ebay indirim kodu
Mağazayı Oyla

76 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Ebay İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Ebay indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 1 indirim kuponu

En son gelen 1 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Ebay İndirim Kodları 2024

1995 yılında kurulan Amerikan e-ticaret platformu eBay, hem C2C hem B2C modeliyle çalışarak müşterilerini ve satıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Merkezi California’da olan şirket, girişimci Pierre Omidyar tarafından kuruluyor. 2011 yılı itibariyle 30 ülkede operasyon yapan eBay, kurulduğu günden beri alıcı ve satıcıları açık ve dürüst bir pazar yerinde buluşturma misyonuyla çalışmalarına devam ediyor. İlk ürününü 1995 yılında Kanadalı Mark Fraser’a satan platformun ürünlerine ulaşmak için siz de eBay indirim kodu kullanabilirsiniz.

Şirketin kurulma hikayesi olarak Omidyar’ın karısına Pez şeker dağıtıcılarından getirmek istemesi gösterilse de bu hikayenin gerçek olmadığı sonraki yıllarda ortaya çıkıyor. İlk çalışanı Chris Agarpao ile 1996 yılında online operasyonları yönetmesi için anlaşan Omidyar, aynı yıl 7.2 milyon dolarlık ürün satmayı başarıyor. İlk ofislerini de yine 1996 yılında açan eBay, sonraki yıllarda dünyayı kasıp kavuran oyuncaklara olan ilgiden yararlanıp daha da büyümeyi başarıyor. 1997 yılında Beanie Babies Craze ve A Big Bird jack-in-the-box oyuncaklarını satmaya başlayarak sene sonunda 1 milyon ürün satan eBay, bugünkü ismini bu yılın sonunda alıyor. Bundan sadece 1 sene sonra halka açılan eBay, 2000 yılına geldiğimizde ofisini de büyütmeye başlıyor. Aynı yıl eBay Motors’u tanıtan platform, yalnızca bir e-ticaret platformu değil aynı zamanda bir teknoloji şirketi olduğunu da herkese kanıtlıyor. 2002 yılında PayPal’i de satın alan şirket, güvenli ödemenin dünyadaki adresi haline geliyor. 2008 yılına geldiğimizde mobil uygulamasını da çıkaran eBay, kullanıcıları için her türlü cihazdan ulaşılabilir olmayı da bu sayede başarıyor. 2011 yılında Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden gittigidiyor.com’u da satın alan eBay, sektörün en çok konuşulan ismi olmaya devam ediyor. 2019 yılına geldiğimizde Google Pay ile ödeme yapılabilen eBay’in, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden en büyük şirketlerden biri olduğu su götürmez bir gerçek. Siz de böylesine köklü bir platformun ürünlerine sahip olmak için bu sayfadan alabileceğiniz eBay indirim kuponu kullanabilirsiniz.

eBay’de elektronikten modaya, sağlıktan spora pek çok kategoride aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Üstelik 10 dolar altı kategorisinde uygun fiyatlı ürünlere ulaşabilir, eBay üyeliğiniz varsa size özel fırsatları değerlendirebilirsiniz. Anlık indirimler, ücretsiz kargo, para iade garantisi, hediye fikirleri, trendler, yeni ürünler ve daha fazlası için eBay’i takipte kalmalısınız. eBay e-bültenine abone olursanız tüm yeniliklerden anında haberdar olabilirsiniz. Dilerseniz bu sayfadan bir eBay indirim kodu alabilir, dünya devinin beğendiğiniz tüm ürünlerine çok daha uygun fiyatlarla sahip olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Aktif Ebay Kuponları

Güncel Ebay kuponları ve kampanyaları