beko indirim kodu
Mağazayı Oyla

266 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Beko İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Haziran 2024

En güncel Beko indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 5 indirim kuponu

En son gelen 5 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Beko İndirim Kodları 2024

1950’li yıllarda yeni yeni sanayileşmeye başlayan Türkiye’de döviz getirecek yeni bir ürün arayışında olan Vehbi Koç, ülke koşullarını da göz önünde bulundurarak bir salça ve konserve fabrikası açmak için bu alanda tecrübeli olan Bejerano ile ortak oluyor. Bejerano ve Koç isimlerinin ilk iki harflerinin birleşiminden oluşan Beko markasının temelleri 1954’te atılıyor. Ülke koşulları nedeniyle faaliyete başlayamayan şirket, aynı yıllarda General Electric firmasının ampul satış ve bayiliğini kurma şansına sahip olunca ismini Beko Ticaret A.Ş. olarak değiştiriyor. Bu sayede Anadolu’da bayilik sistemini kuran Vehbi Koç, Arçelik ürünlerini Türk müşterisiyle buluşturmaya başlayınca Beko’nun hikayesi başlamış oluyor. Siz de Beko ürünlerine daha uygun fiyatlarla ulaşmak için Beko indirim kodu kullanabilirsiniz.

Köklü Geçmişiyle Beko

Uzun yıllar Arçelik markasının ürünlerini Türkiye’yle buluşturan Beko Ticaret, 1977 yılında distribütörlüğünü Atılım’a devrediyor. 1983 yılına geldiğimizde ise beyaz eşya alanındaki tecrübesine güvenerek Beko markası altında Türkiye beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermeye başlıyor. 90’lı yılların başından itibaren yurt dışı faaliyetlerini artıran Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu, Beko ihracat markası olarak belirleniyor ve Beko, 2000 yılında yeniden yapılanan Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu’nun bünyesinden çıkıp Arçelik A.Ş. bünyesine giriyor.

Bir dünya markası olma hedefiyle yola çıkan Beko, yurt dışında satışı gerçekleştirilen ilk Türk beyaz eşya markası unvanını taşıdığı için çıktığı yolda emin adımlarla ilerlediğini de gösteriyor. Ayrıca Türk beyaz eşya pazarını 90’lı yılların başından itibaren yurt dışına taşıyan marka, 100’den fazla ülkede 280 milyon tüketiciye ulaşmayı başarıyor. Dünyada her iki saniyede bir Beko markalı ürün satıldığı düşünüldüğünde markanın bir dünya markası haline gelme misyonunu başardığı söylenebilir. Siz de Türkiye’nin global markalarından Beko ürünlerine ulaşmak için Beko indirim kuponu kullanabilirsiniz.

Beyaz Eşyada Beko İmzası

Türkiye’nin beyaz eşya markası Beko; beyaz eşya, ankastre, elektronik, ısıtma-soğutma ve küçük ev aletleri kategorilerindeki ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor. Buzdolabından derin dondurucuya, davlumbazdan tv ünitesine kadar yaşamınızı kolaylaştıracak binlerce ürünü Beko’da bulabilirsiniz. Üstelik bu sayfadan alabileceğiniz Beko indirim kodu ile daha avantajlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Beko, özellikle beyaz eşya kategorisindeki ürünleriyle müşterilerinin ilgisini çekmeyi başarıyor. Son teknoloji buzdolabı, çamaşır makinesi, dondurucu, fırın ve daha birçok ürüne Beko ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz. Özellikle evlenme hazırlığında olanlar için Beko’nun dayanıklı ürünleri ideal olabilir. Dilerseniz Beko web sitesinden markanın dönem dönem yaptığı kampanyaları takip edebilir, tüm beyaz eşya alışverişinizi daha kazançlı hale getirebilirsiniz.

Beko, yalnızca beyaz eşya alanında değil yaşamı kolaylaştıracak küçük ev aletleri kategorisinde de hizmet veriyor. Kahve severlerdenseniz Beko’nun birbirinden şık kahve makinelerini inceleyebilir ya da pratik lezzetlerin peşindeyseniz Beko tost makinesi modellerine göz atabilirsiniz. Küçük ev aletlerinin yanı sıra elektronik aletlerin de satışını yapan Beko’nun televizyon, cep telefonu ve oyun konsolu gibi elektronik alet modellerini inceleyebilir, ihtiyacınız doğrultusunda alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca mutfağınız için ihtiyaç duyduğunuz ankastre seçenekleri de Beko’da sizleri bekliyor. Son olarak iklim düzenleyici ürünlerin de satışını gerçekleştiren Beko’da ev tipi klimalardan kombilere, tesmostatlardan hava serinleticilere aradığınız her ürünü bulmanız mümkün.

Tüm Beko ürünlerine size özel avantajlarla ulaşmak için bu sayfadan alabileceğiniz Beko indirim kodu ya da kuponlarından yararlanabilirsiniz. İndirim kodunu kullanabilmek için tek yapmanız gereken beğendiğiniz ürün ya da ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme aşamasında “İndirim Kodu” alanına kodu girmeniz. Daha sonra Beko güvencesiyle alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Aktif Beko Kuponları

Güncel Beko kuponları ve kampanyaları