bauhaus indirim kodu
Mağazayı Oyla

160 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Bauhaus İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Nisan 2024

En güncel Bauhaus indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 1 indirim kuponu

En son gelen 1 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Bauhaus İndirim Kodları 2024

Bauhaus, Heinz-Georg Baus tarafından 1960 yılında Almanya’nın Mannheim şehrinde kuruluyor. Adını ünlü mimari, tasarım ve sanat okulu Bauhaus’dan alıyor. Teknik atölyeler, bahçeler ve evler için aradığınız pek çok şeyi kolayca bulmanız için kurulan yapı market, Avrupa’nın önemli şirketlerinden biri. 17 binden fazla çalışanı olan yapı marketler zincirinin Avrupu’da 190’ın üzerinde mağazası bulunuyor. Hem kendi mağazaları hem Franchise mağazalarıyla tüketicilerle buluşuyor. Bauhaus Türkiye’ye 1996 yılında geliyor. Türkiye dışında; Almanya, Avusturya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Hırvatistan, Macaristan, Slovenya, İzlanda, İspanya, İsviçre, İsveç ve Norveç’te de mağazaları bulunuyor. Türkiye’de; İstanbul, Bursa, Ankara ve Antalya’daki mağazalarıyla hizmet veriyor. Marka aynı zamanda online alışveriş marketi üzerinden de ürünlerini Türkiye’nin her yerine ulaştırıyor. Ünlü yapı marketten yapacağınız alışverişlerde Bauhaus indirim kodu ve kuponlarını kullanabilir, indirim kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bauhaus müşteri memnuniyetini en önde tutan bakış açısıyla, deneyimli bir ekiple çalışıyor. Çok geniş bir ürün yelpazesi olduğundan her ürün grubunu kendi alanlarında satışa sunuyor ve bu alanlarda o ürün grubunun uzmanlarından destek almanızı sağlıyor. Deneyimli ve alanında uzman Bauhaus çalışanları, 120 binden fazla ürün çeşidi için aklınıza takılan tüm sorulara yanıtlamanıza destek oluyor.

Bauhaus kategorilerini; bahçe, ısıtma & soğutma, hırdavat & el aletleri, makine, mobilya, banyo, aydınlatma & elektronik, mutfak, dekorasyon & ev gereçleri, parke & kapılar, boya & inşaat, güvenlik ekipmanları ve oto isimlerindeki 13 başlıkta topluyor. Bahçenizi güzelleştirmek için kullanacağınız masalardan sandalyelere, bitkilerden oyuncaklara pek çok ürünü Bauhaus’ta bulabilirsiniz. Evinizin farklı alanlarını dekore etmek, sorunlu alanları ve cihazları tamir etmek için ihtiyaç duyacağınız yapı malzemeler, hırdavatlar, el aletleri ve çok daha fazlasını geniş ürün çeşitliliği ile Bauhaus kategorilerinde inceleyebilirsiniz. Boya ve inşaat malzemelerinden dekorasyonunuzu güzelleştirecek küçük objelere hatta otomobil aksesuarlarına kadar pek çok ürünü de marka aracılığıyla satın alabilirsiniz. Yeni bir ev aldığınızda, tadilat yaptığınızda, evinizin dekorasyonunuzu yenilemek istediğinizde Bauhaus’ta aradığınız her şeyi kolayca temin edebilirsiniz. Tüm bu ürünleri çok daha uygun fiyatlara satın almak içinse Bauhaus indirim kodu ve kuponlarını kullanabilirsiniz.

Bauhaus indirim kuponu, sadece markanın online mağazasında geçerli oluyor. Ödeme aşamasında kullanılan indirim kuponları, kampanya koşullarına bağlı olarak çeşitli indirimler ve avantajlar sunuyor. En güncel Bauhaus indirim kodu ve kuponlarından haberdar olmak için bizi takip edebilir, markanın tüm kuponlarını incelemek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Aktif Bauhaus Kuponları

Güncel Bauhaus kuponları ve kampanyaları