greyder indirim kodu
Mağazayı Oyla

102 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Greyder İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Mayıs 2024

En güncel Greyder indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 2 indirim kuponu

En son gelen 2 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Greyder İndirim Kodları 2024

Ayakkabının tarihi insanlık tarihi kadar eskidir. İlk ayakkabılar hayvan derilerinden yapılıyordu. İplerle bağlanıp bir şekilde ayağa yerleştiriliyordu. Sonra malzeme olarak tahta kullanılmaya başladı. Tahta hassas ayak yapısına pek de uygun olmadığı için bu malzemeden çabuk vazgeçildi. Ama günümüzde hala Hollandalı çiftçiler giymeye devam ediyor.

Orta Çağ’da yumuşak deriler kullanılma başladı. Hatta uzun çizmeler bile vardı. Bu çizmeler özellikle yolculuk esnasında tercih ediliyordu. Çünkü o zaman yollar tamamen topraktan oluşuyordu ve her yer çamur oluyordu. Bu da kıyafetlerin hemen kirlenmesine sebep oluyordu. Sonraki tarihlerde ayakkabıya mantar dediğimiz topuklar eklendi. Sonra tokalar geldi ve ayakkabı burunları sivrilmeye başladı. O zamanlar modayı erkekler yönlendiriyordu. Buna inanabiliyor musunuz? Kadın modasının furyası çok sonra başladı. Kadınlar özgürleştiği zaman. Bugün kadınsız bir moda asla düşünemiyoruz bile.

Ne zaman ki 19. yüzyıla geldik işte o zaman her şey değişmeye başladı. Fabrikalarda çalışan, spor yapan insanlar çok daha rahat olması gereken ayakkabıların geleceğine yön verdi ve çok şükür onların sayesinde ayacıklarımız rahat bir nefes almaya başladı. Artık en önem verdiğimiz şey konfor oldu.

Ne olursa olsun insanlık deriden hiç vazgeçmedi. Çünkü deri hem dayanıklı hem de kolay şekil verilebilen bir malzemeydi. Derinin ne kadar önemli bir materyal olduğunun farkında olan Greyder, deneyimlerini moda ile birleştirerek bugün en önemli markalardan biri haline geldi. Deri ile yola çıkan Greyder, 60 yıllık tecrübesiyle en sağlam ve en kullanışlı ayakkabıları üretiyor. Kış aylarında su geçirmeyen, yaz aylarında ise esnek ve nefes alabilen ayakkabılarla karşımıza çıkıyor. Üstelik malzeme %100 deri olduğu için uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor.

Türkiye’de pek çok mağazası bulunan Greyder, yurtdışında da oldukça başarılı olan bir markadır. Hatta bizim başka ülkelerdeki alnımızın akı gibi diyebiliriz. Dünya üzerinde 380’i aşkın satış noktası ile başarıdan başarıya koşuyor. Online satış mağazası ile de yüzümüzü güldüren greyder indirim kodu ve kampanyalarının ayrıcalıklı dünyasını ve derinin ne kadar ileri noktalara gidebileceğini görmek için bu siteyi mutlaka ziyaret edin. Derinin modaya evrilmesi diyebileceğimiz birbirinden muhteşem tasarımlar her kesimden yaşlı, genç, kadın ve erkeklerin kalbini fethediyor. Sadece klasik değil, sportif, sneaker, casual, kadınlara yönelik birbirinden şık sandalet ve terlikler de bu harika markadan nasibini alıyor.

Şimdi deri demişken çantadan bahsetmezsek olmaz. Evet, Greyder’de birbirinden güzel çantalar bulmak da mümkün. Kadınlara özel kol çantası, çapraz çanta, sırt ve omuz çantası var. Erkekler için ise günlük çanta, sırt çantası ve laptop çantaları mevcut. Greyder çocuklarımızı da unutmamış. Miniklere özel okula dönüş konsepti içerisinde özel tasarımlı sırt çantaları bulunuyor.

Yeni sezon ürünlerin yanı sıra sitesinde bir de outlet başlığı açan Greyder, her zaman kampanya ve indirimler sunarak müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Tüm ürünler için ücretsiz değişim, ücretsiz kargo ve vade farksız 5 taksit seçeneği var. Aklınıza takılan herhangi bir soru olduğunda Greyder online satış mağazasındaki sıkça sorulan sorular kısmını inceleyip kafanızdaki her soruya bir cevap bulabilirsiniz. Bu da yeterli olmazsa çalışma saatleri içerisinde ulaşabileceğiniz müşteri destek hattı size her şekilde yardımcı olmaya çalışacaktır.

Deri ile başladık deri ile de bitiriyoruz. Yüzyıllardır hayatımızın içinde olan, modası asla geçmeyen, sağlamlığı ve dayanıklılığı en ufak bir tartışma kabul etmeyen deri ürünlerden siz de asla vazgeçmeyin. Tasarımlar, şekiller, kesimler, biçimler ve bütün trendler mutlaka değişir. Ama derinin kalıcılığı asla değişmez.

Aktif Greyder Kuponları

Güncel Greyder kuponları ve kampanyaları