bellona indirim kodu
Mağazayı Oyla

107 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Bellona İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Bellona indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Bellona İndirim Kodları 2024

1957 yılında kurulan Erciyes Holding bünyesindeki şirketlerden biri olan Bellona, mobilya sektöründe üretimine 1996 yılında başlamıştır. Büyük bir üretim kapasitesine sahip olan marka, panel mobilya, oturma grupları, baza, baza başlığı, yatak ve sandalye üretiminde gösterdiği başarı ile, kısa sürede sektörün liderleri arasında yerini almıştır.

Çevresel konulara verdiği önem sonucunda sürdürülebilirlik kavramını genel stratejileri arasına alan Bellona, 2008 yılından itibaren karbon ayak izini azaltmak amacıyla, elektrik tüketimi, doğalgaz kullanımı, katı yakıt kırılımı, lojistik gibi öncelikli konuları içeren, üretim ve sevkiyat aşamalarında çeşitli düzenlemelere gitmiştir.

Yurtiçinde tüm bölgelere yayılmış olan bayileri aracılığıyla tüketicilere ürün ve servis hizmeti sunan firma, ayrıca çeşitli internet kanalları aracılığıya da satışlarını gerçekleştirmektedir.

Evinizi tasarlamak istediğinizde Bellona’nın pek çok modelini inceleyebilir, fiyatlarını ise internet satış kanallarından kontrol edebilirsiniz. Zaman zaman düzenlenen özel gün indirimleri veya çeşitli kampanyalar kapsamında edineceğiniz Bellona indirim kodu ile istediğiniz mobilyalara daha avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Hayallerinizdeki Yaşam Alanı

İster bekar olun, ister evli, ister spor bir tarzınız olsun, ister klasik, Bellona’nın mobilya seçenekleri içinde size ve tarzınıza uyan parçaları kolaylıkla bulabilirsiniz. Kaliteli ve uzun ömürlü malzemeler kullanarak ürettiği şık ve kullanışlı mobilyaları beğeninize sunan marka, size evinizi kişiselleştirmenizde yardımcı oluyor.

Bellona’da yer alan salon takımlarının içinde, koltuk takımları, oturma grupları, köşe takımları, kanepeler, TV koltukları, berjerler ve puflar yer alıyor. Yemek odası takımları,Tv üniteleri ve Tv sahpalarına ayrı bir kategori altında sunan marka, lambader, tablo, sehpa, dresuar, sandalye ve portmanto gibi aksesuarlar da tasarlıyor.

Evinizi baştan döşemek ya da ev dekorasyonunuzda ufak değişiklikler yapmak istiyorsanız Bellona ürünlerine göz atmanızı öneririz. Kendi içinde de pek çok renk ve modele ayrılan  ürünleri takım olarak satın almak istemediğinizde tek tek satın alma imkanı da veren marka, kendinize uygun bir yaşam alanı oluşturmanıza yardımcı oluyor. Gereksinimlerinize göre kombinleyebileceğiniz modellere Bellona 11.11 indirimleri sayesinde daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Özgür Gençlere Uygun Modeller

Odalarını özgürce tasarlamak isteyen ve kendini ifade etmek isteyen gençler için bir çok alternatif sunan Bellona, genç odası takımlarında da iddiasını ortaya koyuyor. Erkek ve kızlar için üretilen takımların içeriğinde, karyola, dolap, şifonyer, komodin, çalışma masası ve sandalyeler bulunuyor. Genç odası takımlarının kapak tasarımında kullandığı yavaşlatıcı mekanizmalar sayesinde mobilyaların ömrünü uzatan marka, mobilyaları üretirken kullandığı yerden yüksek ayaklarla da odaların temizliğini de kolaylaştırıyor.

Çocuğunuzun odasını yeniden döşemek istiyorsanız, dönemsel kampanyalardan bir olan Bellona black friday kampanyası sayesinde indirimli fiyatları yakalayabilir, hem sizin bütçenize hem de onun zevkine göre odayı baştan tasarlayabilirsiniz.

Aktif Bellona Kuponları

Güncel Bellona kuponları ve kampanyaları