hobium indirim kodu
Mağazayı Oyla

95 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Hobium İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel Hobium indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Hobium İndirim Kodları 2024

Amigurumi diye bir şey çıktı son günlerde! O kadar popüler oldu ki haber kanallarında bile izledik bunları. İnsanlara yeni bir hobi kazandıran bu güzel el sanatı herkese kendi oyuncağını kendisinin yapması fırsatı veriyor.

Amigurumi çılgınlığı isminden de tahmin edeceğiniz gibi Japonya’dan tüm dünyaya yayılmış. Ami kelimesi tığ ve şiş ile yapılmış şey anlamına geliyor. Nuigurumi ise yine Japoncada doldurulmuş oyuncak anlamında kullanılıyor. Bu kelimeler birleşince de ortaya Amigurumi sanatı çıkıyor işte.

Japonya’dan dünyaya yayılan bu el sanatı neden en çok bizim ülkemizde rağbet gördü dersiniz? Çünkü bizim annelerimiz eskiden beri örgü örmeyi ve dantel işlemeyi çok severler. Yani elleri çok yatkındır bu örgü işlerine. O yüzden bu yeni ve tatlı el sanatına hemencecik ısınıverdiler.

Amigurumide önemli olan sık iğne tekniği kullanmak ve kolay kopmayacak ipler tercih etmek. Tüylü ipler hem örerken hem de dayanıklılık konusunda bazı sıkıntılar yaratıyor. Merak etmeyin zaten her yerde Amigurumi ipleri satılıyor özel olarak.

Şimdi herkes Youtube’dan videolar izleyerek Harry Potter, Ayı Winnie gibi oyuncakları örüp dolduruyorlar. Hatta Marvel karakterlerini bile yapanlar var. Helal olsun vallahi!

Siz de Amigurumi akımına ayak uydurmak istiyorsanız ya da herhangi bir şekilde örgü örmek istiyorsanız size en güzel malzemeleri bulabileceğiniz bir siteden bahsetmek istiyoruz.

Hobium’da aradığınız tüm örgü iplerine ulaşabilirsiniz. Örgünün yanı sıra lazım olacak diğer malzemeleri de buradan tedarik etmeni mümkün.

Hobium’da amigurumi dışında çeşitli ipler var. Yazlık ipler, bebek ipleri, doğal içerikli ipler, klasik ipler, dantel ipleri, jüt ve kağıt ipler, makrome ipleri, koton ve halat ipler, ebruli ve simli ipler gibi türler mevcut. Bunların yanı sıra dikiş, nakış, kanaviçe yapmak isteyenler de yine Hobium’a tıklayabilir. Tüm bu iplere ek olarak öreceğiniz her şey için yardımcı malzemeler de bulunuyor.

25’ten fazla marka seçeneği ve 6000’den fazla ürünle Hobium, 2014’ten bu yana müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına karşılık veriyor. Üstelik bunu da çok uygun fiyatlar ve her hafta yenilenen kampanyalar ile yapıyor. Bu yüzden hem size hem de bütçenize dost bir alışveriş Hobium’da sizi bekliyor.

Bunların yanı sıra Hobium‘da anne bebek ürünleri ev ve yaşam için çeşitli malzemeler de var. Kadın, erkek ve çocuklara özel ev ve yaşam ürünlerini her zaman tercih edebilirsiniz.

Siz de şimdi Hobium’a tıklayın ve içinizdeki üreten kişiyi ortaya çıkarın!

Aktif Hobium Kuponları

Güncel Hobium kuponları ve kampanyaları