kaft indirim kodu
Mağazayı Oyla

105 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Kaft İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Haziran 2024

En güncel Kaft indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 1 indirim kuponu

En son gelen 1 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Kaft İndirim Kodları 2024

2008 yılında “olmayan türden güzel bir marka yaratmak” fikrinden ortaya çıkarak yaşama geçirilen Kaft markası, ilk deneme üretimlerini 2010 yılında gerçekleştirdi. 2011 yılında resmi olarak kurdukları firmada kendilerine ait 10 tasarımla yola çıkan ekip, ilerleyen yıllarda Türkiye’nin ve dünyanın yetenekli dijital sanatçılarını ve illüstatörlerini bünyelerine kattarak yoluna devam ediyor.

Ürünlerinde kaliteli kumaş ve ince işçilik kullanan Kaft, kısa kollu tasarım tişörtlerinin yanında koleksiyona basic tişörtler ve uzun kollu tişörtleri de ekledi. Daha sonrasında kült bir ürün olarak tanımladıkları çantaları olan Kaft Bag’i kullanıcılarına sunan marka, zaman içinde ürün gamına şort, pantolon, ceket, sweatshirt, kapşonlu üst, bere, çorap ve atleti de ekleyerek dünya çapında aranan bir marka haline geldi.

84 farklı ülkeye tasarımlarını pazarlayan markanın online satış sitesi, alışılandan farklı bir görünümle kullanıcıya sunuluyor. Sitede kendi hikayelerinin yanı sıra, tasarımcılarını ve eserlerini de tanıtan Kaft, kullanıcıların fotoğraflarına yer verdiği KaftSoul bölümüyle, insanları birlikte bir yolcuğa davet ediyor. Eğer sen de Kaft’la yolculuk yapmak istersen sitemizden alacağın Kaft hediye çekini kullanmayı unutma. Elde edeceğin indirimlerle yolculuğunun keyfini arttırabilirsin.

Aynılaşmaya Karşı Çıkan Tasarımlar

Dünyanın dört bir yanından öyküleri ile birlikte gelen tasarımcıların içinde pek çok şey barındıran eserlerini giyilebilir parçalar haline getiren Kaft, bireye, günümüz sıradanlığından uzak, farklı ve çarpıcı parçalar kullanma olanağı sunuyor.

Kendini ifade ederken diğerlerinden ayrılmak istiyorsan, içinde bir fikir, bir duruş, bir hikaye ve her şeyden önemlisi sanat taşıyan parçalara sahip olmak istiyorsan Kaft dünyasını incelemeni öneririz. Tüm koleksiyona baktığında, kendini ait hissettiğin bir duruş, bir tarz, bir çizimle karşılaşmaman imkansız. Tişörtlerin büyüsüne kapılıp alışverişe başlamadan önce Kaft kampanyalarını incelemeyi unutma.  Kaft black friday ya da 11.11 indirimleri ile istediğin ürüne avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsin.

Bir Ağaç da Sen Dik

Popüler kültürden uzak kalmak isteyenler için farklı tasarımlar hazırlayan Kaft markası, 5 yıldır çeşitli sosyal sorumluluk projeleri yürütüyor. 2016 yılında başlattıkları sosyal sorumluluk projelerinin ilkinde, gelirinin tamamı bağışlanmak üzere, LÖSEV için özel bir tişört tasarlayarak satışa sundular.

2020 yılında Planterra tasarımından elde ettiği gelir ile 12.500 fidanlık bir ormanı TEMA Vakfına aktardığı bir projeye imza atan marka, bu yıl için de “Ormana dönüşecek bir seri” adıyla bir proje yürütmeye başladı. Hem kadın hem de erkekler için proje kapsamında üretilen Luenda, Trevoblo ve Voglemu tasarımlarından birini aldığın zaman TEMA vakfına 4 adet fidan bağışı gerçekleştirmiş oluyorsun. Beğendiğin tasarımı Kaft indirim kodu kullanarak aldığında ise projenin içinde daha avantajlı fiyatlarla yer alıyorsun.

Aktif Kaft Kuponları

Güncel Kaft kuponları ve kampanyaları