gurmekahveci indirim kodu
Mağazayı Oyla

97 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Gurme Kahveci İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Gurme Kahveci indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 2 indirim kuponu

En son gelen 2 indirim kuponu

Gurme Kahveci İndirim Kodları 2024

Dijital alanda 10 yıl çalıştıktan sonra kahve dünyasına giriş yapan Alparslan Kapani, artisan kavurma tekniklerini kullanarak günlük nitelikli kahve üreten kahve firmalarını Gurme Kahveci adı altında, online alışveriş sitesinde bir araya getirmiştir. Kolombiya, Etiyopya, Kosta Rika, Peru, Nikaragua, Brezilya, Burundi, Kenya, El Salvador’dan getirilmiş kahve çekirdekleri ile birlikte Nespresso makinaları ile uyumlu kapsül kahve ve Yemen’in Mocha yöresi ve Etiyopya’nın Limu yöresi kahvelerinden harmanlanmış Türk kahvesini gurmekahveci.com sitesinden online olarak rahat bir şekilde satın alabilirsiniz.

Siparişiniz üzerine haftalık kavrulan ve tazeliğini korumak üzere anında paketlenen kahveniz derhal kargoya teslim edilir. Öğütme derecesi olarak tam çekirdek, filtre öğütülmüş, Türk kahvesi, French press, Hario V60, Chemex, Aero Press ve Moka Pot olarak seçebileceğiniz kahvenizi, isterseniz bir defalığına isterseniz aylık abonelik şeklinde gurmekahveci.com adresinden satın alabilirsiniz. 50’nin üzerinde kahve çeşidinin haftalık olarak kavrulduğu bu sistemde eğer kahve teslimi bir haftadan uzun sürecekse ücretsiz iade garantisi verilmektedir.

Şimdilik Null Coffee Roasters, Overdose Coffe, Kimma Coffee Roasters ve Coffee Sapiens kahve kavurucularının Afrika, Latin Amerika, Asya & Pasifik bölgelerinden özenle seçilmiş harmanlarından oluşturulmuş kahve seçeneklerini Gurme Kahveci indirim kodu ile satın alabilirsiniz.

Kahvemi Nasıl Alırım?

Öncelikli olarak hangi kahveyi istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Site üzerinden satışa sunulan kahveler;  çikolata, fındık, beyaz çiçekler, kuru meyveler, tatlı karamel ve baharatımsı gibi aromalar içeriyor. Sonra sıra hangi kahve kavurucusundan alacağınıza geliyor. Kahvenizi bir defalık mı yoksa aylık mı alacağınıza karar verdikten sonra da isterseniz kahvenizin nasıl öğütüleceğini belirliyorsunuz. Alacağınız kahve miktarı seçimi ise en sonda yer alıyor. 1 kg ve 5 kg seçtiğiniz zaman indirimli fiyattan satın alabileceğiniz kahvenizi haftada 1 ya da 2, 3, 4 kere teslim edilmek üzere sipariş verebiliyorsunuz.  İşte bu kadar kolay.

Halen kahvenizi seçemediniz mi? gurmekahveci.com sitesinde yer alan kısa test ideal kahvenizi bulmanızda ve yudumlamanızda size yardımcı olacaktır. Birkaç sorunun ardından karşınıza çıkan seçeneği satın almak için Gurme Kahveci black friday kampanyasını kaçırmamanızı öneririz.

Hızlı Kahve yani Kapsül Kahve

Gurme Kahveci tarafından satışa sunulan ve içinde 10 adet Nespresso® uyumlu kahve kapsülü bulunan kahve, Coffee Sapiens kahve kavurucusunun ürünüdür. Bununla birlikte Nul Coffee Roasters’ın çeşitli espresso harmanlarını ya da öğütülmemiş çekirdek kahvelerini de Gurme Kahveci indirim kuponu yardımıyla uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

En müşkülpesent gurmeleri bile yoldan çıkarabilecek çeşitte kahveyi çatısı altında toplayan Gurme Kahveci sitesi, size taze kahve teslimatı yapmaktadır. İçime hazır kahvenin kırk yıllık hatırı varsa da ideal koşullarda ambalajı kapalı bir şekilde saklanmış bir kahvenin kavurma tarihinden başlayarak 20 gün içinde tüketilmesi önerilmektedir. İdeal koşullar olan; serin ortamda, kuru havada ve güneş ışığından uzak olarak saklayacağınız kahvenizi, keyifle tüketebilirsiniz.

Aktif Gurme Kahveci Kuponları

Güncel Gurme Kahveci kuponları ve kampanyaları