evyap indirim kodu
Mağazayı Oyla

70 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

EvyapShop İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel EvyapShop indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

EvyapShop İndirim Kodları 2024

Activex, Emotian, Privacy, Evy Baby, Belissima ve Sanino gibi markaları kullanmasanız da eminiz ki bu isimler size bir yerlerden aşinadır. Mutlaka bir gün bir yerlerde onlarla karşılaşmışsınızdır. Bu markalar ilk bakışta bize isim seçimlerinden dolayı yabancı kökenli gibi gelir. Hal bu ki bu markaların hepsi %100 Türk sermaye ile kurulmuşlar. Türk halkının yıllardır pek çok ürününü kullandığı Evyap markalarıdır aslında.

Evyap’ın çok yakından tanıdığımız farklı markaları da var. Onlar da adımız gibi ezberlediğimiz Arko ve Duru. Yıllarca hepimiz Arko’nun tıraş bıçakları reklamlarını izledik ve Duru’nun katı sabunları ile büyüdük. O nostaljik reklamları unutmak mümkün mü?

Bugün dünyada 100’den fazla ülkeye ürün ihraç eden Evyap, 1927 yılında Erzurum’da küçük bir atölye olarak kuruldu. O zaman bu işin başında Mehmet Rıfat Evyap vardı. Atölye küçük ama hayaller büyük. Mehmet Bey önce sabun imal ederek başlıyor işe. Hedefinde tek bir şey var o da kaliteli şeyler üretmek. Küçük kalıp sabunlar gelişiyor, şampuanlara ve duş jellerine dönüşüyor zamanla.
Bakıyorlar ki bu temizlik ürünleri konusunda baya iyiler tıraş bıçakları, diş macunları, bebek bezleri, kozmetik ve cilt bakım ürünleri geliyor sonra. Allah yürü ya kulum demiş bir kere Mehmet Bey’e, maşallah o da elini neye atsa hepsinde başarılı olmuş. En büyük hedef kalite olunca elbette başarı kaçınılmaz olur.
Evyap şu anda Türkiye, Malezya ve Mısır’da üretim yapıyor. Hatta Malezya’da kurulan tesis dünyanın en büyük oleokimya tesisi unvanını alıyor. Bünyesinde 3000’den fazla çalışanı olan Evyap’ın kendine özel Evyapport adında özel bir limanı bile var.

Her yerden ulaşabileceğiniz Evyap ürünleri aslında elinizin altında. EvyapShop internet sitesinden mağazalardan ve marketlerden ulaşamadığınız ürünler bir tık ile kapınızda.

EvyapShop internet sitesine tıkladığınız zaman aradığınız şeyi bulmanıza yardımcı olacak kategori başlıkları var. Antibakteriyel, saç ve diş, bebek bezi, sabun, tıraş, parfüm, krem, kolonya gibi başlıklar sayesinde rahat bir alışveriş deneyimi yaşayacaksınız.

Siz zaten Evyap’ın tüm ürünlerini mutlaka biliyorsunuzdur ama biz özellikle kolonyalara değinmek isteyeceğiz. Çünkü klasik limon kolonyalarının yanı sıra Duru’nun muhteşem aromalarda kolonyaları var. Okyanus tazeliği ve mandalinanın eşsiz kokularını mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. Bu kokular insanın aklını başından alıyor. Hem de müthiş bir hijyen sunuyor.

Evyap indirim kodu ile alışveriş yapmak çok kolay. Önce web sitesine üye oluyorsunuz sonra istediğiniz ürünü site içerisinde bulup sepetinize atıyorsunuz. Sepetiniz ürünlerle dolduktan sonra onaylayıp ödeme sayfasına geçiyorsunuz. Kredi kartı bilgilerinizi sisteme ekledikten sonra alışveriş sona eriyor. İşte bu kadar! EvyapShop’ta her gün karşılaşabileceğiniz onlarca indirime ek olarak siteye üye olduğunuzda ilk alışverişin %5’i bedavaya geliyor. Bunun yanı sıra alışveriş sepetinizin tutarı 100 TL’yi geçerse kargo ücreti de ödemiyorsunuz. Hatta EvyapShop’un şöyle kolay bir yöntemi de var. Üye olduktan sonra bazı ürünlere abone olursanız aylık otomatik olarak size geliyor. Mesela siz her ay 1 kutu şampuan ve 1 litre sıvı sabun kullanıyorsunuz diyelim. Bu ürünlere site üzerinden abone oluyorsunuz ve onlar size her ay sipariş vermeden getiriyorlar. Vallahi süper bir hizmet bu, biraz da şeye benziyor bankaların otomatik fatura talimatına. Hatta onun tıpkısının aynısı.

Kısacası yılların kaliteli markası, hepimizin evinde mutlaka yer alan Evyap ürünleri için artık mağazaları ve marketleri dolaşmanıza gerek kalmadı. Siz de dilediğiniz zaman EvyapShop’tan alışveriş yapabilir ve ihtiyaçlarınızı kapınıza kadar getirtebilirsiniz. İyi alışverişler!

Aktif EvyapShop Kuponları

Güncel EvyapShop kuponları ve kampanyaları