ets-tur indirim kodu
Mağazayı Oyla

165 kullanıcı oyu ile 4.1 / 5 ortalama

ETS Tur İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Haziran 2024

En güncel ETS Tur indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 10 indirim kuponu

En son gelen 10 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

ETS Tur İndirim Kodları 2024

Ets Tur, 1991 yılında Mehmet ve Murat Ersoy kardeşler tarafından kuruluyor. Kardeşlerin ilk başta amacı sadece paket turlar hazırlayıp satmak ve otel konaklama hizmetleri sunmak. Ancak yıllar içerisinde büyük başarılara imza atarak hizmetlerini artırıyor ve daha çok kişiye ulaşmayı başarıyorlar. Başarılı turizm şirketinin seyahat hizmetlerini indirimli olarak satın almak için Ets Tur indirim kodu ve kuponlarını kullanabilirsiniz.

Ets Tur Hizmetleri

Kuruluş yıllarının üzerinden geçen zaman, markanın bir grup şirketi haline gelmesini sağlıyor. ETSgroup adını alan şirket, bünyesinde bugün pek çok kişi tarafından kullanılan birbirinden ünlü yan markaları barındırıyor. Bunlar arasında aradığınız otelleri bulmanızı kolaylaştıran Odamax’tan ünlü otel zinciri Maxx Royal Resorts’a, ucuz uçak bileti almak için kullandığınız Ucazabilet.com’dan Didimtur’a pek çok ünlü marka var. Didim Tur ile tatil köylerine özel satış yapan Etstur, Etsmice ile de kurumsal seyahat çözümleri sunuyor. Etsmice; fuarlar, etkinlikler ve organizasyonlarda markaların en çok tercih ettiği şirketlerden biri oluyor. Seyahatseverlerin konakladıkları otelleri puanladıkları otelpuan.com, oteller için önemli bir referans sayfası niteliğini taşıyor. Markanın online dergisi Let’s Go Dergi, gezginler tarafından hazırlanan içerikleriyle seyahat yapmayı seven herkesin beğenisini topluyor.

Etstur, 2012 yılında hizmetleri arasında yer alan cruise turlarını artık aracı olarak değil kendi gemileriyle yapmaya başladığında sınırlarını bir üst seviyeye taşıyor. Bu durum markayı Türkiye’de gemi işletmeciliği yapan tek turizm şirketi yapıyor. 2012’de Aegean Paradise, 2013 ve 2015 yıllarında ise Aegean Odyssey cruise gemilerinin işletmelerini almayı başarıyor. İlklere imza atan seyahat şirketinin hizmetlerinden yararlanırken Etstur indirim kuponları ve kodlarının avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Etstur’un Sektöre Kattığı İlkler ve Aldığı Ödüller

48 şehirde faaliyet gösteren Etstur’un yaklaşık 130 acentası var. Hem acentaları hem de web sitesi, mobil uygulaması ile de satış yapıp hizmet veren şirketin bir de çağrı merkezi var. Müşterilerine farklı kanallardan ulaşmayı başaran Etstur, sektöre kattığı ilklerle de adından söz ettiriyor. Bugün pek çok turizm firmasının kullandığı erken rezervasyon sistemi bir Etstur buluşu. Aynı zamanda ilk online otel rezervasyonu da Etstur ile yapılmış. Otelleri denetleme, gölge müşteri kullanma ve müşteri memnuniyeti ölçme gibi pek çok uygulamayı da ilk kez yapan firma, başarısının işine verdiği özenden geldiğini kanıtlıyor.
Etstur, 2010 yılında Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü’nü kazanıyor. Aynı yıl Capital Dergisi’nden Türkiye’nin En Beğenilen Turizm Şirketi ödülü ile Antalya Belediyesi’nden Tourism Star Ödülü’nü alıyor. 2011, 2012 ve 2013 yıllarında üst üste S Kalite Ödülü de Etstur’a gidiyor. Kazandığı bazı ödülleri birkaç yıl boyunca üst üste kazanan markanın ev sahipliği yaptığı onlarca ödülü bulunuyor.

Ets İndirim Kodu ve Kampanyaları

Etstur online sitesi ve mobil uygulaması üzerinden; otel rezervasyonu yapmanıza, kültür turları, yurt dışı turları, umre turları, cruise turları ve uçak bileti satın almanıza olanak tanıyor.

Yurt içi ve yurt dışında yüzlerce otele ulaşmanızı sağlayan hem uçak hem de otel biletlerini aynı anda satın alarak avantaj yakalamanızı sağlayan turizm şirketi, erken rezervasyon kampanyalarıyla da seyahatlerinizi çok daha uygun fiyatlara satın almanıza yardımcı oluyor.

Ets indirim kodu da şirketten yapacağınız otel rezervasyonları, satın alacağınız tur paketleri ya da uçak biletleri için indirim kazanmanızı sağlıyor. Bu kuponlar sadece online ve mobil satışlarda geçerli oluyor. Satış aşamasının son süreci olan ödeme kısmında kullanılan Etstur indirim kuponları ile seyahatlerinizi daha ekonomik hale getirebilirsiniz. Etstur için hazırlanan kupon kodlarını sayfamızda bulabilir, güncellenen kodlar için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Aktif ETS Tur Kuponları

Güncel ETS Tur kuponları ve kampanyaları