ceyo indirim kodu
Mağazayı Oyla

141 kullanıcı oyu ile 4.1 / 5 ortalama

Ceyo İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Ceyo indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Ceyo İndirim Kodları 2024

Terlik, sandalet, spor ayakkabı, klasik ayakkabı, sabo terlik, panduf denince siz aklınıza ne geliyor? Bizim aklımıza hemen Ceyo geliyor. Özellikle de terlik olarak Ceyo modelleri gerçekten bir harika. Hemen hemen hepimizin evinde mutlaka 1 tane vardır diye tahmin ediyoruz.

Birkaç senedir bir terlik furyası aldı başını gitti. Özellikle yaz aylarında artık çok az kişi normal ayakkabı giyiyor. Çünkü bu sıcak havalarda ayaklarımızın nefes alabilmesi için ve her şeyden önce çok rahat bir kullanımı olduğu için herkes birbirinden farklı terlik modelleri tercih etmeye başladı.

Bir de şu sabo dediğimiz terlik modelleri var ki bu yıl sokakta, plajda, evde ve pek çok yerde bu sabo model terliklerin hemen her çeşidini gördük diyebiliriz. Peki, nedir bu sabo modeller, nereden çıktı birden bire diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Hemen anlatalım. Aslında sabo terlikler genellikle doktor ve hemşire terliği olarak bilinir. Bir hastaneye ya da kliniğe gittiğimizde mutlaka görmüşüzdür. Tüm doktor ve hemşirelerin ayağında lacivert ya da beyaz renkte tek tip bu sabo terlikler vardır.

Fakat sabo terliklerin geçmişine baktığımız zaman bambaşka bir serüvenle karşılaşıyoruz. Sabo terliğinin tarihi aslında ismine dayanıyor. Fransızcadaki ‘sabot’ yani tahta kelimesinden geliyor. 18. yüzyılda Sanayi Devrimi zamanlarında işçiler çok zor koşullarda çalıştırılır ve ücretleri de ödenmez. Bu sebeple işçi sınıfı bu durumu protesto etmek için giydikleri tahta ayakkabıları makinelerin arasına sıkıştırır ve makineleri bozmaya başlarlar. Aynı şekilde demiryolu işçileri de tahta ayakkabılarını trenlerdeki makasların arasına yerleştirirler ve seferlere engel olurlar. Yine sabotaj kelimesi de ilhamını tarihteki bu olaylardan almıştır.

Şimdilerde ise sabo terliklerini hem çok rahat hem de çok pratik bir kullanımı olduğu için tercih ediyoruz. Sabonun en güzel ve en kaliteli modellerini de Ceyo’da bulabilirsiniz. Hem tahta, hem plastik olarak üretilen sabolar rengarenk, kadın ve erkek çeşitleriyle hayatımızın bir parçası olmuş durumda.

Ceyo’da kadın, erkek ve çocuklara özel kategoriler var. Ayakkabı ve terlik adına burada envai çeşit ürün bulabilirsiniz. Bunların yanı sıra özel ortopedik tabanlı ürün seçenekleri de bulunuyor. Hassas bir ayak yapısına sahipseniz bu ürünlere mutlaka bir göz atın deriz.

Hac ve umreye gidecek olan müşterilerini de düşünmüş Ceyo. Kutsal topraklara gidecek olanların rahat edebilmesi için en uygun ayakkabı ve terlik modellerini üretmişler. Bu bilgi de aklınızın bir kenarında bulunsun.

Ceyo’nun pek çok mağazası ve satış noktasının yanı sıra harika bir online satış sitesi bulunuyor. Tam bir kullanıcı dostu olan siteden alışveriş yapmak hem çok basit, o ürünler arasında sörf yapmak hem de çok eğlenceli. Siteden alışveriş yapmanızın da sayısız faydası var. Hem indirimli ürünler alıyorsunuz hem de mağazalarda bitme ihtimali olan pek çok ürüne buradan ulaşabiliyorsunuz.

Siteye üye olduğunuz zaman bir kampanya ya da indirim olduğunda anında bildirim alıyorsunuz. Böylece sevdiğiniz ürünü asla kaçırmıyorsunuz. Ceyo’nun bir de şöyle güzel bir yanı var ki ne kadar alışveriş yaparsanız yapın kargo her zaman ücretsiz oluyor. Bu da Ceyo’yu diğer sitelerden bir adım öne çıkarıyor.

Ceyo’yu daha yakından tanımak, yeni ürünleri anında görebilmek isterseniz markanın sosyal medya hesaplarını takip etmenizi öneririz. Facebook, Instagram, Youtube ve Twitter’da sürekli güncel paylaşımlar yapıyorlar.

Siz de ayacıklarınızın rahat etmesini istiyorsanız, kaliteli ürünleri uygun fiyatlara almanın bir yolunu bulmaya çalışıyorsanız Ceyo hep sizin ve bütçenizin yanında.

Aktif Ceyo Kuponları

Güncel Ceyo kuponları ve kampanyaları