eve-shop indirim kodu
Mağazayı Oyla

73 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Eve Shop İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Eve Shop indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 2 indirim kuponu

En son gelen 2 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Eve Shop İndirim Kodları 2024

“Bakımlı olmanın akıllı yolu” sloganıyla 2015 yılında açılan EVE, kişisel bakım ve kozmetik ürünlerini herkes için ulaşılabilir yapma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor. Ayrıca çalışanlarının %90’ı kadın olan EVE, kurulduğu ilk günden beri kadın istihdamına önem verdiğini de gösteriyor. Turgut Aydın Holding tarafından kurulan EVE, kullanıcılarına en kaliteli ve en trend ürünleri sunmak için her geçen gün büyümeye devam ediyor. Hem fiziksel hem online mağazalarında üstün müşteri deneyimi sunan EVE’in tüm ürünlerine uygun fiyatlarla ulaşmak için sayfamızdan alabileceğiniz EVE indirim kodu ya da kuponlarından yararlanabilirsiniz.

Makyajdan cilt bakımına, saç bakımından kişisel bakıma, anne bebekten ev ve günlük yaşam kategorilerine kadar geniş bir yelpazede hizmet veren EVE, tüm bu kategorilerde dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapıyor. Makyaja yeni başladıysanız EVE üzerinde en çok tercih edilen ürünleri görmek ve denemeye başlamak için TOP 10 kategorisini inceleyebilirsiniz. Ya da günlük makyaj rutininizde kullandığınız ürünlerin takviyeleri için eveshop.com.tr’ı ziyaret edebilirsiniz. Ancak iyi bir makyaj için iyi bir cilt şart. Bu nedenle cildiniz için ihtiyacınız olan cilt bakımı ürünlerini belirlemeli ve bu doğrultuda alışverişinizi yapmalısınız. Günlük makyajınızı temizlemeniz için gerekli makyaj temizleme suları, daha sonra yüzünüzü yıkamanız için gerekli yüz yıkama solüsyonları, tonikler, nemlendiriciler ve daha fazlası EVE’de sizi bekliyor. İhtiyacınız olan tüm kozmetik ürünlerine EVE ayrıcalıklarıyla sahip olabilir, EVE indirim kuponu ile alışverişinizi en ekonomik şekilde tamamlayabilirsiniz.

EVE, yalnızca geniş ürün yelpazesiyle değil ziyaretçilerine sunduğu güvenli alışveriş ayrıcalığıyla da adından söz ettiriyor. Veri iletimi esnasında kullandığı 128 bit şifreleme sayesinde bilgi güvenliğini üst seviyede sağlayan EVE, alışverişinizde kullandığınız kredi kartı bilgilerini yalnızca işlem sırasında kullanır, veri tabanına kaydetmez. Ayrıca dilerseniz BKM Express gibi uygulamaları kullanarak kart bilgilerinizi kullanmadan da EVE üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş yaparken güvenlik endişesi yaşamamanız için gerekli tüm çalışmaları yapan EVE’in tüm ürünlerine EVE indirim kodu ile çok daha avantajlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Ayrıca tüm ürünleri için kalite ve orijinallik garantisi veren EVE, tedarikçilerinden aldığı ürünlerin belgelerini titizlikle kontrol ediyor. Bu kontrollerden sonra ürünleri depolarına getiren EVE, depoda da kalite kontrollerine devam ediyor. Bu titizliği yalnızca yerli ürünlerde değil ithal ürünlerde de sürdüren EVE, özellikle gümrük kontrollerini yapmayı ihmal etmiyor. Tedarik ve dağıtım süreçlerinin her aşamasında maksimum özen gösteren EVE’in ürünlerine size özel fiyatlarla sahip olmak için ödeme aşamasında indirim kodunuzu kullanabilirsiniz.

Aktif Eve Shop Kuponları

Güncel Eve Shop kuponları ve kampanyaları