cicek-filosu indirim kodu
Mağazayı Oyla

76 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Çiçek Filosu İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Nisan 2024

En güncel Çiçek Filosu indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 2 indirim kuponu

En son gelen 2 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Çiçek Filosu İndirim Kodları 2024

Çiçek Filosu’nu duymuşsunuzdur belki. Duymadıysanız alim olmaya gerek yok kendisi bir çiçek yollama, hediye etme ya da çiçekle kendini sevindirme sitesidir.

Yalnız Çiçek Filosu’nu diğer çiçek sitelerinden ayıran şöyle enteresan bir yönü var. Butik çiçek hizmeti adı altında bu işi bir sanata dönüştürmüş. Şimdi eğri oturalım doğru konuşalım. Çiçek yollamak çok klasik bir hediyeye dönüştü. Kimse eskisi gibi çiçek görünce ayılıp bayılmıyor. İşte Çiçek Filosu bu algıyı kıracak harika bir şey denemiş ve bizce de çok başarılı olmuş.

Çiçekleri farklı şekilde sunan Çiçek Filosu ile artık herkes hediye olarak çiçek almaya bayılacak. Farklı yaratıcı tasarımlarda vazolar ve saksılar yapmışlar. Bazı çiçeklerin kafasına şapka gibi renkli şeyler eklemişler. Bazı çiçek saksılarına çikolata gizlemişler. Bazılarının yanına da enteresan heykelcikler kondurmuşlar. Kısacası çiçek konusunda kendilerini bir hayli aşmışlar.

Klasik çiçekler de var elbette. Bazı kişiler klasikten asla vazgeçmezler. En güzel papatyalar, güller, orkideler, çeşitli çiçek aranjmanlarını da yine Çiçek Filosu’nda bulmanız mümkün.

Çiçek Filosu’ndan çiçek siparişi vermek çok kolay! Sitede ürüne göre, gönderime göre ve illere göre isimli farklı seçenekler var. Siz bunlardan birine tıklıyorsunuz ve dilediğiniz seçimi yapıyorsunuz. Bir de güzel bir yazı ekleyiveriyorsunuz, işte bu kadar.

Çiçek Filosu’nun en güncel haberlerini ve en yeni ürünlerini sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz. Bu konuda oldukça aktif sayfaları var. Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest ve Youtube kanallarında fırtınalar estiriyorlar. Sosyal medyanın her alanına yayılmışlar. Yine web sitesinde oldukça işinize yarayacak faydalı bilgiler linklerine sahipler. Çiçeklerin anlamları bölümüne tıkladığınızda çok manidar kişilere çok manidar hediyeler seçebilirsiniz. Ben öyle süslü cümleler kurmayı pek beceremem derseniz kart mesajlarına bakabilirsiniz. Mutlaka size uygun bir şeyler bulacaksınız.

Özel günler sekmesi ise en işe yarayan olanı. Çünkü unuttuğunuz günleri size anında hatırlatacak. Çiçek bakımı bölümü ise sizi bu konuda tam bir usta yapacak. Çiçeklerin efendisi olmaya hazır mısınız?

Çiçek Filosu’nda indirimler bitmez ama ben daha fazlasını istiyorum derseniz indirimli ürünler başlığı tam da size göre. Burada bütçenize çok uygun seçenekler ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Ara sıra bir çiçek filosu indirim kodu da yakalarsanız artık değmeyin keyfinize. Siz de bir çiçekten daha fazlasını bekliyorsanız, istediğim şey istediğim anda istediğim kişiye ulaşsın istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bundan sonra Çiçek Filosu’ndan asla vazgeçemeyenlerden olacaksınız.

Aktif Çiçek Filosu Kuponları

Güncel Çiçek Filosu kuponları ve kampanyaları