sıfırdan hayata geçirebilirsiniz.

İşletme kategorisinde kendi mağazanızı online satış platformlarında nasıl başarıya ulaştırabileceğinizden planlama ve bütçe analizi eğitimlerine çok çeşitli konu başlıkları bulunuyor. Finans ve muhasebe kategorisinde mali tablo analizi ve defter tutma yöntemlerinden borsa yatırımlarına dair kurslara ufuk açıcı kurslara online erişebilirsiniz. Satış ve pazarlama profesyoneliyseniz sunum teknikleri, etkili hitabet gibi kariyerinize katkıda bulunacak çok sayıda eğitimi ve dijital pazarlamaya dair güncel kursları Udemy üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Udemy indirim kodu kullanarak kariyerinizi ileriye taşıyacak kurslara size özel fiyat ayrıcalıklarıyla ulaşmanız mümkün.

Udemy ile Kişisel Gelişiminize Yatırım Yapın

Udemy’de kariyer odaklı kursların yanı sıra kişisel gelişiminize destek sağlayacak ve size yeni hobiler kazandıracak pek çok kurs bir arada. Uzun süredir yogaya başlamak istiyorsanız ama vakit bulamadıysanız Udemy yoga kurslarıyla ilk adımı hemen atabilirsiniz. Resimle ilgilenmek istemenize rağmen nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız Udemy eğitimleri size yol gösterebilir. Yiyecek içerik eğitimleriyle mutfakta hünerlerinizi konuşturabilirsiniz. Ev dekorasyonuna ve tadilat – tamirat işlerine odaklanan eğitimlerle evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Udemy uzmanları tarafından sağlanan eğitimler bunlarla da sınırlı değil. Satranç, poker gibi oyunların inceliklerini öğrenmek, cilt bakımı ve makyaj tüyolarına ulaşmak, gezginlerin seyahat tavsiyelerine ortak olmak, evcil hayvanlarınızın bakımına ve eğitimine dair detayları uzmanlardan dinlemek… Udemy kursları, sevdikleriniz için ideal birer hediye seçeneği de olabilir. Kısacası aklınıza gelebilecek hemen her türlü eğitime platform aracılığıyla ulaşabilir, Udemy indirim kodu ile ayrıcalıklı fiyatlarla eğitim arşivinizi zenginleştirebilirsiniz.

Udemy eğitimleri arasından seçim yaparken ilgilendiğiniz kategorinin en yeni, en çok izlenen ve en yüksek puan alan eğitimlerini inceleyebilirsiniz. Detay sayfalarında söz konusu eğitimin kimlere yönelik olduğunu, eğitim ile neler öğreneceğinizi görebilir, tanıtım videolarını izleyerek eğitmen ve eğitimin niteliği hakkında daha detaylı fikir edinebilirsiniz. Udemy’dan satın aldığınız online eğitimlerin bir diğer avantajı, arşivinizdeki tüm eğitimlere ömür boyu erişim imkanı. Udemy kupon indirimleriyle satın aldığınız eğitimleri istediğiniz hızla tamamlayabilir, birden fazla sefer izleyebilirsiniz.

Aktif Udemy Kuponları

Güncel Udemy kuponları ve kampanyaları