asics indirim kodu
Mağazayı Oyla

197 kullanıcı oyu ile 4.1 / 5 ortalama

Asics İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Asics indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 2 indirim kuponu

En son gelen 2 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Asics İndirim Kodları 2024

Asics, 1949 yılının Eylül ayında Onitsuka adıyla Kihachiro Onitsuka tarafından kuruluyor. Sıradan bir çalışan olarak hayatına devam ederken kendi işini kurmaya karar veren Onitsuka, okul ayakkabıları üretmeye başlayarak sektöre adım atıyor. Ayakkabı markası ilk yıllarından itibaren “Sağlam bir bedende sağlam bir zihin” mottosunu benimsiyor. Daha iyi ve sporcular için en uygun ayakkabılar üretmek için özenle çalışıyor. Markanın kaliteli ürünlerine sahip olmak isterseniz Asics indirim kodu ve kuponlarını kullanarak indirim kazanabilirsiniz.

Markanın ilk spor ayakkabısı basketbol sporuyla ilgilenenler için üretiliyor. Bu ayakkabının üzerinde bir kaplanın yüzündeki çizgileri simgeleyen semboller yer alıyor. Bu çizgiler daha sonra kurulacak Onitsuka Tiger markasının da temellerini atmış oluyor. 1952 yılında Tiger markalı voleybol ve tenis ayakkabıları üretiliyor. Daha sonra farklı spor dalları için de farklı tasarımlara sahip ayakkabılar satışa sunulmaya başlanıyor. 1965 yılına kadar Onitsuka markalı ayakkabı kutuları Tigers ismiyle yola çıkıyor. 1965’te ise logolar da marka ismi de birleşiyor ve Onitsuka Tiger markası resmi olarak kurulmuş oluyor.

1977 yılının Temmuz ayına gelindiğinde marka, GTO ve Jelenk markalarıyla iş birliğini resmileştiriyor. Bu da Asics markasının kendi adıyla kuruluş zamanına denk geliyor. Asics adı Onitsuka’nın mottosu olan “Sağlam bir bedende sağlam bir zihin (Anima sana in corpore sano)” cümlesinin ilk harflerinden oluşuyor. İnsanların sağlıklı, zinde ve mutlu bir yaşam sürmelerini kolaylaştırmak inancı markanın temelinde yer alıyor. Bu felsefe ile marka en yeni, en iyi ürünlerin tasarlamayı hedefliyor.

Spora verdiği önemi 1990 yılında Kobe’de açtığı Spor Bilimleri Araştırma Enstitüsü ile de kanıtlıyor. Sporcuların, antrenörlerin ve bilim adamlarının bir arada çalıştığı enstitüde ayakkabılar için son teknolojiler üretiliyor. Markanın son teknolojiye sahip üstün özellikli ürünleri burada tasarlanıyor. Asics indirim kodu ve kuponları ile kaliteli ve son teknoloji ile üretilmiş ayakkabıları indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Asics; kadın, erkek ve çocuklara özel ürünler tasarlıyor. Ayakkabı dışında spor giyim ve aksesuar ürünleri ile de öne çıkıyor. Şık spor kombinler yapmak, koşu, tenis ve fitness gibi sporlar için en doğru ayakkabı ve kıyafetleri bulmak için Asics’i tercih edebilirsiniz. Asics indirim kuponu ile tüm bu ürünlere daha ekonomik şekilde sahip olabilirsiniz. Asics indirim kodu sadece online alışveriş mağazasında geçerli oluyor. Ödeme aşamasında kullanılarak aktive edilen kuponlar, çeşitli indirimler ve fırsatlardan faydalanmanıza yardımcı oluyor. Tüm Asics indirim kuponlarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Aktif Asics Kuponları

Güncel Asics kuponları ve kampanyaları