gural-porselen indirim kodu
Mağazayı Oyla

77 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Güral Porselen İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Haziran 2024

En güncel Güral Porselen indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 2 indirim kuponu

En son gelen 2 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Güral Porselen İndirim Kodları 2024

Güral Porselen 1989’dan bu yana, zanaat ve sanatı kalite ile buluşturmaktadır. Kusursuz porselen üretme hedefiyle izlediği başarılı yol sayesinde, ülkenin ve dünyanın en saygın porselen markalarından birisi olmuştur. Kütahya’da kurulan Güral Porselen, bugün 275.000 m2 fabrika alanına sahip, 60 ülkeye ihracat yapan dev bir şirkettir.

Bir İtalyanın ‘spagetti’, Meksikalının ‘fajitas’, Japonun ‘sushi’, Amerikalının ‘biftek’, İspanyolun ‘tapa’, yerken veya İngilizin ‘çay’ içerken kullandığı porselen markası olmak için çalışan marka, “Dünyanın Porseleni” sloganıyla çok şık ve sağlam ürünler sunmaktadır.

Mağazalarının ve satış noktalarının yanı sıra internet satış kanallarından da hizmet veren Güral Porselen, dönemsel kampanyalar ve özel gün indirimleri gibi promosyonlar düzenleyerek, sizlere alışveriş kolaylığı sunmaktadır. Güral Porselen indirim kodu ve kampanyaları sayesinde, istediğiniz ürüne avantajlı koşularda sahip olabilirsiniz.

Evinizde Fark Yaratacak Porselenler

Evinizde gereksinim duyacağınız en güzel porselenleri Güral Porselen markasında bulabilirsiniz. Markanın 4, 6, 12 kişilik yemek takımları ve çatal bıçak takımları ile yemeklerinizi bir ziyafete dönüştürebilirsiniz. Çay ve kahve servisinde kullanabileceğiniz takımlar ve pasta setleri ile keyifli arkadaş buluşmalarına ev sahipliği yapabilirsiniz.

Tek başınızayken kullabileceğiniz muglar, enfes kurabiyelerinizi koyacağınız kurabiyelikler, miniklere hediye edebileceğiniz mama takımları gibi farklı ürünler de tasarlayan Güral Porselen, size kalitenin yanında estetik de sunmayı amaçlamaktadır.

Güral Porselen’in ev grubundan seçeceğiniz ürünlere, Güral Porselen indirim kodu sayesinde uygun  fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Elde ettiğiniz avantaj ile kendinize şık bir çay fincanı alabilir, keyifle kullanabilirsiniz.

Hotel Restoran ve Kafe Koleksiyonları

Horeca diye adlandırılan bu segmentin bir numaralı firması olan Güral Porselen; yemek ve servis tabakları, minik tadımlık kapları, sürahiler, çaydanlıklar, meze tabakları ve dondurma kapları ile işletmenizin bütün profesyonel ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Hizmet kalitenizi sunumdaki şıklık ile yükseltmenizi sağlayan marka, müşterilerinizin işletmenizden memnuniyetle ayrılmasına destek olmaktadır.

Enternasyonel koleksiyonu, profesyonellerin bakmadan geçemeyeceği bir ürün gamı sunmaktadır. Düz tabak, kare ve dörtgen kayık tabak, çukur tabak, çorba kasesi, salata kasesi, komposto kasesi, komsome kasesi, hardallık, çay kahve fincanı, demlik, kahvedanlık, sütlük, soslok, çorbalık, tuzluk ve biberlik ile kürdanlık, vazo, mumluk, kül tablası ve yumurtalıktan oluşan bu koleksiyon, sizin için gerekli olan tüm ayrıntılar düşünülerek tasarlanmıştır. Gösterişli davetler için olduğu kadar günlük kullanıma da uygun olan bu koleksiyon, alta doğru X-Tanbul, Rio, Sidney gibi isimlerle kategorilere ayrılarak, size renk ve desen alternatifleri sunmaktadır. İşletmeniz için gereken porselenlere, firmanın düzenlediği özel indirimleri takip ederek sahip olabilirsiniz. Güral Porselen black friday kampanyası yardımıyla, alışverişinizi uygun koşullarda gerçekleştirebilirsiniz.

Aktif Güral Porselen Kuponları

Güncel Güral Porselen kuponları ve kampanyaları