evgor indirim kodu
Mağazayı Oyla

102 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Evgör İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Evgör indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Evgör İndirim Kodları 2024

2004 yılında kurulan Evgör, uluslararası prensiplere sahip olarak mobilya sektörünün inovatif öncüsü olma misyonuyla faaliyetlerine başlıyor. Kurulduğu günden beri hem yaptığı yatırımlar hem de hayata geçirdiği başarılı stratejileri sayesinde bu misyonu devam ettirdiğini kanıtlayan Evgör, Türkiye’de 50 binden fazla ailenin evinde yerini alıyor. Ürünlerindeki modern, özgün ve kaliteli yaklaşımı sayesinde müşterilerini memnun eden Evgör’ün sitesini inceleyebilir, beğendiğiniz ürünlere Evgör indirim kodu ile çok daha avantajlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Masko, Modoko ve Tuzla’daki fiziksel mağazalarının yanı sıra evgor.com.tr ile online olarak da hizmet veren Evgör, Türkiye’nin ilk ve en büyük online mobilya mağazası olma unvanını taşıyor. Online mağazası sayesinde dünyanın her noktasına ürünlerini ulaştıran Evgör, gücünü müşterilerinden alarak çalışmalarına devam ediyor. Kalite politikasından ödün vermeden her geçen gün kendini geliştiren Evgör üzerinden sipariş verdiğinizde ürünleriniz İstanbul içerisine en geç 3, diğer şehirlere en geç 7 iş günü içerisinde teslim ediliyor. Hem hızlı hem güvenli mobilya alışverişinin adresi Evgör’de yemek odalarından yatak odalarına, tv ünitelerinden köşe takımlarına pek çok kategori sizi bekliyor. Ayrıca evlilik hazırlığı içerisindeyseniz Evgör’ün düğün paketleri kategorisini inceleyebilir, ev eşyası ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılayacak uygun fiyatlı paketleri satın alabilirsiniz. “Tasarımla mutluluğun birleştiği nokta” Evgör’ün tüm ürünlerine bu sayfadan alabileceğiniz Evgör indirim kuponu ile hesaplı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Evgör’de yemek odalarınıza yakışacak Avangarde, Modern, Country ve Retro koleksiyonlar sizi bekliyor. Tarzınıza uygun yemek odası takımlarını seçebilir, yakınlarınızla keyifli yemek saatleri geçirebilirsiniz. Ayrıca oturma odalarınızın baş köşesine oturacak koltuk takımları ve onu tamamlayacak televizyon üniteleri de yine Evgör’de bulunuyor. Salonunuzun şekline uyacak L koltuklardan berjerlere kadar aradığınız her şeyi Evgör’de bulabilirsiniz. Üstelik tercihinizi daha büyük koltuklardan yana yapacaksanız Evgör’ün köşe takımları sizin için ideal olabilir. Evgör’de yalnızca sizin zevklerinize değil çocuklarınızın zevklerine de uygun mobilya çeşitleri bulmanız mümkün. Her gencin hoşuna gidecek Evgör genç odalarını inceleyebilir, çocuğunuzun keyifli vakit geçireceği bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra Evgör, sadece ürünleriyle değil hem satış öncesi hem de satış sonrası sağladığı müşteri hizmetleriyle de müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Satın almayı düşündüğünüz ya da satın aldığınız tüm ürünler için Evgör’ün Müşteri Hizmetleri ile görüşebilir, aklınızdaki soruların yanıtını alabilirsiniz. Beğendiğiniz Evgör mobilya çeşitlerine sahip olmak için ödeme aşamasında Evgör indirim kodu kullanabilir, evinizi tarzınızdan ve bütçenizden ödün vermeden döşemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Aktif Evgör Kuponları

Güncel Evgör kuponları ve kampanyaları