anadolu-jet indirim kodu
Mağazayı Oyla

122 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Anadolu Jet İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Nisan 2024

En güncel Anadolu Jet indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 2 indirim kuponu

En son gelen 2 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Anadolu Jet İndirim Kodları 2024

Anadolu Jet, Türk Hava Yolları’nın bir yan kuruluşu olarak 23 Nisan 2008 tarihinde kuruluyor. “Uçmayan kalmasın!” sloganıyla yola çıkan marka, Anadolu’da yer alan şehirlerin hava yolu ulaşımını hem ekonomik hem de konforlu şekilde gerçekleştirmek için çalışıyor. Kurulduğu tarihte sadece 5 adet uçakla hizmet veren Anadolu Jet, bugün 31 uçaklık bir filoyla her gün yüzlerce kişinin istediği yere kolayca ulaşmasına yardımcı oluyor. Anadolu Jet uçakları, 41 havalimanından uçup 75 parkura iniyor. Kurulduğu günden bu yana 73 milyondan fazla kişinin ulaşımını sağlayan marka, uçak biletlerini web sitesi üzerinden satışa sunuyor. Markanın web sitesi üzerinden satın alacağınız uçak biletlerinin fiyatlarını daha uygun hale getirmek için Anadolu Jet indirim kodu ve kuponlarını kullanabilirsiniz.

Anadolu Jet üzerinden uçak bileti satın almak için web sitesi üzerinden nereden nereye gideceğinizi, gidiş ve dönüş tarihlerini, yolcu sayısını işaretlemeniz yeterli oluyor. Ardından seçtiğiniz yer ve tarihler için en uygun tarihler listeleniyor. Belirttiğiniz destinasyonlar için belirttiğiniz tarihlere en yakın zamanda gerçekleşecek uçuşları aylık ya da haftalık olarak da görüntüleyebilirsiniz. Listelerde uçak bileti fiyatlarını, uçuş sürelerini ve aktarma durumlarını da görebilirsiniz. Sizin için en uygun uçuşları seçtikten sonra yolcu bilgilerini girmeniz yeterli oluyor. Son olarak ödeme aşamasından sonra online uçak bileti satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Ödeme aşamasında Anadolu Jet indirim kodu ve kuponlarını kullanırsanız ekstra indirim ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Anadolu Jet, kullanıcılarına pek çok avantaj sunuyor. Uçuş öncesi, uçuş esnası ve sonrasında verilen hizmetler, yolculardan tam not alıyor. Uçuş öncesinde havalimanına gitmeden ücretsiz check-in, koltuk seçimi, ilave bagaj ya da spor malzemesi ekleme ve seyahat sigortası işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uçuş esnasında yolculuğunuzu daha keyifli hale getirmeye çalışan Anadolu Jet, ücretsiz ikramları ve ücretsiz bagaj hakkı sunuyor. Özel yolcu salonları ile de konfor seviyesini artırıyor. Uçuş sonrası daha uygun fiyata araba kiralamanıza ya da havalimanı transferlerinden yararlanmanıza da olanak tanıyarak tüm yolculuğunuzu en ekonomik şekilde tamamlamanıza destek oluyor.

Uygun fiyatlı hizmetleriyle öne çıkan Anadolu Jet, gençlere özel sunduğu JetGenç üyelik programıyla gençlerin pek çok avantajdan faydalandırıyor. Miles&Smiles üyesi kredi kartlarına her uçuşta mil kazandırarak ücretsiz uçak bileti kazanmanıza destek oluyor. Tüm bunlara ek olarak hazırladığı indirim kuponları ile de çeşitli indirimler düzenliyor. Markanın hazırladığı tüm Anadolu Jet indirim kodu ve kuponlarını sayfamız üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Aktif Anadolu Jet Kuponları

Güncel Anadolu Jet kuponları ve kampanyaları