hostgator indirim kodu
Mağazayı Oyla

88 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

HostGator İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel HostGator indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 5 indirim kuponu

En son gelen 5 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

HostGator İndirim Kodları 2024

Geçenlerde yakın bir arkadaşımla konuşurken bana bir blog sayfası açmak istediğini söyledi. Evde MasterChef’i izliyormuş ve gaza geliyormuş. Bu arada kendisinin de eli çok lezzetlidir ve harika yemekler yapar. Bundan 10 yıl önce ona hep bir yemek kitabı çıkar derdik ama o çok üşenirdi. Şimdilerde ise bu yemek merakını sonunda paylaşmaya heveslenmiş.

Ben de ona WordPress üzerinden kendine ait güzel bir site açabileceğini ve istediği gibi muhteşem bir site kurabileceğini söyledim. Fakat dijital ortamla ilgili çok fazla bilgisi olmadığından dolayı tereddütleri olduğunu belirtti. Hemen işe el attım. Öncelikle sana güzel bir site açalım ama bunun için bir hosting şirketi üzerinden destek almamız gerekiyor diye belirttim. Aklıma hemen bizim mavi timsah geldi. O da ne dedi. HostGator diye bir hosting şirketi var ve mavi timsah onların sembolü, bu timsaha sonuna kadar güvenebiliriz dedim.

Tabi bu hosting yani barındırma işlerinden çok anlamadığı için hemen nedenini açıkladım. Eğer iyi bir site kurmak istiyorsan bu tarz bir yerle çalışmalısın yoksa boşuna zaman kaybı yaşarsın dedim. Biraz korktuğu için ben hiç anlamam bu site kurmaktan falan sen bana yardım etsene diye bir söylendi. Ben de HostGator’da kimseye ihtiyacı olmadığını onların site sahiplerini çok basit adımlarla yönlendirdiğini belirttim. Hiç kimseye ihtiyacı olmadığını ve her şeyin üstesinden tek başına rahatlıkla gelebileceğini söyledim. Canım arkadaşıma desteğim tam, ona biraz da özgüven aşıladım. Çünkü arkadaşlık bunu gerektirir.

Zaten senin yeni bir arkadaşın olacak. Bundan sonra bu mavi timsahla takılırsın, sen bizim yüzümüze bakması dedim. Mavi timsah siteye yüklediklerini saklayacak ve koruyacak. Sitenin son derece hızlı bir şekilde çalışmasını sağlayacak. Siteye girmeye çalışan virüslere ve korsan yazılımlara karşı kale gibi bir koruma sağlayacak. Üstelik anlamadığın ya da yapamadığın herhangi bir şey olursa telefonla hemen müşteri hizmetlerini arayabilir mavi timsahtan bir görüşme talep edebilirsin diye de ekledim.

Bizimki bir kahkaha patlattı ve hemen araştırmalara girdi. Başka neler yapıyormuş ya bunlar, burada bir sürü seçenek var dedi. Ağ sağlayıcısı, bulut barındırma, VPS barındırma, bayi barındırma, Windows barındırma, web tasarım, kod koruma, seo ve alan yönetimi gibi uygulamaları da var dedi. Tabii bunlardan hiçbir şey anlamadığı için kısa bilgiler vererek tek tek açıkladım inanır mısınız? Teknik olarak anlamasa da web sitesi olan bir işletme için ne kadar olması gereken bir hizmet olduğunu kavrayabildi.

Daha sonra ona paylaşımlı barındırma seçeneğinden bahsettim. Senin gibi yeni başlayan ve basit düzeyde bir blog açmak isteyen pek çok kişinin aynı anda kullandığı bir sunucu olduğundan söz ettim. Üstelik diğer hosting şirketlerine göre bu uygulamayı en iyi yapanın da mavi timsah yani HostGator olduğunu belirttim. Hem de bu paylaşımlı olan barındırma sisteminin aylık olarak çok daha uygun fiyatları oluyor. Senin için en cazip olanı bu. Baktın ki ileride site çok büyüdü hemen mavi timsahla görüşüp sana yeni bir paket sunar dedim.

Bizimki çok memnun kaldı. Ne yapıp edip onu dünyanın en iyi şirketlerinden biri olan HostGator ile blog sayfasını açmaya ikna ettim. Elbette onun ve sitesinin iyiliği için yaptım bunu. Sonunda da tek bir ricam oldu. Lütfen sayfana yok benim saklı mutfağım, yok benim gizli tariflerim gibi saçma sapan isimler koyma, biraz cool ol dedim. Tamam deyip söz verdi. Bakalım beni dinleyecek mi?

Aktif HostGator Kuponları

Güncel HostGator kuponları ve kampanyaları