bloom-and-fresh indirim kodu
Mağazayı Oyla

185 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Bloom and Fresh İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Bloom and Fresh indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Bloom and Fresh İndirim Kodları 2024

Çiçek siparişine yeni bir bakış açısı getiren Bloom and Fresh, kurulduğu günden beri “tasarım çiçek” anlayışıyla müşterilerine hizmet veriyor. “Tasarım çiçek olur mu?” diye soranlara cevabını birbirinden orijinal düzenlemeleriyle veren Bloom and Fresh, güncel tasarım dünyasını da yakından takip etmeyi ihmal etmiyor. Floral tasarım eğitimi almış uzmanlar tarafından tasarlanan Bloom and Fresh çiçek aranjmanları, mevsimin en taze çiçekleri bir araya getirilerek oluşturuluyor. Siz de kendinizi ya da sevdiklerinizi her zamankinden farklı çiçeklerle mutlu etmek için bu sayfadan alabileceğiniz Bloom and Fresh indirim kodu kullanabilirsiniz.

Bloom and Fresh Floral Tasarım ekibi, özenle hazırladıkları aranjmanlarını şu an için sadece İstanbullularla buluşturuyor. Yapı, doku, boyut, renk ve model gibi temel floral tasarım ilkelerine uygun bir şekilde hazırlanan aranjmanlar, en taze haliyle sahibine ulaştırılıyor. Bunu yapabilmek için çiçek ömrünü ön planda tutan ekip, özel uçaklarla getirilen çiçekleri yine özel tır dorseleriyle alıp zarar görmemeleri için gerekli ortamı sağlıyor. Her bir çiçeğin kendine özgü besininin olduğunun bilincinde olan Bloom and Fresh ekibi, yalnızca tedarik esnasında değil teslimat sonrasında da çiçeklerin bakımını önemsediği için paketlerin içine Chrysal takviyesi de koyuyor. Bu sayede sipariş ettiğiniz düzenlemelerin uzun süreli olmasını sağlayabilir, renklerini ve canlılıklarını koruyan çiçekleri izlemenin keyfini sürebilirsiniz. Dilediğiniz Bloom and Fresh tasarımına uygun fiyatlarla sahip olmak için Bloom and Fresh indirim kodu ya da kuponlarından yararlanabilirsiniz.

Bloom and Fresh, çiçeklerin tazeliğini önemsediği ve tedarik sürecinde müşterilerine avantaj sağlamak istediği için sınırlı sayıda koleksiyon çıkarıyor. Bu sayede yüzlerce benzer koleksiyon çıkarmak yerine floral tasarım prensiplerine ve mevsim koşullarına uygun belirli sayıda koleksiyon çıkararak çiçeklerin çöpe atılmasının da önüne geçmiş oluyor. Bloom and Fresh, yalnızca taptaze çiçek düzenlemeleriyle değil dürüst çalışma modeliyle de müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Fotoğraflarda gördüğünüz aranjmanların aynısını gönderemeyeceği durumlarda sizi bilgilendirmeyi kesinlikle ihmal etmiyor. Ayrıca hızlı sipariş ve teslimat seçenekleriyle de adından söz ettiren Bloom and Fresh, hem doğaya hem de müşterilerine saygılı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Sektördeki başarısının, detaylara verdikleri önemden geldiğine inanan Bloom and Fresh, çiçek düzenlemelerini kutulara özenle yerleştiriyor ve sevdiklerinize bırakacağınız özel notlar mühürlendikten sonra rengarenk kurdelelerle bağlanıyor. Bloom and Fresh üzerinden dilerseniz çikolata düzenlemeleri de gönderebilirsiniz. Sevdiklerinizin hem damaklarına hem ruhlarına hitap edecek çiçek ve çikolata aranjmanları için Bloom and Fresh indirim kuponu kullanabilir, hesaplı alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Aktif Bloom and Fresh Kuponları

Güncel Bloom and Fresh kuponları ve kampanyaları