samsung indirim kodu
Mağazayı Oyla

112 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Samsung İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Haziran 2024

En güncel Samsung indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 1 indirim kuponu

En son gelen 1 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Samsung İndirim Kodları 2024

Lee Byung-Chul tarafından 1938 yılında kurulan Samsung, Güney Kore merkezli bir şirketler grubu. İş hayatına yiyecek pazarlamak için başlayan şirket, ilerleyen yıllarında güçlenip yönünü ağır sanayi endüstrisine çeviriyor. 70’li yıllarda başlayan bu gelişme, markanın 90’lı yıllarda Kore dışına çıkmasıyla devam ediyor. Asya Ekonomik Krizi’nden de etkilenmeden işlerini başarılı şekilde devam ettiriyor ve böylece başarısını bir kez daha kanıtlıyor. Samsung’un aynı dönemde otomobil sektöründen çekilip elektronik ve inşaat şirketine yönelmesi ve bu sektörlerdeki ilerlemesi de dikkatleri üzerine çekmesine neden oluyor.

Korece ismi Samseong Geurup olan şirketin en yakından tanıdığımız markası ise Samsung Elektronik. Bu marka, şirketin büyüme aşamasında ona en çok destek olan ve en çok kazandıran marka oluyor. Öyle ki Samsung elektronik, 2000 ve 2005 yılları arasında dünyanın en değerli ikinci markası unvanını alıyor. Elektronik alanında önemli bir yere sahip olan markanın ürünlerini indirimli olarak satın almak için Samsung indirim kodu ve kuponlarını kullanabilirsiniz.

Samsung Elektronik Ürünleri

Samsung, otomotiv, tıp ve uzay araştırmalarının yanında günlük hayatta sıkça kullandığımız; televizyon, telefon ve bilgisayar gibi teknolojik cihazlar üretiyor. Bunların dışında beyaz eşya, giyilebilir cihaz, kamera, tablet, video oynatıcı, monitör, akıllı ev cihazları gibi pek çok ürünü ile de tüketicilerin beğenisini kazanıyor.

1960 yılından bu yana televizyon üreten marka, LCD üretiminde lider konumda yer alıyor ve pek çok markanın panelleri de Samsung imzasını taşıyor. 3D LCD alanında da sektörün önde gelen ismi oluyor.

Cep telefonlarıyla da oldukça popüler hale gelen marka, telefon üretimi ve satışında lider konumda yer alarak birinciliği kimseye kaptırmıyor. Bunun sebebi ise uygun fiyatlı ancak yüksek performanslı ürünler hazırlaması. Ayrıca kullanıcılarını dinleyerek talep ettikleri güncellemeleri, özellikleri dikkate alan marka, yeni ürünlerini de bu ihtiyaçlara göre karşılıyor. Samsung cep telefonları daha uygun fiyata satın almak için Samsung promosyon kodu ve hediye çeklerini kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy Serisi

Samsung’un en sevilen ve en çok tercih edilen ürünlerinin büyük bir çoğunluğu Galaxy serisinde yer alıyor. Seride başta cep telefonu olmak üzere tablet ve giyilebilir cihazları da bulabilirsiniz.

Galaxy serisi içerisinde yer alan; Galaxy Note, Galaxy S, Galaxy A, Galaxy M, Galaxy J ve Galaxy Grand alt serileri, farklı bütçelere ve ihtiyaçlara hitap ediyor. Kimi alt seri işlerinizi kolayca halletmenize olanak tanırken kimisi de eğlenceye odaklanıyor. Bu durum tabletlerde de karşımıza çıkıyor. Galaxy Tab S, Galaxy Book ve Galaxy Tab A gibi alt seriler, sizi ihtiyacınız olanı sunmak için farklı özelliklerde üretiliyor. Tüm serileri inceleyerek sizin için en uygun ürünü bulabilirsiniz. Samsung Galaxy cep telefonu, onlarla uyumlu giyilebilir cihazlar ve tabletlere Samsung hediye çeki kullanarak daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Samsung Promosyon Kodu Fırsatları

Akıllı telefonlar, tabletler, giyilebilir cihazlar, mobil cihaz aksesuarları, TV, audio & video ve monitör, SSD, beyaz eşya, klima gibi pek çok ürünü Samsung’un online sitesi üzerinden satın alabilirsiniz. Samsung indirim kodu ve kuponları ile bu kategorilerdeki ürünlere çok daha uygun fiyatlarla ya da çeşitli avantajlarla sahip olabilirsiniz. Kupon için belirlenen indirim kodu ya da fırsatı öğrenerek geçerli olduğu tarihte Samsung’un online alışveriş sitesinde kullanabilirsiniz. Bunun için ödeme aşamasında indirim kodu alanına kupon kodunu yazmanız yeterli oluyor. En güncel Samsung indirim kuponu ve kampanyaları için sayfamızı takip edebilir, tüm kuponları görmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Aktif Samsung Kuponları

Güncel Samsung kuponları ve kampanyaları