media-markt indirim kodu
Mağazayı Oyla

165 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

MediaMarkt İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel MediaMarkt indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 6 indirim kuponu

En son gelen 6 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

MediaMarkt İndirim Kodları 2024

Bir Alman teknoloji marketi olan MediaMarkt, 1979 yılında Almanya’nın Münih şehrindeki ilk mağazasıyla sektöre adımını atıyor. Şirket; Helga Kellerhals, Erich Kellerhals, Leopold Stiefel ve Walter Gunz isimli 4 ortak ile kuruluyor. Kuruluşundan sonra giderek büyüyen şirket, 1990 yılında Saturn Hansa şirketini de bünyesine katıyor. Bundan sonra Media Saturn Holding GmbH ismi ile yoluna devam ediyor.

Şirket 1989 yılından itibaren Almanya dışında; İspanya, Hollanda, Avusturya, İsviçre, İtalya, Belçika, Macaristan, Lüksemburg, Portekiz, İsveç ve Yunanistan’da da mağazalar açmaya başlıyor. MediaMarkt Türkiye’deki ilk mağazasını ise 2007 yılının Eylül ayında İstanbul Ümraniye’de açıyor. O günden bu yana Türkiye’nin 25 iline ulaşan ve toplamda 74 mağaza açan markanın Türkiye’deki mağazalarının kapladığı alan 200 bin metrekareyi aşıyor. Elektronik ihtiyacınız varsa Media Markt indirim kodu ve kuponlarını kullanabilir, Türkiye’de ve dünyada önemli bir yere sahip markadan uygun fiyata alışveriş yapabilirsiniz.

MediaMarkt Hakkında

Türkiye dahil toplam 14 ülkede 1000’den fazla mağazası bulunan MediaMarkt’ın 65 binden fazla da çalışanı var. Türkiye’deki 74 mağazanın çalışan sayısı ise 2 bini aşıyor. Bu mağazalara yılda 150 milyondan fazla kişi giriş yapıyor. Avrupa’nın elektronik perakendecileri arasında 1 numarada yer alan marka, MediaMarktSaturn Perakende Grubu altında bulunuyor. Bu şirketler grubu da CECONOMY’nin (Avrupa’nın önde gelen tüketici elektroniği platformlarından biri) bünyesinde yer alıyor.

MediaMarkt fiziki mağazalarının yanında online alışveriş sitesi üzerinden de satış yapıyor. İkamet ettiğiniz bölgeye yakın bir MediaMarkt mağazası yoksa siparişlerinizi web sitesi üzerinden verebilirsiniz. Media Markt indirim kuponu ve kodlarının ekstra avantajlar sunduğu online alışveriş sitesi sayesinde seçtiğiniz ürünlerin kapınıza gelmesini sağlayabilirsiniz.

MediaMarkt’ta Bulabileceğiniz Ürünler ve Alışveriş Süreçleri

MediaMarkt; telefon, bilgisayar, bilgisayar aksesuarları, televizyon, ses ve görüntü cihazları, fotoğraf makinesi, kamera, beyaz eşya, ev aletleri, elektrikli kişisel bakım ürünleri, bilgisayar oyunları gibi kategorilerde yüzlerce ürünü ihtiyacı olan tüketicilerle buluşturuyor. Ev işlerinde yardımcınız olacak, eğlenceli ve keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak, ofisteki işlerinizi kolayca halletmenizi sağlayacak elektronik cihazlar arasından size en uygun olanını MediaMarkt’ta bulabilirsiniz.

MediaMarkt web sitesinden alışveriş yapan üyelerini MediaMarkt Club’a dahil ediyor. MediaMarkt Clup üyeleri; alışveriş yaptıkça kazanıyor. İlk alışverişlerinde özel indirimler kazanmalarının yanında doğum günlerinde sürpriz kuponlarla karşılaşıyorlar. Ayrıca bu kulübe üye olan tüketicilerin MediaMarkt üzerinden yaptıkları alışverişlerde iade süreçleri 14 gün değil 28 gün oluyor. Faturaları hesaplarında kayıtlı olan kullanıcılar iade ya da değişim sırasında fiziki fatura taşımak zorunda kalmıyor.

MediaMarkt Club dışında; Alo Destek hizmet paketinden antivirüs hizmet paketine, kişisel veri yedekleme ve transfer hizmetinden ekran koruma uygulamasına, ekran değişiminden batarya değişimine, uzatılmış garantiden elektronik atık geri dönüşüm hizmetine kadar sunduğu pek çok ek hizmet ve avantajla müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor. MediaMarkt, online mağazasında aradığınız ürünün stok durumunu kontrol etmenize de olanak tanıyor.

MediaMarkt İndirim Kodu ve Kampanyaları

MediaMartk indirim kuponu, markanın online mağazasında geçerli oluyor. Kimi zaman tek bir üründe kimi zaman da tüm ürünlerde ya da belli ürün gruplarında indirim ya da fırsatlar sunan kuponlar, alışverişlerinizi çok daha ekonomik şekilde tamamlamanızı sağlıyor. Kupon detaylarını inceleyerek kampanya koşullarını ve detaylarını öğrenebilirsiniz. Sayfada yer alan ve kullanmak istediğiniz kuponların kodlarını alışverişinizin ödeme aşamasında indirim kodu alanına yazabilirsiniz. Kodu girmenizin ardından indirimin yansıdığını görüp alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. En güncel MediaMarkt indirim kodu ve kuponları için sayfamızı takip edebilir, avantajlı kuponlardan haberdar olabilirsiniz.

Aktif MediaMarkt Kuponları

Güncel MediaMarkt kuponları ve kampanyaları