ayakkabi-dunyasi indirim kodu
Mağazayı Oyla

331 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Ayakkabı Dünyası İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Nisan 2024

En güncel Ayakkabı Dünyası indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 7 indirim kuponu

En son gelen 7 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Ayakkabı Dünyası İndirim Kodları 2024

Temelleri ayakkabı ustası Hafız Ahmet Efendi tarafından atılan Ayakkabı Dünyası’nın kuruluşu cumhuriyetin kuruluşu olan 1923 yılına dayanıyor. Ankaralı bir ayakkabı ustası olan Hafız Ahmet Efendi’nin başarı hikayesinin en iyi kanıtı olan marka, kendini cumhuriyet ile büyüyen, ülkenin içinden geçtiği tüm dönemleri marka tarihine katmış bir şirket olarak tanımlıyor. Siz de başarı hikayesi ile pek çok kişiye ilham verecek markanın ürünlerini satın almak istiyorsanız Ayakkabı Dünyası indirim kodu ve kuponlarını kullanabilir, avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Dünden Bugüne Ayakkabı Dünyası

Hafız Ahmet Efendi, 1953 yılında Ankara’nın merkezine taşınarak daha çok kişiye ulaşmayı başarıyor. 17 metrekarelik küçük ama hedeflerine ulaşırken ona yeterli olacak dükkanında çalışmaya devam ediyor. Marka, 1973 yılında büyük bir gelişim göstererek ayakkabı satışlarını toptan olarak da yapmaya başlıyor. Ayakkabı satışı yapan diğer sektör markalarına toplu satış yaparak işlerini büyütmeye devam ediyor.

Bir butik ayakkabıcılık mağazası olan Ayakkabı Dünyası’nın bugünkü profiline ulaşmasındaki en büyük etken 1996 yılında Ankara’da açtığı ilk mağaza oluyor. Bu mağaza geniş metrekarelerde daha çok kişiye hizmet vermesini mümkün kılıyor. Aynı zamanda da günümüzdeki zincir mağazaların ilk halkası olarak da kabul ediliyor. Mağazanın açılması ve diğer taraftan toptan satışların devam etmesi Ayakkabı Dünyası’nın gücünü ve hacmini artırıyor. Bu büyüme markanın sınırlarını aşmasına ve 2006 yılında şirketin merkezinin İstanbul’a taşınmasına neden oluyor. 8 yıl içerisinde başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam ettikten sonra 2014 yılında Esas Holding ile birleşiyor. Esas Holding bünyesinde yerini alan Ayakkabı Dünyası, bu dönemden sonra başarılarını ve hedeflerini gün geçtikçe çoğaltıyor.

Markanın günümüzde 65 mağazası var. Fiziki mağazalarının yanı sıra online alışveriş sitesi üzerinden de satış yapıyor. Dijital dönüşüme ve teknolojiye verdiği önemi her fırsatta vurguluyor ve bunları sürekli olarak kullanıyor. Gücünü bu topraklardan aldığını belirten marka, kendini; yenilikçi, duyarlı, güvenilir ve yerel unsurlarla dost bir şirket olarak tanımlıyor. Ayakkabı Dünyası’nın kaliteli ürünlerini web sitesinde inceleyebilir, Ayakkabı Dünyası indirim kuponu ve kodlarıyla hesaplı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Ayakkabı Dünyası Erkek, Kadın ve Çocuk Ayakkabı Koleksiyonları

Ayakkabı Dünyası, online ve fiziki mağazalarında hem yerli hem de dünyaca ünlü yabancı markaların ürünlerini satışa sunuyor. Kadın, erkek ve çocuklara özel tasarımlara bulabileceğiniz markada; günlük ayakkabılardan spor ayakkabılara, botlardan terliklere, sandaletlerden makosenlere, babetlerden çizmeye kadar pek çeşit ayakkabı modeli yer alıyor. Geniş ürün yelpazesinde sadece ayakkabılara değil çanta, cüzdan, çorap, anahtarlık, kemer, bileklik, toka, atkı, bere, eldiven, valiz ve ayakkabı bakım ürünleri gibi çeşitli aksesuarlara da yer veriyor.

Ayakkabı Dünyası, online alışveriş sitesine üye olduktan sonra Adım Kart ismini verdiği sadakat programına da üye olan kişilere çeşitli avantajlar sunuyor. Bu kart fiziki mağazalardan da doğrudan temin edilebiliyor. Adım Kart sahibi olan kişilerin hesaplarına anında 20 TL yükleniyor. Tüketiciler bu miktarı alışverişlerinde kullanılabiliyor. Ayakkabı Dünyası markası için ayrıcalıklar sunan kart ile alışveriş yaptıkça puan kazanabilir, sadece size özel kampanyalardan yararlanabilir, en yeni indirimlerden ve fırsatlardan en önce siz haberdar olabilirsiniz.

Markanın kendi hazırladığı bu tip uygulamaların dışında Ayakkabı Dünyası indirim kodu ve kuponları ile de uygun fiyata alışveriş yapabilirsiniz. Sadece online alışverişlerde kullanabileceğiniz bu kuponların kampanya detaylarını öğrenerek alışverişlerinizi daha ekonomik hale getirebilirsiniz. En son eklenen Ayakkabı dünyası kuponları ve kodlarını görmek için sayfamızı takip edebilirsiniz. Sayfadaki kuponları inceleyerek sizin için en uygun kuponları bulabilirsiniz.

Aktif Ayakkabı Dünyası Kuponları

Güncel Ayakkabı Dünyası kuponları ve kampanyaları