daniel-wellington indirim kodu
Mağazayı Oyla

104 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Daniel Wellington İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Mayıs 2024

En güncel Daniel Wellington indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 2 indirim kuponu

En son gelen 2 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Daniel Wellington İndirim Kodları 2024

Daniel Wellington markasının herhangi bir ürününe sahip olmasınız bile ismini mutlaka bir yerlerden duymuşsunuzdur diye tahmin ediyoruz. Malum şu anda pek çok blogger ve influencer’ın 1 numaralı tercihleri arasında yer alıyor. İlginizi çekmediyse bile birazdan anlatacağımız hikaye ile mutlaka merak edeceksiniz ve hemen markanın web sitesine girip biraz ürünleri inceleyeceksiniz.

Daniel Wellington günümüzde pek çok kişi tarafından benimsenmiş, oldukça elegant bir görünüme sahip olan, sade ve minimal tasarımlara yer veren, tam bir asil işi diyebileceğimiz, kaliteli bir saat markasıdır. Aklınıza hemen kurucusunun asil bir İngiliz beyefendisi olduğu, çok karizmatik ve şık bir görüntüsü olduğu izlenimi geldi değil mi?

Hatta kurucusunun da Daniel Wellington olduğunu düşünüyorsunuz herkes gibi, çok normal. Ama hikaye hiç de öyle değil. Markanın sahibi ve kurucusu aslında Filip Tysander. Kendisi bir gün bir yolculuğa çıkar ve bu esnada tesadüfen bir beyefendi ile tanışır. Bu beyefendi oldukça dikkat çeken, kusursuz bir görünüme sahip olan eski tarzda İngiliz aksesuarları kullanan biridir. Filip Tysander’ın özellikle ilgisini çeken bu beyefendinin kullanmış olduğu, eskimiş kordonlara sahip olan saati idi. Tanıştıktan sonra Filip Tysander fark etti ki bu beyefendinin saatlere özel bir düşkünlüğü vardı ve bu eski tarz aksesuarlar onu neredeyse büyüledi. Zamanın çok ötelerinden gelen bu adam Filip Tysander’a büyük bir ilham verdi, böylece Daniel Wellington markası ortaya çıktı.

Evet, bu asil beyefendi Daniel Wellington’dan başkası değildi. En yakın arkadaşının ismini tüm dünyaya yayılan biricik markasına verdiği için Filip beyi ayrıca tebrik ediyoruz. Daniel Wellington markasının en önemli özelliği bu eskimiş gibi görünen NATO kayışlarıdır. Bu kayışlar ilk olarak 1970’li yıllarda İngiliz donanması tarafından kullanılmaya başladı. Farklı renk kombinasyonları olan, rahatlıkla takılıp çıkarılabilen bu kordonlar oldukça dayanıklıydı.

Filip Tysander, tasarımları düşünmeden önce saatleri kendisinin beğenmesini istiyordu. Çünkü beğenmediği bir şeyi asla satamazdı. Üstelik markası ve ürünleri ile de gurur duymak istiyordu. Bu yüzden minimal ve sade tasarımlar tercih etti. Bir saatte en önemli şeyin mekanizma olduğunu çok iyi biliyordu ve onu en sağlam şekilde üretmek için elinden geleni yaptı. Geçmişte nasıl bir yöntem izlendi bilemiyoruz ama şu anda ‘japon movement’ mekanizmalar kullanılıyor. Yani gözü kapalı tercih edebilirsiniz.

Böylece günümüzdeki muhteşem Daniel Wellington saatleri ortaya çıktı. Şu an hem klasik, hem spor, hem şık, hem de oldukça albenisi yüksek saatler mevcut. Kadın ve erkeklerin her zaman kullanabileceği, hatta bir tutku haline gelen eşsiz tasarımları herkesi etkisi altına almayı başardı. Zamanla farklı aksesuarlar da devreye girdi. Online satış mağazasına baktığınızda yine minimal tarzda yüzükler, kolye ve küpeler, çeşitli mücevherler ve tabii ki olmazsa olmaz envai çeşit saat kordonları bulunuyor.

Herhangi bir alışveriş yapmak isterseniz mutlaka daniel wellington indirim kodu kullanabileceğiniz online satış mağazasını tercih etmenizi öneririz. Çünkü birbirinden farklı indirim ve kampanyalar orada sizi bekliyor. İlk alışverişe özel bir %10 indirimleri de var. Ayrıca yine sitede oldukça işinize yarayacak bilgilerle karşılaşacaksınız. Ölçü ve boyut rehberi, saatimin kordonunu nasıl değiştirebilirim, file kayış ölçüsünü kendime göre nasıl ayarlayabilirim gibi pek çok konuda fikir sahibi olabilirsiniz. Daniel Wellington markasının hikayesi oldukça dikkat çekici ve nereden nereye, vay be dedirten bir masal gibi. Siz de bu muhteşem saatlere sahip olabilir ya da en sevdiğiniz kişilere hediye edebilirsiniz. Eminiz ki çok mutlu olurlar…

Aktif Daniel Wellington Kuponları

Güncel Daniel Wellington kuponları ve kampanyaları