ceyiz-diyari indirim kodu
Mağazayı Oyla

74 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Çeyiz Diyarı İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Çeyiz Diyarı indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 2 indirim kuponu

En son gelen 2 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Çeyiz Diyarı İndirim Kodları 2024

2005 yılında çevrimiçi olarak müşterilerine hizmet vermeye başlayan Çeyiz Diyarı, hem kendi imalatı olan hem de farklı markalara ait ürünlerin satışını yapmaktadır. Ev tekstili ve çeyizlik ürünlerinde kaliteli işçilik ve yaratıcılığı ile kusursuz hizmet veren firma çatısı altında, 10.000’den fazla farklı ürün, model ve renk ile her kalite ve fiyatta ürün bulabilirsiniz.

İster evinizi yeni kuracak olun, isterseniz de baştan tasarlayacak olun Çeyiz Diyarı’nda aradığınız herşeyi bulabilirsiniz. Nevresim takımları, yatak örtüleri, pike takımları, banyo ürünleri, masa örtüsü, battaniye, çarşaf, alez gibi ev tekstil ürünlerinin yanında, söz ve nişan tepsileri, hazır çeyiz bohçaları, çeyiz sandıkları, kına malzemeleri ve gelin tacı gibi özel gün ürünleri de satılmaktadır.

Her tarza ve stile uyması amacıyla, farklı desenlerde, renklerde ve ölçülerde hazırlanan ürünler ile size birçok seçenek sunan Çeyiz Diyarı, özel günlerinizde bütçenize katkıda bulunmak için kampanyalar da düzenliyor. İnternet kanalları üzerinden edineceğiniz Çeyiz Diyarı indirim kodu ile alacağınız ürünleri çoğaltabilir, tüm ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. 

Çeyizlik Ürünler

Çeyiz Diyarı kategorileri altında yer alan Çeyizlik Ürünler kategorisinde; ayrı ayrı alınabilecek çeyizlik pike takımları, nevresim takımları ve yatak örtülerinin yanı sıra, hepsini birlikte bulabileceğiniz çeyiz ve gelin setleri de yer almaktadır. Ekonomik olarak alışveriş yapabilmeniz için bir araya getirilmiş bu setlerin, 10 parçadan 50 parçaya kadar uzanan geniş bir yelpazesi bulunuyor. Temelde yatak örtüsü, nakışlı nevresim, çarşaf, nakışlı ve nakışsız yastık kılıfları ve battaniyeden oluşan setler, ihtiyaca göre bornoz, banyo havlusu, el havlusu, banyo terliği ve çeşitli boylarda bohçalar eklenerek çoğaltılabiliyor. Farklı renklerde ve desenlerde pamuklu malzemelerle üretilen ev tekstil ürünleri, Fransız danteli, nakış, güpür ve nervür gibi eklemelerle şıklaştırılıyor. 

Aldığınız tüm ürünleri koyabileceğiniz çeyiz sandıkları da tasarlayan marka, bu kategori altında da farkını ortaya koyuyor. Kadife kumaş giydirilmiş ahşap malzemeden oluşan bu sandıklar ihtiyacınıza göre 2’li, 3’lü ya da 5’li olarak sizlere sunuluyor. Sunumunuzun zerafeti ile unutulmazlar arasına girmenize yardımcı olan sandıkları Çeyiz Diyarı kupon kodu ile satın alabilirsiniz, kazandığınız avantajla alışverişinize nişan tepsisini de ekleyebilirsiniz.

Marka en değerli büyüklerinizi de unutmamış. Birbirinden şık tasarımlarla hazırlanmış seccade ve Kuran kabının yer aldığı bohça setlerine yer yerdiği kategori altında, kadifeden ya da satenden üretilmiş ve Fransız güpürü ile süslenmiş pek çok ürün bulunuyor.

Sözünüz ya da nişanınız mı var? Çeyiz Diyarı’nı ziyaret etmeden alışveriş yapmayız deriz. Kaliteden ve şıklıktan ödün vermeden seçim yapabilir, gençlerin sevgiyle kullanacağı ürünleri Çeyiz Diyarı black friday kampanyası sayesinde daha ekonomik fiyatlarla alabilirsiniz.

Aktif Çeyiz Diyarı Kuponları

Güncel Çeyiz Diyarı kuponları ve kampanyaları