isfanbul indirim kodu
Mağazayı Oyla

69 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

İsfanbul İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Haziran 2024

En güncel İsfanbul indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 2 indirim kuponu

En son gelen 2 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

İsfanbul İndirim Kodları 2024

Türkiye’de pek çok ilke imza atmış İstanbul’un en büyük eğlence merkezi ile tanışmaya hazır mısınız? Eğlence, alışveriş ve muhteşem bir yaşam kompleksine ev sahipliği yapan İsfanbul ile asla unutmayacağınız anlar sizi bekliyor. 2013 yılında bir tema park olarak kurulan İsfanbul, 600 bin metrekarelik bir alana yayılmış olan bu muhteşem parkta öyle şeyler var ki heyecandan ve eğlenceden başınız dönecek.

Kapıdan girer girmez sizi tıpkı masallardaki gibi bir şato karşılıyor. Ne kadar eğlenceli bir dünyaya adım attığınızı işte orada anlıyorsunuz. Bahsedecek o kadar çok şey var ki nereden başlasak bilemedik.

Önce alışverişten başlayalım. Eşi benzeri olmayan harika bir mimariye sahip olan alışveriş merkezinde dünyaca ünlü olan popüler 200’den fazla marka var. Burada alışverişe tam anlamıyla doyacaksınız diyebiliriz. Peki, içinden nostaljik tramvay geçen bir alışveriş merkezi düşünebiliyor musunuz? Üstelik 3 katlı otoparkı da mevcut. Bu otoparkın 8 bin araçlık bir kapasitesi olduğunu belirtmek isteriz. Anlayacağınız sizin burada rahat edebilmeniz için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş.

Gelelim bitmek tükenmek bilmeyen eğlencesine. Bowling salonu ve son teknolojiden nasibini fazlasıyla almış sinema salonları var. İstanbul Açık Hava Sahnesi’ni de unutmamak lazım. Konser ve müzikal gibi pek çok etkinlik burada sahneleniyor.

Avrupa’nın en iyi 10 tema parkından biri olan İsfanbul’da büyük küçük herkesin eğlenebileceği harika eğlence üniteleri var. Adalet Kulesi, King Kong, Viking, Jungle Park Safari, Nefeskesen, Bir Zamanlar İstanbul, Atlı Karınca, Bulut Ekspresi, Fatih’in Rüyası, Çılgın Nehir, Uçan Çocuklar, Saray Salıncağı ve herkesin çocukluğunun bir parçası olan çarpışan otolar gibi birçok ünite size heyecan ve adrenalin dolu anlar sunuyor.

Eğer buraya gider de çok severseniz burada konaklayabileceğiniz oteller ve en lezzetli yemekleri tadabileceğiniz büyük restoranlar mevcut. Yani ister günübirlik gidin İsfanbul’a isterseniz tatil amaçlı.

İsfanbul’u daha yakından keşfetmek ve buradaki kampanyaları kolaylıkla takip edebilmek için web sitesine bir göz atın. Hem buradaki etkinlikleri günün gününe yakalayabilir hem de fırsatları kaçırmamış olursunuz. Web sitesinde asla hayır diyemeyeceğiniz çok cazip bilet teklifleri, hafta sonu indirimleri ve çok uyguna gelecek olan yıllık kart sistemini görebilirsiniz.

Çocukların bayılacağı yetişkinlerin ise yeniden çocuk olacağı bu muhteşem tema parka mutlaka gidin. İster ailenizle isterseniz arkadaşlarınızla İsfanbul’un tadını çıkarın. İddia ediyoruz ki gidince bırakamayacak her cumartesi pazar buraya koşa koşa gideceksiniz.

Aktif İsfanbul Kuponları

Güncel İsfanbul kuponları ve kampanyaları