Mağazayı Oyla

233 kullanıcı oyu ile 4.1 / 5 ortalama

İsteGelsin İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Temmuz 2024

En güncel İsteGelsin indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 6 indirim kuponu

En son gelen 6 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

İsteGelsin İndirim Kodları 2024

Şimdilerde öyle bir furya başladı ki artık her şey ayağımıza geliyor. İnternetten kıyafet almaya, akşam ekranda gördüğümüz ayakkabıyı sabah kargocunun elinde bize uzatışına daha yeni alışmıştık ki şimdi marketler de aynı şeyi yapmaya başladı.  Eskiden biz marketlere uzaktan bakardık bir girsek de gönlümüzce alışveriş yapsak diye. Şimdi onlar bizim gözümüzün içine bakıyor, bir şeyler sipariş verseler de kapılarının zillerini çalsak diye. Yok yok harika oldu bu uygulamalar.

Çok işimize yaradı bu yeni nesil alışveriş biçimi. Her zaman uygun durumda olmuyoruz dışarı çıkabilmek için. Evde küçük bebeği olan, yaşlısı ya da hastası olan var. Yine eskiden bakkala mahallemizin çocuklarından birini kolaylıkla ekmek almaya gönderirdik. Şimdi sokaklarda oynayan çocuk bile kalmadı.

Günümüzde bu furyaya eklenen yepyeni bir markamız var. Adı istegelsin. Adı üstünde işte siz isteyin o gelsin ya da ne istiyorsanız getirsin. Bir markette aradığınız her şey istegelsin’de bulunuyor. İçeriğini merak ediyorsanız hadi geçelim hep birlikte tüm kategorilere…

Öncelikle temel gıdalardan başlayalım. Her evde olması gereken bakliyatlar, salça, konserve ürünleri, süt ve süt ürünleri, baharatlar mevcut. Taze olması gereken ürünlerin hepsi burada emin olun taptaze. Manav ürünleri, meyve ve sebzeler, kasaptan alabileceğiniz et ve et ürünleri en içinize sinecek şekilde sizlere sunuluyor. İstegelsin’e özel taze fırını da unutmayalım. Ekmek, simit, bazlama, kuru pasta ve tatlı çeşitleri bir de yaş pasta ürünleri var.

Ara sıra kaçamak yapmak isteyenleri de düşünmüş istegelsin. Bir markette bulabileceğiniz tüm atıştırmalık ve içeceklerin hepsi yine bu sitede. Sağlıklı beslenmek isterseniz eğer glutensiz ve organik ürünler adlı bir başlık var istegelsin web sitesinde. Bazı marketlerde bulamayacağınız bu ürünlere yine buradan tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Temizlik ürünleri, kişisel kozmetik ürünleri, kullan at sarf malzemeler, ev ve yaşam bölümünde züccaciye seçenekleri her daim hayat kurtarıcı oluyor. Anne ve bebekler için anlık ihtiyaç olan ürünler hem size hem de bebeğinize büyük fayda sağlayacak. Sağlıklı mamalardan tutun da çocuk bezine, biberondan çocuk diş fırçalarına kadar her şey düşünülmüş. Teknolojik ve elektronik ürünler, spor ve bahçe malzemeleri, hatta bir ofisiniz varsa eğer buradaki ihtiyaçlarınız için ayrıca bir kategori var istegelsin online satış sitesinde.

E bu kadar çok ürün seçeneği varken insanın başka yerden alışveriş yapası gelmiyor doğrusu. Ama asıl alışveriş yapmanız gereken nokta burası değil. İstegelsin’de öyle akıl almaz kampanyalar var ki bu siteyi gördükten sonra başka bir yerden alışveriş yapar mısınız bilemiyoruz artık. Bir kere siteye ne zaman tıklasanız mutlaka bir %50 indirimle karşılaşıyorsunuz. Bunun yanı sıra çeşitli kredi kartlarına sadece taksit değil ek puan ya da indirimler yakalayabiliyorsunuz. Çeşitli zaman aralıklarında bazı markalara özel sepet indirimleri bulunuyor. Bunları takip edip mutlaka faydalanmalısınız.

Bir de istegelsin çok güzel bir geri dönüşüm kampanyası başlatmış. Evde kullandığınız pilleri siz bir poşetin içine koyarak kapınıza asıyorsunuz. Sonra istegelsin çalışanları bunu gördüğünde alıyor ve TAP derneğine yolluyor. Daha temiz bir dünya istiyoruz ve bunu istiyorsak değişime önce kendimizden ve kendi evimizden başlamalıyız öyle değil mi? Siz de bu çağrıya kulak verin ve dünyamızı güzelleştirmek adına hepimiz el ele verelim. Sizi bilemeyiz ama biz bu yeni nesil alışverişi çok sevdik. Umarız ki nesilden nesle devam eder bu şekilde. Siz de hemen şimdi çağa ayak uydurmaya başlayın ve markete gitmeyin. Bırakın market sizin ayağınıza gelsin.

Aktif İsteGelsin Kuponları

Güncel İsteGelsin kuponları ve kampanyaları