gardrops indirim kodu
Mağazayı Oyla

68 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Gardrops İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Gardrops indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 2 indirim kuponu

En son gelen 2 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Gardrops İndirim Kodları 2024

Bütün kadınların kıyafet dolaplarının en büyük sorunu nedir hepimiz biliyoruz. Dolap bir sürü kıyafet doludur ama üste giyecek bir şey yoktur. Yıllardır kadınlar bu ironik durumla cebelleşip dururlar.

Aslında bu kıyafetler sıkıcı gelmeye başlamıştır. Ya da biraz kilo alınmıştır ya da verilmiştir yeni bir şeyler lazımdır. Belki de çok eskiden kalmadır bu kıyafetler ve artık yeni trendlere uygun değildir olamaz mı? Ya, hiçbir sebep yoksa bile bir yenilik bir değişiklik arar kadınlar ara sıra. Bilirsiniz ki tüm kadınlar bu değişime görünüşünden başlar. Ya saçlarını kestirir, boyatır ya da böyle farklı giyim seçenekleri ararlar kendilerine.

Peki, ne olacak bu kıyafetler. Yırtığı yok, rengi atmamış, çöpe koysan yazık, birine vermek istesen kimse kabul etmez. İşte bu gibi durumlar için sizi hem dolabınızdaki fazlalıklardan kurtaracak, hem üstüne bir de para kazandıracak bir site biliyoruz: Gardrops.com!

Gardrops.com ikinci el kadın kıyafetleri alım satım sitesidir. Kimler mi satıyor, herkes. Kimler mi alıyor, yine herkes. Yani sihirbaz gibi bir site bu Gardrops.com. Hem sizi dolabınızdaki fazlalıklardan kurtarıyor hem de yepyeni ürünleri çok ucuza almanızı sağlıyor. İşlem çok basit!

Giriyorsunuz Gardrops.com web sitesine, satmak istediğiniz ürünün birkaç açıdan çekilmiş fotoğraflarını yüklüyorsunuz. Daha sonra bu kıyafetinize bir fiyat biçerek bunu siteye yansıtıyorsunuz. Bu ürününüzü almak isteyen kişiler yine aynı siteden sizlere ulaşıyor ve siz de ürününüzü bu şekilde satıyorsunuz. İşte hepsi bu kadar!
Sadece satmak için değil almak için de siteyi aynı şekilde kullanıyorsunuz. Siteye girdiğiniz zaman göreceksiniz ki pek çok ürün kategorisi var. Giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar ve kozmetik gibi başlıklar size yardımcı olacak. Bu ürünler de tıpkı sizin gibi başka birilerinin gardrobuna ait. Onlar da sizinle aynı dertten muzdarip. Ne güzel değil mi, tam bir paylaşım ortamı. Bir başkasının beğenmediği eski kıyafetine siz bayılabilirsiniz ya da sizin sıkıldığınız eski bir kıyafet başka bir kadın için tam aradığı şey olabilir.

Bu arada siteden sadece ürüne özel değil markalara göre de bir araştırma yapabilirsiniz. Dünyaca ünlü pek çok marka Gardrops.com’da sizi bekliyor. Asos, Hummel, İnci,İpekyol, Skechers, Nike, Victoria S Secret, Tommy Hilfiger, Vakko, Zara, Harley Davidson, Machka, Juicy Couture, Michael Kors, Lacoste, Calvin Klein, Beymen, Cos ve Derimod bunlardan sadece birkaçı. Düşünsenize çok pahalı bir marka ürünü, çok uygun bir fiyata satın alabiliyorsunuz. Sadece satın almak zorunda değilsiniz. İsterseniz biriyle ürünlerinizi takas da edebilirsiniz. Umarız ki bu kadar şanslısınızdır.

Gardrops.com’da bir de ünlülerin gardropları var. Nasıl yani ünlüler de mi kıyafetlerini satıyor demeyin. Asıl bu gardrop meselesi onların başını daha çok ağrıtıyor. Malum biliyorsunuz onlar bir giydiğini bir daha giyinmiyorlar. E ne olacak bu kadar kıyafet. Ünlüler diye onların geçim derdi yok mu, ne yapsınlar onlar da buradan para kazanmak istiyorlar.

Durun size daha Gardrops.com’da gardrobu olan ünlüleri saymadık. Siz asıl bu isimleri duyunca çok şaşıracaksınız. Aşkın Nur Yengi, Seda Sayan, Güben Ergen, Şeyma Subaşı, Yıldız Tilbe, Özge Ulusoy, Ömür Gedik, Bircan Bali, Kalben, Ceyda Düvenci, Burcu Esmersoy, Hande Subaşı, Bensu Soral, Pınar Altuğ ve çok daha fazlası. Yaa, siteyi şimdi daha çok merak ettiniz değil mi?

Hadi şimdi girin Gardrops.com’a ünlülerin nesi varmış nesi yokmuş bir bakın. Ortamlarda Şeyma Subaşı’dan aldım bu elbiseyi diyerek hava atmaya başlarsınız artık.

Aktif Gardrops Kuponları

Güncel Gardrops kuponları ve kampanyaları