cicek-sepeti indirim kodu
Mağazayı Oyla

360 kullanıcı oyu ile 4.1 / 5 ortalama

Çiçek Sepeti İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Çiçek Sepeti indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 10 indirim kuponu

En son gelen 10 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Çiçek Sepeti İndirim Kodları 2024

Türkiye’deki çiçekçilik anlayışını değiştirmek ve herkesin en kolay ve ekonomik yoldan çiçek göndermesini sağlamak amacıyla kurulan ciceksepeti.com, kurulduğu günden beri bu amaçla ilerlemeye devam ediyor. Siz de kendinizi ya da sevdiklerinizi mutlu etmek için göz alıcı çiçeklere uygun fiyata sahip olmak istiyorsanız ÇiçekSepeti indirim kodu kullanabilirsiniz.

Çiçek Göndermenin En Kolay ve En Şık Yolu: ÇiçekSepeti

2007 yılında Emre Aydın tarafından kurulan ÇiçekSepeti, bugün birlikte çalıştığı 700’den fazla iş ortağıyla birlikte Türkiye’de online çiçek ve hediye sektörünün öncüsü konumunda. Üstelik 2011 yılında Amazon.com ve Avrupalı Venture Capital şirketi HummingBird ile yaptığı ortaklık sonucu, varlığını yurt dışında da göstermeye başlıyor. Artık bir Bright E-Ventures Corportation markası olan ciceksepeti.com; geliştirdiği ürün çeşitliliğiyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

2011, ÇiçekSepeti’nin sadece yatırım aldığı değil ürün yelpazesini de genişlettiği bir yıl oluyor. Bünyesine kattığı Gurme kategorisi sonrası ÇiçekSepeti, 2014 yılında “BonnyFood” isim hakkını da satın alarak BonnyFood adı altında hizmet vermeye başlıyor. Bu sayede ÇiçekSepeti, sevdiklerine çiçek aranjmanlarının yanı sıra farklı hediyeler de göndermek isteyenler için lezzetli alternatifler sunuyor. Siz de ÇiçekSepeti’nin BonnyFood kategorisinden sevdiklerinizin Doğum Günü, iş terfisi veya Anneler Günü gibi özel günleri için yenilebilir çiçek ya da lezzetli kek aranjmanları arasından dilediğinizi seçebilir, ÇiçekSepeti indirim kodu ile alışverişinizi daha avantajlı hale getirebilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nin ürünleri, yalnızca çiçek aranjmanları ve BonnyFood seçenekleri ile sınırlı kalmıyor. 2012 yılında hediyelik ürün satışına da başlayan ÇiçekSepeti, ürün yelpazesine kişiye özel hediyeler, peluş oyuncaklar ve ilginç hediye seçeneklerini de eklemiş oluyor. Dünyanın en büyük hediye şirketi olma vizyonuyla yola çıkan ÇiçekSepeti, her geçen yıl bünyesine kattığı yeni kategorilerle bu yolda emin adımlarla ilerlediğini gösteriyor. Üstelik ciceksepeti.com’da beğendiğiniz her şeyi kolaylıkla sahibine ulaştırmanız mümkün. Şık çiçek, yenilebilir çiçek ya da hediye düzenlemeleri arasından hoşunuza gidenleri sepetinize ekledikten sonra gönderim yeri ve tarihini seçerek siparişinizi hemen verebilir, özel günlerinde sevdiklerinizin tam zamanında yanında olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

ÇiçekSepeti, temel değerlerini müşteri odaklılık, yeniliklerde öncü olmak, sürekli inovasyonu benimsemek, sunulan ürün kalitesiyle farklılaşmak, iş ahlakından ödün vermemek ve iyi bir ekiple başarıya ulaşmak olarak belirliyor. Tüm bu temel değerleri ön planda tuttuğunu yaptığı her çalışmada gösteren ÇiçekSepeti’nin her tarza ve her bütçeye uygun çiçek ve hediye paketlerini hemen inceleyebilir ÇiçekSepeti indirim kuponu ile tüm özel gün kutlamalarında fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Birbirinden Farklı ÇiçekSepeti Aranjmanları

Özel günleri rengarenk çiçeklerle taçlandırmak, uzun yıllardır çoğu insanın adeti. Ciceksepeti.com, özel günlerinizin en büyük eşlikçisi. Üstelik ÇiçekSepeti; Doğum Günü, nişan, düğün, Anneler Günü, Sevgililer Günü ya da yeni iş gibi özel günlerde müşterilerine sadece çiçek aranjmanları değil BonnyFood ve BonnyGift gibi yenilebilir çiçek ve hediye gibi farklı alternatifler de sunuyor. Bu alternatifler arasından sevdiklerinizi mutlu etmek için dilediğinizi seçebilir, ÇiçekSepeti indirim kuponu ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Ciceksepeti.com üzerinden çiçek gönderim amacınıza göre çiçekleri kategorize edebilme şansınız bulunuyor. Öğretmenlerinizin özel gününde çiçek göndererek onları unutmadığınızı gösterebilir, bir yakınınız yeni bebek sahibi olduğunda yine çiçeğinizle yanlarında olduğunuz mesajını verebilirsiniz. Ayrıca yakın arkadaşınızın yeni işini kutlamak için BonnyFood gönderebilir, ofisteki yeni iş arkadaşlarına ikram ederek sosyalleşmesine yardımcı olabilirsiniz. Ya da ÇiçekSepeti’nin isme özel hediyeler kategorisindeki özel hediyelerle sevgilinizi ya da eşinizi şaşırtabilirsiniz.

Kutlama amacınız ne olursa olsun, ona uygun bir hediye aranjmanını ÇiçekSepeti’nde bulmanız mümkün. Dilerseniz alışverişinizin ödeme aşamasında bu sayfada bulabileceğiniz ÇiçekSepeti indirim kodu ya da kuponlarından yararlanabilirsiniz.

Aktif Çiçek Sepeti Kuponları

Güncel Çiçek Sepeti kuponları ve kampanyaları