depositphotos indirim kodu
Mağazayı Oyla

103 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Depositphotos İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Depositphotos indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 1 indirim kuponu

En son gelen 1 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Depositphotos İndirim Kodları 2024

Merkezi Fort Lauderdale, Florida’da olan ve 2009 yılında Kiev, Ukrayna’da kurulan Depositphotos, telifsiz bir mikro fotoğraf ajansı. Dünyanın dört bir yanından kullanıcılarına 20 dilde hizmet veren şirket, onlara 60 milyonun üzerinde telifsiz fotoğraf, vektör görüntü ve daha birçok görsel seçeneği sunuyor. 27 Temmuz 2011 tarihinde TMT Investments’tan 3 milyon dolarlık yatırım almayı başaran Depositphotos, takip eden yılda Clashot adlı iPhone fotoğraf uygulamasını yayınlayarak Foap ve EyeEm ile doğrudan bir rekabetin içine giriyor. Bu rekabeti başarıyla sürdüren Depositphotos; yüksek kalite stok görsel sunma konusunda liderliğini koruyor. Siz de stok görsel ihtiyaçlarınız için Depositphotos’u tercih edebilir, Depositphotos indirim kodu ile üyeliğinizi daha hesaplı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Dmitry Sergeev tarafından kurulan Depositphotos’un geçmişi 2009 yılının ocak ayına dayanıyor. Aynı yılın mart ayında 1 milyon stok görsele erişerek dünyanın en hızlı gelişen stok görsel ajansı olma unvanına sahip olan şirket, 2012 yılında video satışına da başlayarak bu hızını hiç kaybetmeden ilerliyor. Aynı yılın ekim ayında stok görsel sayısını 10 milyona ulaştırmayı başaran Depositphotos, Clashot’u yayınladıktan sonra dijital dönüşümü için en önemli adımı atmış oluyor. Önemli tasarım dergilerinden Designcollector ile yaptığı bir iş birliği sonrası Digital Decade adlı tasarım yarışmasına ön ayak olan Depositphotos, bu sayede marka bilinirliğini artırarak aynı yıl 1 milyon kullanıcı sayısına ulaşıyor. Clashot uygulaması 2013 yılında Berlin Mikrostok Fuarı’nda birinci olunca Depositphotos, bu başarıyı iPhone, iPad ve Android için Depositphotos mobil uygulamasını yayınlayarak taçlandırıyor.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden şirket, 2015 yılının aralık ayında “Yapay Zeka ile Dosya Arama” özelliğini geliştirerek TMT Investments’tan yeniden yatırım almayı başarıyor. Sadece 1 yıl sonra 50 milyon görsel sayısına ulaşan şirket bu kez Doğu Avrupa’nın en büyük fotoğraf stüdyosu unvanına sahip Lightfield Studio’yu açıyor. Bu sayede şirketin globalleşmesi yolunda doğru bir adım attığını Kıbrıs’taki ilk ofislerini açarak gösteriyor. Her geçen gün “Favorilerde Gerçek Zaman İş Birliği” gibi yeni özelliklerle kullanıcı deneyimini üst düzeyde tutan Depositphotos’un üyeliklerine daha avantajlı fiyatlarla ulaşmak için siz de bu sayfadan alabileceğiniz Depositphotos indirim kuponu ya da kodlarını kullanabilirsiniz.

Depositphotos planları şirketler ve bireyler için olmak üzere ikiye ayrılıyor. Bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız için aylık ya da yıllık planlar arasından size uygun olanları tercih edebilirsiniz. Eğer bir girişiminiz varsa Depositphotos ile iletişime geçerek ihtiyaçlarınızı aktardıktan sonra size özel fiyatlarla bir üyelik sahibi olabilirsiniz. Depositphotos planınız ne olursa olsun satın almadan önce Depositphotos indirim kodu kullanabilir, kazançlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Aktif Depositphotos Kuponları

Güncel Depositphotos kuponları ve kampanyaları