avast indirim kodu
Mağazayı Oyla

131 kullanıcı oyu ile 4.4 / 5 ortalama

Avast İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Haziran 2024

En güncel Avast indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 1 indirim kuponu

En son gelen 1 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Avast İndirim Kodları 2024

League of Legends, Fortnite, Rainbow Six Siege, PUBG, Apex Legends, Call of Duty…

Bu isimleri ilk kez mi duydunuz yoksa adınız gibi biliyor musunuz?

Oyun severler, sıkı gamer’lar çok iyi bilirler. Dünyanın en iyi oyunları arasında yer alıyor bu isimler. Binlerce fanı var, her gün dünya çapında milyonlarca kez tıklanıyorlar. Bilgisayarla yakından ilgili ve sıkı bir oyun takipçisi olan kişiler bilirler ki kaliteli bir oyun oynamanın en iyi yolu kaliteli donanıma sahip olmaktır. Bilgisayarınız, oyun kollarınız ya da aksesuarlarınız çok iyi olmalı ki siz rahat bir şekilde oyunun zevkine varabilesiniz.

Bilgisayarları korumanın en iyi yolu ise antivirüs programlarıdır. İyi bir program kurmalısınız ki bilgisayarınız hem güvenli, hem de hızlı çalışan bir canavara dönüşebilsin. Sizin de adını mutlaka duyduğunuz belki de hiç bilmediğiniz dünyaca ünlü ve kendini kanıtlamış süper bir program olan Avast‘tan bahsedeceğiz.Avast antivirüs programını kullanan kişiler bilgisayar performansından oldukça memnun kalıyor. Çünkü Avast yazılımı asla yavaşlatmıyor. Üstelik sadece tüm güvenlik açıklarını sona erdiriyor ve sizi korsan yazılımlardan, fidye yazılımlardan koruyor. Zararlı bir virüs geldiği zaman anında uyarıyor. Dünya çapında milyonlarca kişi bu yüzden avast indirim kodu fırsatlarını değerlendirmeyi tercih ediyor.

Dilerseniz içiniz biraz daha rahat etsin diye Avast markasını daha yakından tanıyalım. Yıl 1988, bilgisayarlar daha hayatımıza tam girmemiş. Kocaman makineler, onlarca kablo var. Daha elimizdeki telefonumuz kadar küçük değiller. Pavel Baudis adında Çek’li bir bilgisayar mühendis Vienna adında tehlikeli bir virüsü yok etmeyi başardı ve Eduard Kucera ile bir araya gelerek ALWIL adında bir şirket kurdu. Bu şirketin amacı beraberce geliştirdikleri bir yazılımı tüm dünyaya dağıtmak ve satışını gerçekleştirmekti. 1995 yılında aralarına şirketin CEO’su olarak Ondrej Vlcek katıldı ve sadece 2 yıl sonra şirket dünyaya açıldı. 2003 yılında 1 milyon kullanıcı barajını geçen şirket, 2006 yılında tam 20 milyon kişiye ulaştı. 2010 yılında ise şirket isim değişikliğine gitti ve bugün herkesin yakından bildiği Avast haline geldi. Değişen teknolojik gelişmelerle birlikte önce işletmeler için hizmet vermeye başladılar. Daha sonra mobil yazılımlar devreye girdi ve şu anda tüm dünyada neredeyse bir rekor olan 435 milyon kullanıcı sayısını ulaştılar. Her geçen gün de bu sayıyı artırmaya devam ediyorlar.

Avast kullanıcılarına o kadar iyi bir hizmet veriyor ki her yıl sayısız ödül alıyor. En iyi ürün, en yüksek değerlendirmeye sahip ödül ve en iyi ücretsiz kötü amaçlı yazılım koruması gibi hatırı sayılır mecralardan pek çok ödüle sahipler. Avast’ın web sitesine girdiğinizde ödüller başlığı var. Bu başlığı tıkladığınızda siz de ne kadar güvenli ve saygın bir şirket olduğunun bir kez daha anlayacaksınız. Bu başarı asla bir tesadüf değil, Avast işini çok iyi yapan ve kaliteden asla taviz vermeyen bir marka. Her daim koruduklarının değerinin farkında olan bir marka olarak hayatımızda uzun süredir yer alıyor. Biraz da Avast’ın size en iyi şekilde sunduğu hizmetlerden bahsedelim. Öncelikle bu antivirüs programının kesinlikle ücretsiz olduğunu bilmelisiniz. Herhangi bir taahhüde imza atmayacaksınız. Gizlilik için inşa edilmiş olan bir tarayıcıya sahip olacaksınız. Neredeyse hiçbir sorun çıkarmayan ve oldukça hızlı çalışan bir internet deneyimi yaşayacaksınız. Kale gibi korunan bir yapıyla birlikte içiniz rahat bir şekilde internet ortamlarına akacaksınız. İşte Avast sizi böylesine önemsiyor ve en iyi şekilde koruyor. Siz de Avast’ın bir parçası olmaya hazır mısınız?

Aktif Avast Kuponları

Güncel Avast kuponları ve kampanyaları