aliexpress indirim kodu
Mağazayı Oyla

256 kullanıcı oyu ile 4.1 / 5 ortalama

AliExpress İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Mayıs 2024

En güncel AliExpress indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 5 indirim kuponu

En son gelen 5 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

AliExpress İndirim Kodları 2024

Alibaba Group’a ait Aliexpress, Çin merkezli perakende platformlarından biri. 2010 yılında Çin’de faaliyetlerine başlayan Aliexpress, tüm dünyaya gönderim yapıyor. Siz de Aliexpress’in ürünlerine daha uygun fiyatlarla ulaşmak istiyorsanız Aliexpress indirim kuponu kullanarak alışverişinizi daha avantajlı hale getirebilirsiniz.

Dünyanın En Çok Tercih Edilen Platformu: Aliexpress

Çin’deki yerel işletmeler ve Singapur gibi farklı konumlardaki işletmelerden oluşan Aliexpress, dünyanın her yerinden alıcılarına hizmet vermeye devam ediyor. Platform, Brezilya’da en çok ziyaret edilen 10. ve Rusya’da en çok ziyaret edilen 1. e-ticaret sitesi konumunda. Küçük işletmelerin dünyaya ulaşmasını sağlayan ve dünya üzerinde en çok ziyaret edilen 32. Web sitesi unvanına sahip Aliexpress, bağımsız satıcılara ürünlerini satmaları için bir platform sunduğu için bu alanın en büyük isimlerinden eBay ile de karşılaştırılır hale geldi.

B2B yani işletmeden işletmeye bir e-ticaret modeli ile başlasa da hizmetlerini B2C yani işletmeden tüketiciye ve C2C yani tüketiciden tüketiciye modeller sunarak geliştirdi. Ayrıca Aliexpress, kurulduğu günden beri ödeme sistemlerini de geliştirerek kullanıcılara verdiği hizmeti daha kaliteli hale getirmeye devam ediyor. İngilizce, İspanyolca, Felemenkçe, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Lehçe, Portekizce ve Rusça dillerinde kullanılabilen platform, kullanıcılara kendi dillerinde alışveriş yapma tecrübesi de sunuyor. Siz de bu tecrübeden yararlanmak için Aliexpress indirim kodu kullanabilir, dilediğiniz ürüne çok uygun fiyatlarla ulaşmanın keyfini sürebilirsiniz.

Aliexpress’teki satıcılar hem bireyler hem de şirketler olabiliyor. Ayrıca Amazon’dan farklı olarak ürünleri sadece satıcılar aracılığıyla alıcılarına ulaştırıyor. Yani direkt olarak ürünü satmak yerine satıcı ile tüketiciyi doğrudan buluşturuyor. Ayrıca ana odak noktası uluslararası müşteriler olduğu için diğer Alibaba iştirakı Taobao’dan da ayrılıyor. Hatta platformdaki çoğu satıcı Çin’de olmasına rağmen Çin’deki müşterilerin platformdan alışveriş yapmasına izin verilmiyor. Web sitesine alıcı yönlendirmeyi ödüllendiren bir sisteme sahip Aliexpress üzerinden alışveriş yapmak için sayfamızda bulabileceğiniz Aliexpress indirim kuponu seçeneklerini hemen değerlendirebilirsiniz.

Her Kategoride Geniş Ürün Çeşitliliği Aliexpress’te!

Dünyanın en çok tercih edilen e-ticaret platformlarından Aliexpress, 13 farklı kategoride kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Araba ve motosiklet kategorisinden tutun bebek ve çocuk kategorisine kadar aradığınız her şeyi Aliexpress’te bulmanız mümkün. Üstelik Aliexpress’te ihtiyaçlarınızı her zamankinden daha uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz. Siz de bu fırsattan yararlanmak için Aliexpress indirim kodu kullanabilirsiniz.

Çin’in ya da yakın bölgelerin küçük işletmeleri tarafından üretilen ürünler, dünyanın neresinde olursanız olun size ulaştırılıyor. Beğendiğiniz ürünlere ulaşmak için ihtiyacınızın aciliyetini göz önünde bulundurarak free shipping ya da ücretli kargo seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Aliexpress’in geniş ürün yelpazesi arasından arabanız için uzun süredir ihtiyacınız olan far ışıklarına ya da mezuniyetinizde şıklığınızla gözleri üzerinize çekebilmek için ihtiyacınız olan elbise modellerine göz atabilirsiniz. Ayrıca dünyayla bağlantınızın kopmaması için gerekli güç adaptörlerini ya da stilinizi tamamlayacak takı modellerini de yine Aliexpress’te bulmanız mümkün. Tüm bu ürünlere Aliexpress’in kargo seçenekleri ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Aliexpress, kullanıcılarına her kategoriden ürün sunarken “Alıcı Güvenliği” uygulaması ile onların güvenliğini düşünmeyi de ihmal etmiyor. Sistem 3 aşamalı bir şekilde işliyor; sorun halinde kullanıcının satıcı ile iletişime geçmesi, sorun başlığı açılması ve satıcının geri dönüş yapmaması durumunda Aliexpress’in alıcıya ödeme yapması. Aliexpress’in “Alıcı Güvenliği” uygulaması ile tüm alışverişinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirdiğinizden emin olabilirsiniz.

Aliexpress’ten istediğiniz ürünlere daha ekonomik bir şekilde ulaşabilmek için platforma üye olarak anlık kampanyaları yakından takip edebilir, toptan alım seçeneklerini inceleyebilir ya da sayfamızdan Aliexpress indirim kuponu alıp ödeme aşamasında kullanabilirsiniz.

Aktif AliExpress Kuponları

Güncel AliExpress kuponları ve kampanyaları