fenerium indirim kodu
Mağazayı Oyla

71 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Fenerium İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Fenerium indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 2 indirim kuponu

En son gelen 2 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Fenerium İndirim Kodları 2024

O sadece sarı ve lacivert renklerinden oluşan bir takım değildir. Kalpleri fetheder, mazisinde bir tarih yatar ve Türk’ün kalbi onunla atar. Hep yaşasın hep şampiyon olsun Fenerbahçe…

Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden biri olan Fenerbahçe, 100. yaşını çoktan kutlamış ve her 3 kişiden 1’inin tuttuğu takım olmayı başarmıştır. Onun tarihinde ne büyük futbolcular Lefter’ler, Fikret’ler ve Cihat’lar yer almıştır. Derbi maç biletleri kara borsaya düşer, ülkemizin en iyi müzisyenleri onun marşını besteler.
Böylesine büyük bir aşkı sadece kalbinde değil, üstünde başında, ayakkabısında, evinde taşımak isteyen taraftarlar için kurulmuştur Fenerium. Sarı laciverte gönül vermiş herkesin girip de saatlerini geçirdiği, saatler sonra bile çıkamadığı, çıksa da gözünün arkada kaldığı muhteşem bir dünyadır Fenerium.

Düşünsenize Fenerbahçe’ye dair her şeyin olduğu bir mağaza! Kıyafetler, şapkalar, aksesuarlar, imzalı formalar, spor ayakkabılar, kramponlar, çantalar her şey var burada. Öyle güzel ev ürünleri var ki gerçek bir taraftarın aklını başından alır burası. Bornoz takımları, tavla seti, özel biblolar, nevresim takımları, valiz setleri hepsi çok güzeller. Kadın ve erkek ürünlerinin yanı sıra bir de çocuk ve bebek ürünleri var ki bu konuda sizi uyarmak istiyoruz. Çünkü bu ürünleri görünce hemen dünyaya minik kanaryalar getirmek isteyebilirsiniz. Bebek tulumları, pijama takımları, minik patikler ve minik zıbınlar hepsi o kadar tatlı ki başınızı bir anda döndürüverir.

Fenerbahçeliler için Kadıköy kadar mabet sayılan Fenerium’ların Türkiye’nin pek çok yerinde satış noktası ve mağazaları var. Ama bir de online mağazası var ki bu site hem çok renkli hem de çok eğlenceli. Buram buram Fenerbahçe kokan Fenerium web sitesinde ilginizi çekecek kategoriler bulunuyor. Maç malzemeleri, giyim, aksesuar, ev ve yaşam ürünleri, açık artırma ve Fenermarket başlıkları size bambaşka seçenekler sunacak. Mesela açık artırma sekmesinde taraftarların sattığı dilediğiniz ürüne fiyat verip onu satın alabilirsiniz. Ya da Fenermarket’ten evinizde ihtiyacınız olan gıda, temizlik gibi ürünleri sipariş verip evinize alabilirsiniz.

Fenerium web sitesine üye olarak takımınızla ilgili pek çok bilgiye ulaşabilir buradaki kampanya ve indirimleri kolaylıkla takip edebilirsiniz. 1907’den bu yana değişen formaları görebilir en güzel hediye seçeneklerine buradan ulaşabilirsiniz. Fenerbahçeli olmak bir aşkı sonsuza dek yaşamak, bir takıma gönlünü vermenin en güzel halidir. Siz de bu aşkın en güzel halini Fenerium ile taçlandırabilir, takım sevgisini iliklerinize kadar hissedebilirsiniz.

Aktif Fenerium Kuponları

Güncel Fenerium kuponları ve kampanyaları