faik-sonmez indirim kodu
Mağazayı Oyla

101 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Faik Sönmez İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Faik Sönmez indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 4 indirim kuponu

En son gelen 4 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Faik Sönmez İndirim Kodları 2024

Faik Sönmez’i hepimiz çok iyi biliyoruz ama terzilikten muhteşem bir markaya dönüşen hikayesini çok az kişi duymuştur.

Faik Bey 1950 yılında İstanbul’da sipariş üzerine kıyafetler dikmeye başlar. Bu kendi şahsına münhasır beyefendi o kadar yeteneklidir ki çok kısa sürede kadınlar arasında aranan bir isim olur. Faik Sönmez dikişe çok özen gösterir, kalıpları ise tam da Türk kadının bedenine uygun bir şekilde tasarlar. Onun diktiği elbiseyi giyenler bir daha ondan vazgeçemez.

Sonra ilk mağaza açılır, arkasından diğer şubeleri gelir. Uygun fiyat anlayışı ile de müşterilerini öyle bir memnun eder ki giderek tüm ülkeye yayılmaya başlar. Dijital çağa Faik Sönmez de ayak uydurur ve günümüzde her gün binlerce kez tıklanan online satış sitesi büyük bir başarı yakalar. Faik Sönmez kişiye özel tasarımlarla yola çıktı fakat sonra herkesi giydirmeye başladı. İhtiyaçlara göre her kıyafet üretildi, moda takip edildi. Günün trendi neyse ona göre tasarımlar ortaya çıktı. Yani Türk kadını ne giyinmek istiyorsa Faik Sönmez onu sundu. Renkler değişti, kesimler hatta kalıplar bile değişti. Tek bir şey değişmedi Faik Sönmez’de, o da kalite. İlk yıllarından itibaren Faik Sönmez’in önem verdiği ilk şey kalite ve dayanıklılık oldu. Yıllarca eskimeyecek ve gönül rahatlığı ile giyilebilecek kıyafetler tasarladı. Her yıl binlerce kumaş incelendi, içlerinden en özel olanları tercih edildi. Bu da Faik Sönmez’in bugünkü sarsılmaz yerine ulaşmasını sağladı.

Faik Sönmez’in web sitesinden markanın tüm ürünlerine ulaşabilirsiniz. Kadına dair her türlü kıyafetin bulunduğu markanın en güzel ürünlerini en avantajlı fiyatlarla buradan satın alabilirsiniz. Web sitesine üye olup size özel indirimler ve birbirinden farklı kampanyaları yakalayıp çılgınlar gibi alışveriş yapabilirsiniz. Modayı takip etmenin ve günün trendlerini yakalamanın yolu da Faik Sönmez’den geçiyor. Blog sayfası ile çığır açan Faik Sönmez, kadınları neyi nasıl giysem derdinden kurtarıyor. Bu blog ile neyi neden giymeliyiz gibi sorulardan tutun da sezonun trend renk ve kumaşlarına kadar pek çok şey hakkında bilgi veren çok özel içerikler var. Okumazsanız aklınız kalır. Ayrıca yine web sitesinde moda ile içli dışlı olmanızı sağlayacak bir e-katalog da bulunuyor. Sanal bir dergi okumanın ve oturduğunuz yerden moda rüzgarlarının keyfini çıkarmak size kalıyor.

Haydi siz de şimdi kendinize bir kahve alın Faik Sönmez markasının hikayesi ve ürünleri ile bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayın.

Aktif Faik Sönmez Kuponları

Güncel Faik Sönmez kuponları ve kampanyaları