general-mobile indirim kodu
Mağazayı Oyla

100 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

General Mobile İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Mayıs 2024

En güncel General Mobile indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 2 indirim kuponu

En son gelen 2 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

General Mobile İndirim Kodları 2024

Telefon teknolojisi konusunda ülkemizde kurulan köklü firmalardan biri olan General Mobile cep telefonu, tablet ve tüketici elektroniği alanlarında hizmet vermektedir. Kuruluş amacı olarak en yeni teknolojileri kullanıcılarla buluşturmak fikrini benimseyen marka, dünya devi şirketlerle yaptığı iş birlikleri, hayata geçirdiği projeler ve general mobile indirim kodu fırsatlarıyla adından sıklıkla söz ettirmektedir. Yenilikçi ve girişimci bir karaktere sahip olması ile kendini dünyaya tanıtan General Mobile, mobil çözümler konusunda dünyanın güvendiği bir marka konumundadır. Ürün ve hizmetlerinin kalitesinin yanında uygun fiyat politikasıyla da dikkat çeker. Üst düzey kaliteyi her bütçeye uyan fiyatlarla birleştirerek hedef kitlesiyle arasındaki sıkı bağların güçlenmesini sağlayan marka, bu konudaki istikrarını ilk günden beri korumayı hedefler.

Bir Teknoloji Devinin Gelişimi

Teknoloji konusunda ülkemizde akla gelen ilk markalardan olan ve alanında her daim üstün kalite sunan General Mobile, mobil cihazlar için yazılım geliştirirken, 2005 yılının son çeyreğinde cep telefonu üretimine başlamıştır. Çoğu zaman çift sim kartlı telefonlar üreten General Mobile, dünyada bir ilke imza atarak 3G teknolojisine sahip ilk çift sim kartlı telefonu üretme ve dünyaya pazarlama başarısını göstermiştir. Dünya teknolojisine yön veren marka, Android One projesinin de mimarlarındandır. Google ile yapılan iş birliğinin bir meyvesi olarak ortaya çıkan Android One, Dünya Mobile Kongresi’nde (MWC) Android’in potansiyelini en iyi şekilde kullanan marka olarak “Android European Hero” ödülüne layık görüldü. Google tarafından layık görülen bu ödül, General Mobile markasının dünya standartlarında bir marka olduğunu kanıtlamıştır. Ayrıca Foxconn, Qualcomm, Corning, Sony, Panasonic, Sharp, DxO, Arcsoft ve Dolby gibi kendi alanında daima en iyiler arasında yer alan markalarla da iş birliği içerisinde olan General Mobile bu sayede ürünlerini her zaman güncel, çağı yakalayan, yenilikçi ve kalite odaklı üretmeyi başarmaktadır.

Kalitesi Her Noktada!

General Mobile, ürünlerinin ve teknolojilerinin yanında müşteri memnuniyetini de ön planda tutar. Bu amaç doğrultusunda general mobile indirim kuponu ile uygun fiyat politikasını benimseyen marka, aynı zamanda müşteri hizmetleri alanında da gelişmiş bir ağa sahiptir. Mantık çerçevesinde belirleyen fiyatlarla hedef kitlenin beğenisine sunulan ürünler, bu sayede herkesin yüksek teknolojiye ulaşabilme imkânı sağlamayı hedefler. Satış sonrası müşterilerin karşılaşabileceği herhangi bir sorunda yanlarında olabilmek ve çözüm üretmek amacıyla Hızlı Satış Sonrası Servis hizmetini sunar. Bu hizmet ile müşterilerin sorunlarını 24 saat içerisinde çözmeyi hedefler.

Online Alışverişte General Mobile!

Fiyat politikasıyla müşterilerinin takdirini toplayan marka, internet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde de pratik ve kullanışlı bir arayüz sunarak alışveriş sürecini kolaylaştırmıştır. Telefon ve aksesuar seçeneklerinin olduğu sitede alışveriş yapmanız için öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Ardından site içerisinde bulunan dilediğiniz ürünü sepete ekleyebilirsiniz. Sıra geldi general mobile kupon kodu kullanımına. Bunun için gelecek sayfada “İndirim Kodunuzu Kullanın” kısmından “Kuponlarım” butonuna tıklayın, bir sonraki sayfada “Ben Robot Değilim” kutucuğunu işaretleyin ve “Kupon Ekle” kutucuğuna indirim kodunuzu yazarak “Ekle” butonu ile süreci sonlandırın. İndirim kuponunuzu ekledikten sonra satın alma işlemine devam ederek dilediğiniz ürüne uygun fiyatlara sahip olmanın keyfini çıkarın.

Aktif General Mobile Kuponları

Güncel General Mobile kuponları ve kampanyaları