bim indirim kodu
Mağazayı Oyla

158 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

BİM İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Haziran 2024

En güncel BİM indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

BİM İndirim Kodları 2024

1995 yılında ‘toptan fiyatına perakende satış’ sloganıyla yola çıkan BİM, Türkiye’nin en çok sevilen ve tercih edilen marketlerinden biridir. Markanın açılımı ise Birleşik Mağazalar’dır.

İlk yılında 21 adet mağazasıyla işe koyulan BİM zamanla bu kadar büyüyeceğini belki kendisi bile bilmiyordur. Zira kendileri 2001’deki krizde bile 87 tane daha mağaza açtı. 1997 yılında ise Türkiye’nin ilk özel markası olan Dost markalı süt ürünlerini piyasaya sürdü. Oldukça temiz içerikli bir süt olan markada yoğurt, kreme ve peynir gibi diğer gıda ürünleri de çok sevildi.

2009’da gözünü yurtdışına çevirdi ve Fas’ta ilk mağazasını açtı. Şirket o kadar büyüdü ki 2012 yılında BİMcell isimli GSM operatörü sahneye çıktı. Bugün BİMcell’in 2 milyondan fazla kullanıcısı var. Şimdilerde yeni bir tasarıma giren BİM, tüm mağazalarını yeniliyor ve çok daha kullanışlı raf sistemi ve konseptle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

Buraya kadar her şey normal, peki BİM’i BİM yapan asıl şey nedir diye soracak olursanız tabii ki de aşırı uygun fiyatları deriz size. BİM kurulduğu yıldan bu yana kaliteli markaları ve ürünleri görülmemiş bir ucuzlukta tüketiciye sunuyor ve başarılarına başarı katıyor. Öyle ya devir ekonomi devri! BİM’de bir markette bulabileceğinizden çok daha fazlası var. Süt ve süt ürünleri, içecekler, taze meyve ve sebzeler, bakliyat ve unlu mamuller, tatlılar ve atıştırmalıklar, dondurulmuş yiyecekler, temizlik ürünleri, kağıt ürünleri ve kozmetik malzemeler, yağlar ve soslar bulunuyor.

Bir de BİM’in gıda dışı ürünleri var ki herkes bunlara bayılıyor. Mevsimlere ve sezonlara göre her hafta BİM’e çok özel ürünler geliyor. Herkes bu katalogun peşinde ve yeni gelen ürünlerin olduğu zamanlarda BİM’de uzun kuyruklar oluşuyor. Çünkü bu özel indirim günlerinde BİM’de hiçbir yerde bu kadar uyguna bulamadığınız şeyler satışa sunuluyor.

Çeyizlik setler, dekoratif ürünler, bahçe ve balkon eşyaları, giyim eşyaları, iç çamaşırları, çocuklar için eğitici oyuncaklar, anne ve bebek ürünlerinin hepsi bu indirim haftalarında kapış kapış satılıyor. Hatta zaman zaman beyaz eşyalar, kahve makinesi, ısıtıcılar, ankastre takımı, şofben, tartı gibi evinizin demirbaş eşyalarını bile BİM’den çok uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Siz de BİM’in bu aktüel kataloguna ve her hafta gelecek yeni ürünlere ulaşmak istiyorsanız markanın web sitesini sürekli takip edin. Gelecek yeni ürünleri ve fiyat incelemesini herkesten önce yapın. İnanın bu alışverişten asla pişman olmayacaksınız.

Aktif BİM Kuponları

Güncel BİM kuponları ve kampanyaları