emirates indirim kodu
Mağazayı Oyla

69 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Emirates İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Emirates indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 1 indirim kuponu

En son gelen 1 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Emirates İndirim Kodları 2024

1984 yılında Dubai Kraliyet Ailesi’nin önde gelen üyelerinden Şeyh Muhammed bin Rashid Al-Maktoum, dnata genel müdürü Sör Maurice Flanagan’dan bir hava yolu şirketi kurmasını istiyor. Bunun üzerine 1984 yılının aralık ayında kurulan Emirates, kurulduğu günden beri “iyi görünmek, iyi olmak ve para kazandırmak” amacıyla çalışmalarına devam ediyor. 1985 yılında Dubai’den Karaçi ve Mumbai’ye ilk uçuşlarına başlayan Emirates, bu uçuşları Pakistan International Airlines’tan kiraladığı Boeing 727 ve Airbus 300 B4 uçaklarıyla gerçekleştiriyor. Kendi uçağı olan Airbus A310-304 ile ilk uçuşunu 1987 yılında Toulouse’a gerçekleştiren Emirates, ilk 5 yılında 14 uçuş noktasına kadar ulaşıyor. Siz de seyahatiniz için Emirates’i tercih ediyorsanız bu sayfadan alabileceğiniz Emirates indirim kodu ile rezervasyon işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Emirates, 1992 yılına geldiğimizde uçak içi aktiviteler konusunda yenilikçi bir adım atarak kabinlerdeki tüm koltuk arkalarına video sistemleri kuran ilk hava yolu olarak tarihe geçiyor. Yaptığı bu yenilikle uçak içi aktivite anlayışına yeni bir standart getiren Emirates’in merkezi aynı yıl Dubai Uluslararası Havalimanı’na taşınıyor. 1992 yılında 7 adet Boeing 777 siparişi de veren Emirates, adını pek çok gazetenin manşetine yazdırıyor. 1993 yılında havacılık sektörüne yenilikler getirmeye devam eden Emirates, kullandığı Airbus’lardaki tüm sınıflara telekomünikasyon hizmeti vererek bunu yapan ilk hava yolu şirketi oluyor. Ayrıca müşterilerine havadayken iletişimde kalmaları için her türlü hizmeti sunmak için hazır olduğunu gösteren Emirates, 1994 yılında uçak içi faks hizmetini de hayata geçiriyor. 1998 yılında Dubai Uluslararası Havalimanı’na açılan ikinci terminalle birlikte uçuş sayısını iki katına çıkaran Emirates, 1999 yılın geldiğimizde toplam 4,7 milyon yolcu taşıyor. Köklü ve başarılı geçmişiyle Emirates’in uçuş seferlerini incelemek ve rezervasyon işlemlerinizi daha ekonomik bir şekilde tamamlamak için Emirates indirim kuponu kullanabilirsiniz.

Emirates, 2000 ve 2010 tarihleri arasında içerisinde Bahreyn, Sidney, Viyana, New York,Venedik, Newcastle gibi yerlerin de olduğu toplam 46 destinasyona uçmaya başlıyor. Ayrıca Emirates, 2012 yılında ise Qantas ile iş birliği yaparak hem uluslararası uçuşlarda hem de uçak konforu konusunda müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğunu da kanıtlıyor. Başarıları ile 2014 yılında Brand Finance tarafından Orta Doğu’nun “En değerli hava yolu markası” olarak seçilen Emirates, 2016 yılında ise Skytrax World Airline Awards’ta “Dünyanın En İyi Hava Yolu” seçiliyor. 2017 yılına geldiğimizde ise dünyanın ilk tam anlamıyla kapalı First Class süitini tasarlayan Emirates, yolcularının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitede olduğunu gösteriyor. Siz de seyahatlerinizi Emirates üzerinden planlamak için Emirates indirim kodu ya da kuponlarından yararlanabilirsiniz.

Aktif Emirates Kuponları

Güncel Emirates kuponları ve kampanyaları