idefix indirim kodu
Mağazayı Oyla

197 kullanıcı oyu ile 4.1 / 5 ortalama

İdefix İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel İdefix indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 24 indirim kuponu

En son gelen 24 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

İdefix İndirim Kodları 2024

1996 yılında kurulan idefix, 1999 yılında tüm süreçlerini tamamlayıp idefix.com üzerinden yayın hayatına başlıyor. 2012 yılında Doğan Holding’in satın almasıyla daha da büyüyen marka, aynı yıl 200 binin üzerinde satış yaparak büyük bir başarı elde ediyor. 2012 yılında idefix markası olan ve toptan kitap satışı yapan Prefix de Doğan Holding bünyesine katılarak yayın hayatını günümüze dek sürdürmeyi başarıyor.

Bir online kitabevi olarak tanımlayabileceğimiz online alışveriş sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde indirim ve çeşitli fırsatlar kazanmak için idefix indirim kodu ve kuponlarından yararlanabilirsiniz.

idefix Hakkında

idefix, sadece bir kitabevinde olan ürünleri satmakla kalmıyor, kültür – sanat alanında pek çok hizmet de veriyor. Sadece kendi sitesini de değil İş Bankası Kültür Yayınları, Can Yayınları, Yapı Kredi Yayınları ve NTV yayınları gibi popüler ve çok satan kitapların basıldığı yayınevlerinin web sitelerinin de işletmesini üstleniyor. Bu yayınevlerinin sayısı 50’yi geçiyor.

Türkiye’nin en büyük online kitabevleri arasında yer alan marka, 2003 yılından bu yana düzenlediği Sanal Kitap Fuarı ile de adından söz ettirmeyi başarıyor. Bu fuarda 2000’den fazla yayınevinin kitapları yüzde 70’e varan indirimlerle satışa sunuluyor. Elde ettiği satış ve ziyaretçi verileriyle Türkiye’nin en büyük kitap fuarı unvanını almayı başarıyor. Fuarda olan indirimleri kaçırırsanız idefix indirim kuponu sayesinde yılın herhangi bir dönemi uygun fiyata kitap satın alabilirsiniz.

Türkiye’de bulunan ilk online kitap platformunun da kurucusu olan idefix, burada hem TTGV hem de TÜBİTAK ile iş birliği yapıyor. 2010 yılının Nisan ayında hizmet vermeye başlayan platform mobil işletim sistemlerinde ve bilgisayarlarda kullanılabiliyor.

Yazarlarla yaptığı söyleşileriyle de öne çıkan online kitabevinin bu etkinliklerdeki iş birlikçileri de Sabit Fikir dergisi ve İstanbul Modern Müzesi. Marka, “Sözünü Sakınmadan” ismini verdiği bu söyleşilerde İstanbul Modern Müzesi’nin bahçesinde onlarca yazarı ve yüzlerce okuru ağırlıyor. Usta yazar ve eleştirmenler Semih Gümüş ile Ömer Türkeş’in yönetiminde gerçekleşen söyleşiler edebiyatseverlerin büyük beğenisini kazanıyor.

Kararsız okurlara yardımcı olduğu “Ne Okusam?” sayfasında ölmeden önce okunması gereken 1001 kitaptan en iyi 50 romana, yazarların favori kitaplarından özel idefix listelerine kadar farklı ilgi alanlarına özel hazırladığı onlarca kitap listesi ile yepyeni keşifler yapmanıza olanak tanıyor. Hayatınızın kitabını belki de bu sayfada keşfedebilirsiniz.

Edebiyata olan katkısının yanında doğaya da katkıda bulunan idefix, sattığı kitaplardan elde ettiği gelirin bir kısmıyla hatıra ormanları için bağışlar yapıyor. Bu ormanlara da idefix kullanıcılarının seçtiği yazarların ismini veriyor. İdefix yazar ormanları büyümeye ve çoğalmaya devam ediyor.

idefix, bir kitabevinde bulabileceğiniz tüm kategorilerde hatta çok daha farklı kategorilerde de ürünleri ilgili kullanıcıların beğenisine sunuyor. Kitap ve e-kitap kategorilerinde araştırmadan tarihe, bilimden dine, edebiyattan felsefeye, mizahtan çocuk kitaplarına her türde kitapları bulabilirsiniz. Hem öğrencileri hem de yazmadan, okumadan duramayanların ilgisini çeken kırtasiye kategorisinde; defterler, kalemler, ayraçlar, boyalar, okul çantaları ve daha pek çok kırtasiye ürününe göz atabilirsiniz. Bunların dışında; hobi ürünlerinden oyuncaklara, elektronik cihazlardan bilgisayar oyunları ve konsollara, film ve müzik CD’lerine kadar pek çok ürünü idefix üzerinden satın alabilirsiniz. Online alışveriş sitesinden vereceğiniz siparişlerde indirim ve avantaj kazanmak için idefix indirim kodu ve kodlarını kullanabilirsiniz.

İdefix indirim kuponları için belirlenen kodları web sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerin ödeme aşamasında kullanarak fırsatlardan yararlanabilirsiniz. En güncel idefix indirim kodu ve hediye çeklerini sayfamızda bulabilir, bizi takip ederek yeni kuponlardan haberdar olabilirsiniz.

Aktif İdefix Kuponları

Güncel İdefix kuponları ve kampanyaları