doruknet indirim kodu
Mağazayı Oyla

66 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

DorukNet İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel DorukNet indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

DorukNet İndirim Kodları 2024

Türkiye’nin ilk internet ve sunucu sağlayıcısı olan DorukNet serüvenine 1993 yılında başlamıştır. Telekomünikasyon ve teknoloji sektörünü geliştirmeyi ve ilerletmeyi kendine misyon edinen firma kurulduğu yıldan itibaren Türkiye’nin lider internet sağlayıcısı olmayı hedeflemiş vizyoner bakış açısıyla, veri tabanlı çözümler üretmiştir.

Alan Adı ve Barındırma

İşiniz ya da markanızı Doruk Net’ten alacağınız alan adı ile geliştirebilirsiniz. Daha önceden alınmamış, size özgü bir alan adını  .com, .com.tr, .org, .net gibi popüler uzantılarla alabilirsiniz. Bu popüler alan adlarından başka .blog, .club, .online, .site adlarını işinize uygun olarak tercih edebilirsiniz. Dilerseniz de mevcut alan adınızı transfer edebilirsiniz. Bugün Doruk Net indirim kodu ile bir alan adı satın alın, işiniz büyüsün, siz büyüyün.

Veri Merkezi Hizmetleri ve Erişim Hizmetleri

Kurumsal ve bireysel olarak hizmet veren Doruk Net, kullanıcılarına 500 bine varan elektronik posta adresi sağlayarak kesintisiz, güvenli ve hızlı bir deneyim sunmaktadır. Kullanıcılar Doruk Net’i kullanarak, her gün on binlerce e-posta almakta ve göndermektedir.

Türkiye’nin önemli büyük şehirlerinde yer alan veri merkezlerinden ihtiyaca göre tüm hizmetleri kapsamlı bir şekilde kullanıcılarına uygun bir fiyata sağlamaktadır. Kurumsal olarak firmanızın internet komünikasyon ağı için ihtiyaç duyabileceği tüm servislere projeler sunan Doruk Net, şirketinize kolay ve zamandan tasarruf ettiren çözümler sunmaktadır. Ana merkezi İstanbul’dadır. İstanbul ve Antalya’daki merkezlerde barındırma ve kiralama, yönetilebilir hizmetler ve izleme servisleri gibi ihtiyaç duyacağınız hizmetler sunulmaktadır. Doruk Net black friday indirimleri sayesinde bu hizmetlere şimdi daha ucuza sahip olabilirsiniz.

Güvenlik Hizmetleri

Doruk Net, merkezi veri depolama ve erişim hizmetlerinin yanı sıra kullanıcılarına çok çeşitli alanda güvenlik hizmetleri sunar. Güvenlik taramaları sayesinde, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılım ve virüslerden korumanızda yardımcı olur. Gelişmiş yazılım engelleme özelliği ile kullanıcıları phishing saldırısından korurken, 30 yılı aşkın deneyim ve tecrübesiyle kullanıcı dostu bir ara yüzle size kullanım kolaylığı sağlar. 

Ses Hizmetleri

Doruk Net internet hizmetlerinin yanı sıra ses operatörü olarak da hizmet vermektedir. Yalnızca veri merkezi değil, santral olarak da çözüm sunmaktadır. Doruk Net 11.11 indirimleri ile satın alabileceğiniz ses hizmetiyle, ister evinizden isterse işyerinizden yüksek kalitede telefon hizmetine kavuşabilirsiniz.

Wispotter

Firma, Wispotter markasıyla beş yıldır 7 milyondan fazla kullanıcıya kablosuz internet erişimi sağlamaktadır. Otelde, restoranda, kafede veya istediğiniz her yerde, Wispotter logosu gördüğünüz her yerde internete ulaşmak çok kolay. Wispotter kullanmak için Doruk Net’ten herhangi bir hizmet almanız gerekmez.

Aktif DorukNet Kuponları

Güncel DorukNet kuponları ve kampanyaları