blutv indirim kodu
Mağazayı Oyla

79 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

blutv İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel blutv indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

blutv İndirim Kodları 2024

Bir dünya yayın elinizin altında. Diziler, televizyon filmleri, ulusal kanallar ve daha fazlası. Yeniden eskiye, klasikten moderne. Hepsi bir tık uzağınızda. Bilgisayarınızda, akıllı cep telefonunuzda, akıllı televizyonunuzda, BluTV ile nerede isterseniz orada.

Türkiye’nin İnternet Televizyonu

BluTV istediğiniz zaman reklamsız olarak dizi, film ve yaşam programları izleyebileceğiniz, Doğan Holding çatısında kurulmuş bir çevrimiçi televizyon hizmetidir. Yüzlerce film, BluTV’ye özel diziler ve çok daha fazlası tam erişebileceğiniz uzaklıktadır. Sisteminize kurun ve çok düşük bir ücretle, istediğiniz yerde ve istediğiniz zamanda hepsini izleyin.

BluTV haber ve spor izleyebileceğiniz ulusal yayınlar, eğlence, belgesel, spor, müzik ve çocuk kanalları içeren çevrimiçi bir yayın hizmeti sunmaktadır. Bununla birlikte BluTV’nin özel komedi, aksiyon, nostalji, Blutv özel yapım, BluTV Kids, BluTv Belgesel yayınlarını da paket dahilinde bulabilirsiniz. BluTV’nin yayın hizmetlerine daha da uygun fiyatlarla ulaşmak istiyorsanız, BluTV indirim kodu ile bugün abone olabilirsiniz.

Üstelik Yıllık Aboneliklerde İlk 7 Gün Ücretsiz

Web’den, iOS ve Android yüklü cep telefonlarınızdan yaptığınız yıllık aboneliklerinizde,  BluTV’yi izlemek ilk 7 gün için ücretsizdir. Çok düşük ücretlerle abone olacağınız platform sayesinde, sürekli güncellenen içerikleri dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz. BluTV’de sözleşmesinde herhangi bir taahhüt olamadığından, dilediğiniz zaman tek tuşla aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Ödemesi yapılmış dönemin sonunda üyeliğiniz kolayca sona erecektir.

Her Şey Sizin Kontrolünüzde

BluTV yayınlarını internet bağlantısı ile isterseniz bilgisayarınızda, isterseniz tablet ve mobil cihazlarda, isterseniz de akıllı televizyonunuzda izleyebilirsiniz. İzleyin, tekrar izleyin, durdurun veya yeniden başlatın. Her şey reklamsız olarak, sizin istediğiniz zamanda sizin istediğiniz yerde. 

BluTV 11.11 indirimleri ile satın alacağınız; İlk ve Son, Yeşilçam, Saygı, Doğu, Behzat Ç., Renkli Rüyalar Oteli gibi yerli yapımları, Handmaid’s Tale, Friends, Game Of Thrones, Gossip Girl ve True Detective gibi yabancı dizileri, ulusal kanallar ve BluTV kanalları ile birlikte izleyebilirsiniz. Size gereken tek şey yayın kalitesine uygun bir internet bağlantısıdır.

BluTV içeriklerini cihazınıza indirerek daha sonra izlemek üzere de saklayabilirsiniz. Böylelikle yolculukta, otelde, plajda internet bağlantınız olmasa bile en beğendiğiniz filmleri ve dizileri kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Siz neredeyseniz BluTV oradadır.

Uygulamaya bir kez kaydolduğunuzda 10.000 saatten fazla içerik elinizin altındadır. Yalnızca BluTV üyelerinin izleyebileceği özel yerli yapımlara, altyazı ve dublaj seçenekleri ile sunulan yabancı yapımlara, canlı TV yayınlarına, spor, eğlence ve yaşam içeriklerine HD kalitesiyle kolayca ulaşabilirsiniz. Ulusal kanallardan haber ve spor programlarını izleyebilir, gündemi yakından takip edebilirsiniz.

Aylık çok düşük bir ücret karşılığında size dünyalar sunan BluTv, BluTV black friday kampanyası ile şimdi daha da ucuza. Bizden söylemesi, bu fırsatı kaçırmayın deriz.

Aktif blutv Kuponları

Güncel blutv kuponları ve kampanyaları