airbnb indirim kodu
Mağazayı Oyla

114 kullanıcı oyu ile 4.1 / 5 ortalama

Airbnb İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Nisan 2024

En güncel Airbnb indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Airbnb İndirim Kodları 2024

Airbnb, Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletindeki San Francisco şehrinde 2008 yılında kuruluyor. Ağustos 2008 yılında kurulan şirket, 2015 yılına kadar pek çok yatırımcıdan destek alarak büyümeye devam ediyor. 2015’in Mart ayında ise aldığı yatırımların toplam tutarı 750 milyon doları buluyor. Üstelik bu meblağ sadece 18 yatırımcıdan toplanıyor. Hem web sitesi hem de mobil uygulamalarından hizmet veren platform, seyahatseverlerin konaklama ihtiyaçlarını karşılamalarına destek olmayı amaçlıyor. Ancak bunu yaparken oteller arasından değil ilgili destinasyonlarda yaşayan yerel kişilerin evleri arasından seçim yapmanızı sağlıyor. Evin rahatlığını seven, daha uygun fiyatlarla konaklama yapmak isteyen pek çok kişinin tercihi olan web sitesi, ev sahibi ve müşteri arasında bir komisyoncu görevi görerek tüm süreçleri iki tarafın yürütmesini sağlıyor. Siz de seyahatiniz için kalacak bir yer bulamadıysanız Airbnb indirim kodu ve kuponlarını kullanarak pek çok avantajdan faydalanabilirsiniz.

Airbnb’yi hem ev sahibi hem de ev arayan olarak iki farklı profilde kullanabilirsiniz. Sürekli olarak kullanmadığınız ya da eşyalı ancak boş olarak duran evinizi Airbnb’ye kaydederek kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Dilerseniz yapacağınız seyahatlerde daha önceki kullanıcılardan olumlu yorumlar ve iyi puanlar almış, görünümü ve donanımıyla sizin ihtiyaçlarınıza karşılık veren evleri dilediğiniz süre boyunca kiralayabilirsiniz. Airbnb, kalacak yerinizi kolayca bulmanız için size bazı kriterler sunuyor. Evin bulunacağı şehir, seyahat tarihleriniz, seyahat türünüz, misafir sayısı, kalacağınız yerin türü gibi seçenekler aradığınız eve en yakın seçeneklerin listelenmesini sağlıyor. Bu arama sonrası dilerseniz detaylı filtreleme seçeneklerini de kullanabilirsiniz. Tüm bunları yaparken daha uygun fiyatlarla karşılaşmak içinse Airbnb indirim kuponunu kullanabilirsiniz.

Dünyanın bir ucundaki evlere konuk olmanızı sağlayan uygulama, deneyim bölümüyle farklı kültürleri ve insanları tanıma fırsatı da sunuyor. Kahve tadımlarından yemek kurslarına, kültür yürüyüşlerinden doğa gezilerine, alışverişten gurme seyahatlere kadar pek çok farklı aktivite için de yerinizi ayırtabilirsiniz. Yeni bir maceraya atılmak istiyorsanız çeşitli tur ve geziler için planlama yapabilirsiniz. Farklı ülkelerdeki kamplara, trekking aktivitelerine, çeşitli spor dallarına özel yöresel kurs ve derslere kadar pek çok konuda yepyeni deneyimler yaşayabilirsiniz. Hatta dünyadaki farklı yaşam alanlarını ve canlıları da inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Çiftlikleri, akvaryumları, tabiat parklarını gezerek hayvanları doğal ortamlarında izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Hem keyifli ve rahat bir konaklama yapmak hem de yepyeni deneyimler elde etmek için kullanacağınız online seyahat planlama sitesinde ekstra indirimler kazanmak için Airbnb indirim kodu ve kuponlarını kullanabilirsiniz. Tüm Airbnb indirim kuponlarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Aktif Airbnb Kuponları

Güncel Airbnb kuponları ve kampanyaları